Jump to content

misiek x

Użytkownicy
 • Content Count

  230
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

72 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

870 profile views
 1. Dziękuję bardzo.Też tak sądzę. Pozdrawiam Cmokamy się tylko na odległość, przez Internet. Hahaha
 2. Spoko,taki żart. Na razie podpięty jest pod listwę Oyaide MTS-4e
 3. Ja tez dziekuje za miłe słowa i miłe przyjęcie w klubie z moim reference…..hehehehe
 4. Witam. Mam co prawda tylko sieciówkę Transparent Audio Reference Powerlink ale jestem bardzo zadowolony. Kabel uspokoił (w dobrym znaczeniu) dźwięk, wszystko stało się takie kulturalne a zarazem transparentne. Pozdrawiam
 5. Mnie nie pytaj, tak wyczytałem w ogłoszeniu.
 6. Cezarek71 ….nie wiem czy mi odpowiadają.Zawsze korciły mnie te Harberthy i chętnie bym ich posłuchał u siebie,ale tylko wtedy,jeżeli bym był pewny ,że będę mógł je odsprzedać (w tej samej cenie) jeżeli by m i nie przypadły do gustu. Taka ciekawość ,żeby posłuchać legendy.
 7. Panowie a czy cena 6500zł za używane ,ale stan super, P3ESR 35th anniversary jest …..?
 8. Tadek,jak będziesz oddawał za 2200 swoją XRkę to ja biorę hehehe. Nie pogardzę ,chociaż jedna już gra u mnie. Pozdrawiam
 9. Morven, ciesze się że znalazłeś wreszcie to ,czego tak długo szukałeś . Proszę jednak nie pisz bzdur, lepszego może nie ma ,ALE DLA CIEBIE.Primare trafił w Twój gust,Twoje upodobania i ok. Komuś innemu może podobać się co innego , może mieć inne upodobania muzyczne, inne oczekiwania co do dźwięku.Żeby nie było,nie mam nic do Primare,Moona czy czego tam jeszcze słuchałeś i testowałeś. Pozdrawiam.
 10. No i proszę, Jak na zawołanie pokazały się p3esr. Giełda hi-fi.
 11. Monitor Audio, KEF,Klipsch,ATC scm,PMC,Sonus Faber,Totem, Audio Physic,Bowers Wilkins,Paradigm,Usher,Triangle,Focal,Audiovector…..itd.,itp.....jakies starsze,używane modele zawsze można będzie kupić za 1000zł lub nawet mniej-Pozdrawiam. Zadowolony …?
 12. Adam a jak z dołem i góra w tych ATC scm11 ? Czy srednica dominuje na d pozostałymi pasmami ? Czy nadają się tylko do muzyki gdzie wokal gra główna rolę ? Czy do np. rocka- Pink Floyd , Dire Straits ...itp. też dadza radę ? No i pomieszczenie ….ok. 20 m ?
 13. Morven, poczekamy kilka dni,może tygodni.....
 14. Może napiszesz o różnicach między Lavardinem ,Auralic,Chord a Naimem ?
 15. Tadek, najważniejsze żeby dobrze grało,wygląd tez jest ważny ,ale mniej. I nie ważne czy 5 razy droższe, czy 2 razy tańsze-najważniejsze są nasze preferencje. W tym wypadku Twoje- żebyś Ty był zadowolony. Teraz napisze taką małą herezję - miałem B2103 przez pół roku , kupiłem razem z 907XR .Słuchałem w różnych konfiguracjach i została 907XR ,B2103 poszła do nowego właściciela. Większość ( o ile nie wszyscy) miłośnicy Sansui ,bardziej cenią B2103 ….a mnie lepiej spodobała się 907 XR. To mnie (Tobie ) ma się podobać-to jest najważniejsze. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.