Jump to content

misiek x

Użytkownicy
 • Content Count

  205
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

61 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

700 profile views
 1. Hahaha i co jeszcze,piwo postawić ? Od tego jest to forum, żeby każdy mógł się wypowiedzieć merytorycznie i na temat a nie pisać takie bzdety jak Ty.
 2. Dzieki Cortes, mnie też tylko to udało się znaleźć.....i nic więcej
 3. Witam. Czy ktoś ma (miał) lub słuchał CDka Moon Supernova ? Bardzo proszę o opinie. Jak to gra,jaki tam laser )mechanizm) Pozdrawiam.
 4. Szatan, napisz proszę ,jak już się obsłuchasz, jak porównanie S25 do Twoich Kudosów ? Szatan napisz proszę ,jak już się obsłuchasz, jak porównanie do Twoich Kudosów. Bardzo będę wdzięczny. Pozdrawiam.
 5. To ja poproszę o taką listę. Nie jest to podszyte żadną ironią,tylko ciekawością i chęcia poznania czegoś nowego. Pozdrawiam.
 6. Nie nazywaj mnie misiem,mam inny nick. Robisz to specjalnie synku. Gdybyśmy spotkali się w realu,zaręczam że tak byś nie mówił .....
 7. Kolego popatrz jak zwracasz się do innych forumowiczów, przeważnie tych ,którzy maja inne zdanie lub cię krytykują na forum.Zdrobnienia ,przekręcanie(w tym wypadku) świadczą o braku szacunku, robisz to specjalnie ,żeby okazać brak szacunku i lekceważenie .Nie chodzi tylko o kolegę Paul Klacska. I dobrze wiesz ,że to prawda,obojętnie co na to odp. Pozdrawiam.
 8. Witam. Panowie, może ktoś coś na temat starszych PMC TB2i ? Jak to gra w porównaniu do nowszych PMC 22-24 ? Czy ktoś ma (miał ) takie , jakieś opinie ?
 9. Myślałem jako player.Słuchałem kiedyś CD-1 przez ok. miesiąc u mnie i bardzo fajnie grał.Tak myślałem o CD-2 , że powinno być jeszcze lepiej.
 10. Szczypior ,bardzo dziękuję za informację,konkretnie i na temat .Pozdrawiam.
 11. Czy ktoś porównywał CD-1 z CD-2 Lyngdorfa ? Słuchałem CD-1 i grał bardzo fajnie.Czy jest spora różnica na plus dla CD-2 ?. Różnica w cenie jest.
 12. Witam. Zastanawiam się nad 2 systemem (sypialnia). Tak chodzi mi po głowie klasa A i Sugden a21a.Czy możecie coś o nim napisać (brzmienie) i z jakimi kolumnami.Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.