Jump to content

Allmr

Użytkownicy
 • Content Count

  638
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

176 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

905 profile views
 1. Powoli zmierzam do budowy nowego systemu, także u Piotra. W związku z tym będę sprzedawał Dac, wzmacniacz hybrydowy (w okolicach 100W/8Ohm) i kolumny 4d w obudowie zamkniętej. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na priv.
 2. Umówiłem się z Q21 na wypożyczenie. Jestem z Mazowsza.
 3. Mam dosyć szczegółowe, rozdzielcze kolumny ze wstęgą na górze i aluminiowym Scanem 10" na dole. Obudowa zamknięta. Wymagające prądowo. Trochę się obawiam, żeby nie przedobrzyć w takim połączeniu. Intryguje mnie ten wzmacniacz i na pewno będę starał się go wypożyczyć.
 4. Taki obrazek - siedzi gość w pokoju, właściciel firmy, nazwijmy go Moderatorem. Rozmawia sobie ze swoimi gośćmi, klientami. Ktoś puka do jego drzwi, wchodzi i mówi: "Słuchajcie drodzy goście, klienci, co będziecie tu tak siedzieć. Znam inną firmę gdzie będzie wam lepiej, chodźcie tam". Po czym wszyscy siadają w pokoju i drą na siebie japy. A wspomniany właściciel firmy, dla uproszczenia przypominam nazywany Moderatorem, siedzi w bezruchu, przygląda się i patrzy jak mu rozjeżdżają firmę.
 5. Dziękuję za informację.
 6. Na pewno porównywaliście z Wadią Intuition 01, gdybym mógł prosić o kilka zdań porównujących te 2 wzmacniacze.
 7. Ja w robocie mam 2szt i polecam: [Hidden Content], [Hidden Content] Służy mi już ze 4 lata. A jestem po operacji kręgosłupa. Każdy fotel jest inny i musisz się przymierzyć. Ewentualnie zamówić przez internet i odesłać, gdyby nie leżał gabarytowo.
 8. Na pewno to wiesz ... W Superbie masz DSG, skrzynia trwała i prawie bezobsługowa, także nie przejmuj się tylko jeździj. Multitronica VAG nie używa od lat, krzynie bezstopniowe montują teraz chyba tylko Japończycy.
 9. Buczenie suba to raczej trafo.
 10. Trudno z takiej miniaturki poznać. Ale dziękuję za miłą i wyczerpującą odpowiedź.
 11. Bona, jaki to wyżeł? Czy nie wyżeł?
 12. Dla Twojej ciekawości - IC zmieniłem chyba po roku od skompletowania sprzętu. Tak dla ciekawości, za nieduże pieniądze, żeby samemu sprawdzić efekt. Nie są to kolosalne różnice, ale są. Gdybym na kable miał wydać kilka tysięcy ( a nie daj Boże kilkanaście) to wolałbym zmienić np. kolumny, albo dac'a. Co najmniej od roku nie dotykałem żadnych kabelków, włączam tylko wzmacniacz i słucham muzyki. Dźwięk w zupełności mnie satysfakcjonuję, więc nie chce mi się dalej cudować. Inaczej nigdy bym nie skończył ze zmianami.
 13. Wy naprawdę wykładacie takie pieniądze i czekacie w kolejce aż łaskawie Pan konstruktor Wam zechce sprzedać wzmacniacz? Za kilka lat?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.