Jump to content

Allmr

Użytkownicy
 • Content Count

  1007
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

569 Bardzo dobry

Audiostereo

442

Bocznica

127

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2766 profile views
 1. Dzięki, a w Polsce nic nie ma? Zależy mi na wypożyczeniu do odsłuchu. Nie chcę kupować kolejnego elementu w ciemno, a odsprzedać pewnie nie będzie łatwo.
 2. O Audiomatusie wiem - firma widmo. Chyba rzeczywiście zakończyli działalność.
 3. Koledzy, możecie mi podpowiedzieć jaki gotowiec jest zrobiony na tych modułach? Chciałbym spróbować D klasy, sam sobie nie zbuduję, bo jestem całkowitym lajkonikiem elektronicznym. Pomyślałem, że mogę gdzieś wypożyczyć i spróbować. Ewentualnie poprosiłbym któregoś z kolegów o złożenie takiego wzmacniacza w zamian za bilety NBP, ale nadal najpierw wolałbym spróbować i posłuchać u siebie w domu. Raz słuchałem Gato (nie wiem jakie to moduły, chyba Hypex), ale zupełnie mi nie podeszło.
 4. Jednak będę jednak sprzedawał swoje kolumny wykonane przez Audiosynergia. Zastosowane głośniki : Scan Speak Discovery 10" aluminium, Scan Discovery 6,5" Audax HM130Z0 aerożel Fountek X1 Kolor dąb amerykański ze srebrną nitką. Obudowa zamknięta, regulacja w poszczególnych pasmach +-2dB. Jak to u Piotra, kolumny pomierzone, charakterystyka poniżej. Zainteresowanych zapraszam na priv.
 5. A ja się przeprosiłem z tą płytą Toola po przesiadce na dynaudio.
 6. Ostatnio takie zainteresowanie wzbudzały jakieś topowe kolumny 16Hz, co to ich nikt nie widział a wszyscy oceniali. Dla niektórych użytkowników forum słabo się to skończyło, także pilnuj się sly30 🙂 Choć słyszałem że p. Grzegorz na brak roboty nie narzeka, to może taki model biznesowy się sprawdził? Tak czy siak, szczerze życzę Panom z firmy Equlibrium powodzenia. Należy wspierać polskie przedsięwzięcia słowem i portfelem. Zwłaszcza jeżeli bronią się (lub będą się bronić) jakością.
 7. Pomijając ewentualną złą pozycję na rowerze, to ból pleców w części lędźwiowej jest spowodowany najczęściej jeżdżeniem na zbyt twardych przełożeniach i na małej kadencji, czyli "przepychaniem". Spróbuj zwiększyć kadencję i pojeździj na bardziej miękkich przełożeniach. Nie jest to łatwe na początku, bo masz wrażenie, że kręcisz szybko, a jedziesz za wolno.
 8. Jednak będę jednak sprzedawał swoje kolumny wykonane przez Audiosynergia. Zastosowane głośniki : Scan Speak Discovery 10" aluminium, Scan Discovery 6,5" Audax HM130Z0 aerożel Fountek X1 Kolor dąb amerykański ze srebrną nitką. Obudowa zamknięta, regulacja w poszczególnych pasmach +-2dB. Jak to u Piotra, kolumny pomierzone, charakterystyka poniżej. Zainteresowanych zapraszam na priv.
 9. Jak pisałem do nich z rok temu, to tez mi tak odpisali, także ten ...
 10. Allmr

  4 kółka

  Nie mógł po prostu policzyć, tylko analizował.
 11. Tomek napisz Kolegom, że to twoje SF i standy bo będą tak pisać jeszcze ze 2 strony
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.