Jump to content

Allmr

Użytkownicy
 • Content Count

  775
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

257 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1418 profile views
 1. Allmr

  Vincent sv 700

  Nie mam żadnego metkowca, mnie nie musisz przekonywać. Ale warto z tyłu głowy mieć taką świadomość i znać ryzyko.
 2. Allmr

  Vincent sv 700

  Muzyka elektroniczna ze słabą kontrolą na basie? Hmm... O tym Circle czytałem już dużo wcześniej, jedyne co mnie zastopowało to ewentualna odsprzedaż. Może nie być łatwo. No i czy firma jeszcze będzie istnieć? To nie jest prosty biznes i bez sprzedaży zagranicznej nie mają szans na przetrwanie. Założę się, że za rok pojawi się następny "kiler" o którym wszyscy będą pisać, ale niewiele osób kupi. Choć firmie życzę jak najlepiej, zwłaszcza że nasza.
 3. Allmr

  Kawa

  40g na filiżankę?
 4. Allmr

  Kawa

  Ja po wielu eksperymentach zostałem z Lavazza Oro i Aroma top. Bardzo też smakuje mi Illy Intenso.
 5. Allmr

  4 kółka

  Nieco bardziej osiągalny. I niebieski metalik. I też gay car of the year.
 6. Allmr

  Jaki rower wybrać?

  Mylisz wiedzę ze swoimi przeczuciami. Proponuję zakończyć temat, każdy niech zostanie z własną racją. Dużo zdrowia i przejechanych kilometrów życzę.
 7. Allmr

  Jaki rower wybrać?

  Nie uciskają, pisałem to już nie raz. Wyobraźnia tu nie ma nic do rzeczy. Właściwe ustawienie siodełka + oczywiście dobre siodełko i rower z odpowiednią geometrią rozwiązuje tę sprawę. Może poproś kogo, kto się na tym zna, żeby pomógł ci to poustawiać, podejrzewam że masz tu coś mocno sknocone. I nie siada się okrakiem, cokolwiek to znaczy. Na taborecie, krześle, fotelu, itd też nie siedzisz okrakiem. Daj sobie przetłumaczyć, zakręciłeś się na punkcie tego siodełka. Niepotrzebnie. Rozmawiałem ze znajomym lekarzem "od dupy strony". Niestety badanie markerów jest mało wiarygodne. Można go wyłacznie traktować jako wstęp do diagnostyki. Lepsze jest USG. A najlepsze i najdokładniejsze per erectum, niestety.
 8. Allmr

  Jaki rower wybrać?

  Próbowałem to wyjaśnić. Soundchaser, niepotrzebnie się zafiksowałeś na temacie "siodełko". Nie idź tą drogą. Paradoksalnie, tzw. siodełka sportowe, odpowiednio ustawione i dobrane do kształtu dupska są o wiele wygodniejsze od tzw. turystycznych. Ostatnio PRO (czyli Shimano) wypuściło siodełko Stealth - wygląda ok, ale mi kompletnie nie podpasowało. Za to wyglądające extremalnie Falcon od pierwszej minuty leżało idealnie. Wniosek - trzeba samemu próbować. [Hidden Content] [Hidden Content]
 9. Allmr

  Wasze ustroje.

  Wygląda na yamahę + stylizowane na wintydżowe Tannoye (Kensington?)
 10. Allmr

  Jaki rower wybrać?

  Sound, czemu się tak uparłeś przy twierdzeniu, że siodełko ma taki kolosalny wpływ na prostatę? Jak sam napisałeś nie znasz żadnych badań na ten temat. Ja też nigdy nic takiego nie czytałem. Po prostu masz takie przeczucie, przeświadczenie. Także siodełko będzie miało chyba większy wpływ na twoje zdrowie psychiczne i spokój niż na prostatę. Z własnego podwórka powiem, znam bardzo wielu kolarzy, pół zawodowców, amatorów, którzy trenują więcej niż pro'si i żaden, NIKT nie skarżył się na prostatę. Chyba nieco demonizujesz sprawę. Ale tak jak pisałem wyżej, jeżeli da ci to spokój, to pewnie warto. Nie zaszkodzi też zapytać lekarza.
 11. Allmr

  Vincent sv 700

  A propos Gato - takie, jak to mówią papierowe waty. Na papierze mocy w bród, a w realu w porównaniu z moimi marnymi 100W wypadł gorzej. Myślałem, że nie spasował mi się z kolumnami, ale on chyba taki po prostu jest. Skoro nie boisz się chińczyków to spróbuj Xindaka A600P. Tylko zaproś jakiegoś kolegę, żeby pomógł ci go wnieść. Ten ma7000 to fajny pomysł, w zeszłym roku jak rozglądałem się za wzmacniaczem widziałem ogłoszenia ciut poniżej 20tys.
 12. Allmr

  4 kółka

  Nie - i dlatego wiadomo czego można się spodziewać. Chłop ma już 90 lat. Słuszny wiek i życiorys, spełniony sportowo i biznesowo, to rzadkie połączenie.
 13. Zrobiłeś literówkę, chyba powinno być x30.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.