Jump to content

misiek x

Użytkownicy
 • Content Count

  324
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

138 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1379 profile views
 1. Jedni kupują kawałek drutu za kilka,kilkanaście tysięcy inni nie mają na suchy chleb.Świat jest szalony,warto czasami się zastanowić co w życiu jest ważne.Refleksja wskazana.I piszę to do nas wszystkich,do siebie też.
 2. Jasne, zmieniaj zdanie ile chcesz i rób z siebie.......😂....pozdrawiam.
 3. Komentowac moge co chce i jak chcę,szczególnie tych ,którzy przez 3 dni zmieniają kilkukrotnie zdanie. Tak tez było w sprawie kupna kolumn....izapat -nie ośmieszaj sie chłopie.
 4. Przecież😎 miało być zupełnie co innego .....
 5. Chyba skrócę listę do Octave v70se vs Luxman 507 Izapat , więcej zdecydowania.....jutro moze jeszcze coś 😂 Zgadzam się
 6. Mam prawie 30letni wzmacniacz i ani śladu linienia. Niedawno był na przeglądzie - w środku również jak nówka. No ale był wyprodukowany w Japonii nie w Chinach .
 7. Trzej muszkieterowie hegla.....a jacy dowcipni 🤣
 8. Wzmacniacze o podobnych parametrach i cenach - niektóre mogą grać podobnie ale nie muszą .Większość jakie słyszałem (w podobnych...) grało różnie i inaczej.
 9. Witam. Na temat 506...i 508....dużo info ale nie znalazłem nic na temat 507.24. Czy ktos cos może powiedzieć, jak porównanie z w/w ? Jaki laser, dostępność ?
 10. Brawo audiofilek,wygrałeś paczkę kredek i gumkę .
 11. babatular-alfo i omego może tak więcej pokory i grzecznoiści
 12. Tylko w którym to roku będzie....?😂
 13. Chyba to najlepsze podsumowanie. Sansui nie jest pępkiem świata ,ale jak ktoś chce to posłucha i podejmie decyzję. Kiedy pierwszy raz skontaktowałem się z Pawłem był lipiec, w sierpniu po przejechaniu ponad 1tys km. przesłuchałem w dwa dni 907nra i 907dr. Następna wizyta w kraju (droga ta sama) przesłuchałem w jeden dzień 907xr i907mr , następna wizyta (znów ponad 1000km. w jedną stronę i przesłuchane B2103 i B2302. Dwa wzmacniacze i jedna końcówka zagościły u mnie w domu (część została). Jak miałbym tylko pisać jak antymalkontent i nie ruszyć czterech liter, to do tej pory słuchałbym n
 14. A może te 300godz. min. to w 10% ułożenie się kabla w systemie (wygrzanie) a 90% to akomodacja , przyzwyczajenie się do tego ,co słyszymy ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.