Jump to content

Allmr

Użytkownicy
 • Posts

  1219
 • oraz w archiwum

  4
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

577 Bardzo dobry

Audiostereo

455

Bocznica

122

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3016 profile views

Allmr's Achievements

 1. Mam kolumny w obudowie zamkniętej od Piotra, 10" aluminiowy SS na basie. Mam też Dynaudio 2x18 z BR. Obydwie pary grają inaczej, obydwie mi się podobają, ale zdecydowanie wolę bas z dużego głośnika. Choć pierwsze wrażenie może być inne, nie jest to tak efekciarskie granie. No i tego SS nie jest łatwo ruszyć. Tu pomiar:
 2. To primare tak dobrze zagrało? Pytam bo zastanawiam się nad kupnem.
 3. Ale ja się z niczym nie męczę, po prostu z ciekawości sprawdzam inne rzeczy, raz trafię raz nie. Jak pewnie większość osób na tym forum. Ot, życie. I nie odebrałem tego uszczypliwie.
 4. Kappy bez grzebanych głośników są w przyrodzie rzadsze od uczciwych polityków. Nie wspominając o potrzebnej elektrowni. Co do głównego pytania - jak kupujesz jakąś rzecz, kolumny, rower, samochód, to trzymasz to do końca życia? Nawet z żoną ciężko czasami wytrzymać parę lat. Nie chce mi się sprawdzać, ale swoje kolumny mam już ze 4 lata. Mam też wzmacniacz i dac od AS. I niestety jeszcze 2 pary innych kolumn, zostawiłem dzieciakom. Te są za duże do ich pokoików.
 5. Na logikę to akurat wszystko się zgadza - niepotrzebnie wszystko oceniacie przez pryzmat "własnego podwórka". Chiny mają największy eksport w swojej historii, spedytorzy nie nadążają tego towaru wywozić. Trudno w to uwierzyć, ale brakuje kontenerów i statków. Dodatkowo zablokowany Kanał Suski to też skutki, które wszyscy odczujemy, ceny momentalnie poszybowały, kontenery zablokowane, część transportów opływało Afrykę = czas+pieniądze, itd. Wojna handlowa z USA, trochę kontenerów tam zostało i nie wraca. Długo by jeszcze wymieniać. Sytuacja nie poprawi się do końca tego roku. Telewizory LCD to technologia już nierozwijana, przyszłość to chyba oled i pod tym kątem trzeba by oceniać ceny. A te wystartowały swego czasu z naprawdę absurdalnego poziomu, może teraz po prostu się urealniają. Ale to takie moje spekulacje, bo nie znam się na tym rynku.
 6. Jak nie masz pojęcia o czym piszesz, to nie pisz. Transport kontenera z Azji wzrósł o 500% od listopada 2020. I nadal trzeba bookować miesiąc do przodu.
 7. Dzięki, a w Polsce nic nie ma? Zależy mi na wypożyczeniu do odsłuchu. Nie chcę kupować kolejnego elementu w ciemno, a odsprzedać pewnie nie będzie łatwo.
 8. O Audiomatusie wiem - firma widmo. Chyba rzeczywiście zakończyli działalność.
 9. Koledzy, możecie mi podpowiedzieć jaki gotowiec jest zrobiony na tych modułach? Chciałbym spróbować D klasy, sam sobie nie zbuduję, bo jestem całkowitym lajkonikiem elektronicznym. Pomyślałem, że mogę gdzieś wypożyczyć i spróbować. Ewentualnie poprosiłbym któregoś z kolegów o złożenie takiego wzmacniacza w zamian za bilety NBP, ale nadal najpierw wolałbym spróbować i posłuchać u siebie w domu. Raz słuchałem Gato (nie wiem jakie to moduły, chyba Hypex), ale zupełnie mi nie podeszło.
 10. Jednak będę jednak sprzedawał swoje kolumny wykonane przez Audiosynergia. Zastosowane głośniki : Scan Speak Discovery 10" aluminium, Scan Discovery 6,5" Audax HM130Z0 aerożel Fountek X1 Kolor dąb amerykański ze srebrną nitką. Obudowa zamknięta, regulacja w poszczególnych pasmach +-2dB. Jak to u Piotra, kolumny pomierzone, charakterystyka poniżej. Zainteresowanych zapraszam na priv.
 11. A ja się przeprosiłem z tą płytą Toola po przesiadce na dynaudio.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.