Jump to content

misiek x

Użytkownicy
 • Content Count

  383
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

161 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1672 profile views
 1. Tak myślałem, a czy 11ki po za wiekszym basem , róznią się zasadniczo od 7ek czy to taczej kosmetyka ?
 2. Witam. Miał ktoś możliwośc porównania bezpośrednio atc scm 11 z atc scm7 ? Jakie wnioski ? W jakim pomieszczeniu sprawdzą się 7ki a w jakim 11ki ? Salon 18m za duży za pewne dla 7mek ?
 3. Babatular , zostaje ci zatem zakup jamnika (nie chodzi o psa) on wszystko zagra dobrze jak dla Ciebie.😂
 4. Zgadzam się z kolegą, co prawda miałem e370 (nie e380) ale odbierałem to dokładnie tak samo.
 5. To dlaczego akurat accu ? (nie zebym coś miał do marki). Chcesz wydać 15tys. i nie miałeś nigdy styczności ? Może są lepsze propozycje w tej cenie. Chcesz accu bo to magia marki czy wycieraczki czy co ? Ja kiedyś też byłem tak napalony (bo accu to legenda), nawet miałem e370 i e450 .....no i już mi przeszło. Wcale Cie nie zniechęcam ,tylko pytam dlaczego akurat accu ? ps-to że masz CDka accu to nie znaczy że masz mieć i taki wzmacniacz....no chyba że ma ładnie wyglądać .
 6. Witam. Czy ktoś miał styczność z głośnikowym Rockefeller ? Jakieś opinie, porównania ?
 7. Nie znam dobrze tych modeli, wiem tylko że 240i miały dac i pre (nie wiem czy wszystkie) a 250i były bez tego. Chodziło mi tylko o to jakie róznice w dzwieku , jak grają. Pytam bo cena chyba inna ?
 8. Panowie , a jaka różnica miedzy 240i a 250i , chodzi o walory dżwiękowe. Wiem że chyba jest też różnica w dac i pre.
 9. Co jest usprawiedliwione ? Piszemy teraz o subiektywnych odczuciach. Jak kosztowały by 100zł to byłoby usprawiedliwione to ze się komuś podobają ? Podobają się komuś bez względu na cenę . Mozna napisac ze cena 10tys z kosmosu i jest niczym nie uzasadniona.....ale to nie ma nic wspólnego z tym że się komuś podobaja albo nie.
 10. babatular, a co ma cena do tego czy sie komuś cos podoba ? 10kafli to brzydkie a jak by kosztowały 100zł to ładne ? Czy Ty nie masz jakiegoś problemu ze sobą ? Wszystko i wszystkich tutaj negujesz, to be , to drogie a to czerwone 🤣
 11. Chęć posiadania czegoś nowego , w domyśle (lepszego).
 12. Można było tak napisać od razu ? Cezar zobacz tylko wasze wpisy i reakcję na mój post (Twoją ,zorra i jacm) ,ale ok. nie ma problemu ,zareagowaliście tak nie inaczej, ja również . Teraz popiszmy o heglu i nie zaśmiecajmy. ps- mam takie wrażenie ,że obojetnie co bym tutaj nie napisał to działam na waszą 3kę jak płachta na byka. 😀 ps2-to do Cezara nie do Ciebie Freju😀
 13. Ja odbieram to jednoznacznie. słowo - MOZLIWE - odnosi się do na zawsze , nie do - mozliwe zapomnisz Zawsze mozna było napisac ,spróbuj takiego połączenia bo u mnie i kilku kolegów się to sprawdza a nie ZMIEŃ na amphiony i zapomnisz o zmianach .Chyba to jednoznacznie sugeruje ze nie ma nic lepszego . Jezeli mnie pamiec nie myli podobnie pisałeś o kef ls50 , teraz o amphionach . Moze za rok ,dwa czy pięć znajdziesz coś lepszego , nigdy nie mów nigdy. Dotyczy to tez hegla.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.