Jump to content

misiek x

Użytkownicy
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

471 profile views
 1. Doktor mun , ja nie czuję się urażony czy zdenerwowany,więc przeprosiny nie są potrzebne.Doceniam jednak to, że można uderzyć się w piersi.....co nie jest zbyt popularne w tych czasach. Pozdrawiam i życzę miłego i spokojnego słuchania muzyki ,nie przerywanego płaczem dziecka
 2. Kabel sieciowy tak jak wszystkie elementy toru ,musi się wpasować w system.Tobie przypasował Solid Core a w 100 innych systemach może się nie sprawdzić,proste. Oczywiście,wypróbować zawsze można
 3. Można.......i będzie być może jeszcze lepiej. Pozdrawiam
 4. Możesz podłączyć do B-2103 firmowe pre Sansui lub jakies inne,ale nie podłączysz C-2103 bo go po prostu nie ma-wiesz dobrze o czym piszę Pozdrawiam
 5. Pre jest dużo i do wszystkiego ,ale nie ma dedykowanego specjalnie ......prościej nie ma C-2103. A o moją promocję się nie martw hehehe.
 6. Może z tego wynikać że Japończycy dobrze pomyśleli i zadedykowali pre do B-2105 z którym ta końcówka gra lepiej. Jednak do B-2103 pre nie wymyślili ,co chyba dowodzi ,że ta końcówka gra bardzo dobrze sama. Pozdrawiam. ps-test Janka bardzo dobrze to pokazał
 7. misiek x

  Klub HEGEL

  BRAWO,zgadzam się w 100% z kolegą i serdecznie pozdrawiam.
 8. Aiki,nie robi się żadnych przeróbek (poczytaj dlaczego).Kupujesz osobne trafo- koszt jakiegoś podstawowego (czytaj-wystarczającego) ok.200-300 zł.
 9. Panowie z innej beczki.Są na giełdzie hifi Special 25 + standy za 7900zł. Myślę że to dobra cena ? Nigdy ich nie słuchałem ,ale z waszych opinii to chyba jeden z lepszych modeli ?
 10. Nie wiem jak cała Europa,ale mieszkając naście lat w Holandii,3 krotnie chciałem pożyczyć kolumny do domu na odsłuch (z różnych salonów) i za każdym razem bez powodzenia.Albo słucham na miejscu,albo kupuję.Oczywiście z możliwością oddania.
 11. misiek x

  Klub Zu

  Witam. Nawet nie wiedziałem że istnieje taki klub. Posiadam głośnikowe Zu Audio Libtec ,zamieniły Chord Odyssey 2- jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam.
 12. misiek x

  HARBETH Club

  Witam . Panowie ,czy ktoś słyszał (może posiadał ) LS5/12A ? Mam możliwość kupna za 1500zł ,ale problem z odsłuchem . Głośniki do sypialni ( 2 system) ,muzyka raczej spokojna : Sade,Simply Red,Adele itp. Jak one grają,prosze o opinie.Czy warto w to wchodzić ?
 13. Następny siejący ferment,żal ...ściska ,że nie masz żadnego modelu ? Po co ten wpis ? Kolega kupił i jest zadowolony,a Ciebie nie powinno obchodzić za ile .
 14. Dziękuje za odp. więcej pytań nie mam -pozdrawiam
 15. I nie słyszysz różnic między Melodiką a Nordostem ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.