Jump to content

Allmr

Użytkownicy
 • Content Count

  832
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

342 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1746 profile views
 1. Atrakcyjna cena, świetne zdjęcia, barwny opis, zwłaszcza końcówka. Brać zanim dopłacicie 1000PLN.
 2. Po co ci takie meble, jak ich nie słuchasz? 🙂 Wystaw za rozsądną cenę, to chętnie nabędę.
 3. Allmr

  4 kółka

  To dobijając piłeczkę - ty próbowałeś, czy tylko tak gdybasz teoretycznie? Jeździłeś nową x5, może opisz swoje wrażenia? Widziałeś bagażnik? A przykład z fiacikiem co ma obrazować? Wtedy nie było innych wozideł to każdy radził sobie jak mógł. Może napisz, jak furmanką się jeździło po wsi i wszyscy też się mieścili. Powtórzę jeszcze raz - po aucie z takimi wielkimi gabarytami i równie wielką ceną, spodziewałbym się równie dużego i układnego bagażnika. Nie wiem skąd oni wzięli ten litraż w danych fabrycznych. Z dużych suv'ów o wiele łatwiej pakuje się Q7 i Cayenne, choć suche cyfr
 4. Po prostu odpisz im na maila, że skoro nie są w stanie wysłać z UE to rezygnujesz i poprosisz o zwrot kosztów.
 5. Allmr

  4 kółka

  Oczywiście, że nie wypróbowałem, ale wiem jaki mam bagażnik teraz i potrafię to sobie wyobrazić - 4 pary nart i kijki + 4 pary butów narciarskich, kaski, gogle + ciuchy narciarskie, o normalnym bagażu nie wspominając. Ale chodzi mi o to, że kupując tak wielkie auto oczekiwałbym równie przepastnego bagażnika, żebym nie musiał się zastanawiać jak z całą rodziną się spakować.
 6. Nówki sztuki, prawie: [Hidden Content]
 7. Allmr

  4 kółka

  Dla mnie nowa x5 to straszna porażka. Gabaryty zewnętrzne wskazują na duże auto, tymczasem w środku naprawdę jest mało miejsca. Mam wrażenie, że w x3 na tylnej kanapie jest lepiej. Bagażnik - bardzo słabo. Na narty trzeba wozić trumnę na dachu, ale dostęp chyba tylko z drabiny. Nie podoba mi się tez prowadzenie tego auta, takie gniecenie ciasta - ni to komfortowe, ni to sportowe. Chyba po prostu zrobili auto dla amerykanów.
 8. Zapewne chodzi o deklarację wartości, tak żebyś uniknął cła (chyba 9%) i podatku VAT (23%). Niestety, albo na szczęście takie numery rzadko się udają. Zapewne Urząd Celny za pośrednictwem spedytora poprosi cię o dowód zapłaty, a ponieważ płaciłeś kartą lub przelewem, to sprawa jest jasna jaki był rzeczywisty koszt nabycia.
 9. Allmr

  Whoosh!

  Podoba Wam się nowa płyta Deep Purple? Ja się zawiodłem. A dobiła mnie jakość nagrania.
 10. Pisałem o tym od początku. Przede wszystkim kolumny. A np wzmacniacz który ma wbudowany DAC - ma to sens ? - w budżecie do 2tys za dac, są wzmacniacze, które niewiele, albo wcale nie odbiegają jakością. I odchodzi parę złotych na kabelki.
 11. Allmr

  4 kółka

  Wyje wyje, mam taką hondę HRV. Choć po mieście to genialne, bezawaryjne auto.
 12. Masz jakieś górne widełki, czy będziesz szedł "w trupa"?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.