Jump to content

jacekm22

Użytkownicy
 • Content Count

  274
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1820 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1228 profile views
 1. A propos francuskich kryminałów to gorąco polecam ten , jeśli jeszcze go nie widziałeś...:
 2. Wszystkim posiadaczom odtwarzaczy 4K chciałbym gorąco polecić ten niemiecki reportaż z 1962 , który pokazuje podróż szwedzkiego żaglowca po morzu Śródziemnym...Film został nakręcony kamerami 70mm ... Taśma została odrestaurowana (skan w 4K ) i jakość obrazu w 4K jest doskonała .Niestety oczywiście nie ma polskiej wersji językowej...Film pokazuje świat sprzed 58 lat...Płyta do kupienia w niemieckim Amazonie.
 3. Z jednym dużym wyjątkiem....PZPR w przeciwieństwie do PIS nie miał wsparcia polskie Kościoła zwanego katolickim... Pan Czarnek ma bardzo radziecką twarz... Nadawał by się idealnie na ludowego komisarza od edukacji...( Народный комиссар – narkom )
 4. Obecność wojsk amerykańskich w Polsce jest ROTACYJNA...Baza anty rakietowa jest w budowie ..Obecność wojsk USA nic specjalnie nie gwarantuje - przykład Turcji gdzie rządzi islamski dyktator wsadzający do więzień sędziów i dziennikarzy.
 5. To oświeć nas jak już wyjdziemy z tej okropnej UE ... To GDZIE pójdziemy...??!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.