Jump to content

misiek x

Użytkownicy
 • Content Count

  196
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

631 profile views
 1. Myślałem jako player.Słuchałem kiedyś CD-1 przez ok. miesiąc u mnie i bardzo fajnie grał.Tak myślałem o CD-2 , że powinno być jeszcze lepiej.
 2. Szczypior ,bardzo dziękuję za informację,konkretnie i na temat .Pozdrawiam.
 3. Czy ktoś porównywał CD-1 z CD-2 Lyngdorfa ? Słuchałem CD-1 i grał bardzo fajnie.Czy jest spora różnica na plus dla CD-2 ?. Różnica w cenie jest.
 4. Witam. Zastanawiam się nad 2 systemem (sypialnia). Tak chodzi mi po głowie klasa A i Sugden a21a.Czy możecie coś o nim napisać (brzmienie) i z jakimi kolumnami.Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 5. A ja tęsknię za czasami kiedy nie pisali idioci.....
 6. rafał,wytłumacz mi jedno-po co piszesz w tym klubie,nie lubisz,nie słuchałeś,wolisz co innego to po jakiego grzyba tu tracisz czas ? Jaki masz wzmacniacz ? Zapewne ja go nie słyszałem i dlatego o nim nie piszę.
 7. miałem e450 stała koło 907XR - wykonanie na podobnym poziomie …..tylko że była (e450) 3x droższa i sonicznie (jak dla mnie ) duzo gorsza
 8. Oczywiście że nie jest prosty,nie tylko swiat audio, trzeba pojechać ,poswiecic swój czas,czasami pieniądze i dopiero mieć coś do powiedzenia a nie pier...ć głupoty
 9. Czyli masz uprzedzenia, nawet gdybyś posłuchał i usłyszał to i tak z powodów osobistych ,nie przyznałbyś że wyższe modele Sansui graja lepiej niż konkurencja z tej półki cenowej albo i dużo wyższej.Czyli piszesz nie merytorycznie,tylko z powodu jakiejś urazy do kogoś.
 10. Panowie szkoda chyba czasu i nerwów na tych ......Ile razy można pisać,żeby posłuchał jeden z drugim a później się wypowiadał. To tak jak ja bym pisał o życiu papuasów na Nowej Gwinei,albo promach kosmicznych 😁😁😁😁😁
 11. No właśnie ,słowo klucz- PODEJRZEWAM.....tak jak podejrzewasz że gra lepiej bez zewnętrznego trafa. Na pewno , wnioskuje z Twoich wcześniejszych wpisów, nie słuchałeś więcej wysokich modeli 907 , ja słyszałem wszystkie ,a kilka mam lub miałem .O końcówkach mocy nie wspomnę,tez u mnie gościły. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.