Jump to content

Pd9700

Użytkownicy
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

6 Neutralny

Audiostereo

6

Bocznica

0

Informacje profilowe

 • Branża
  Sklep

Recent Profile Visitors

856 profile views
 1. Dziękuję @marian.ch za wyczerpującą odpowiedź.
 2. Bardzo ciekawy pomysł. Nie pamiętasz może o jakiej szerokości są wsuwki do Daytona? Mam jeszcze takie pytanie, czy dźwięk Ci się rozjaśnił, w sensie czy balans tonalny przeszedł ku górze, czy raczej jest jak było, tylko że kultura przekazu się poprawiła w tym rejestrze?
 3. @JJ3171, @54139, @marian.ch Panowie mam takie pytanie, czy te wsuwki z oryginalnego okablowania tweetera Dali pasują do Daytona?
 4. Kolego @zbyniu 360 jesteś WIELKI ? Dzięki za to, że się podzieliłeś ?
 5. A co tu dużo pisać. Sama prawda, nie oczekuj w budżetówce jakiś super elementów użytych. To ma grać dobrze do momentu upływu gwarancji w większości przypadków. W przypadku Nad'ów czasem problemy zaczynają się jeszcze przed jej upływem ?
 6. Hmmm no to faktycznie. Ale o ile pamięć nie zawodzi to Dali 450 zaczęły być produkowane w 1995 roku. Na pewno nie ma na tej płytce testu 450 - tek? ;);)
 7. Recenzja Dali 450 była zmieszczona o ile dobrze pamiętam w numerze 9/96 - Audio. Jakby ktoś posiadał takowy skan też z chęcią bym przyjął ?
 8. Witam serdecznie. Panowie słuchałem ostatnio u znajomego Rotela Ra 980 Bx. Generalnie spodobała mi się ta prezentacja dźwięku. Mam kilka pytań: Czym różni się dokładnie brzmienie między Ra 980 Bx a Ra 985 BX? Czy warto dokładać do młodszego modelu? Czy średnicy jest trochę więcej w Ra 985 BX? W Ra 980 BX jakby trochę za kocem była, szczególnie ta wyższa średnica. Czy może lepiej zainwestować w końcówkę RB 980 BX i np RC 1070. Wyjdzie drożej , ale czy zauważalnie lepiej niż z tymi integrami?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.