Jump to content

CEzAR21

Użytkownicy
 • Posts

  1209
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

328 Dobry

Audiostereo

299

Bocznica

29

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2619 profile views

CEzAR21's Achievements

 1. Widzisz, masz prawo mieć swoje zdanie od tego jest forum i nikt nie ma z tym problemu. Mogłeś wtedy zacząć zdanie od "Wasza relacja to..." a zaprezentowalbys zupełnie inny poziom a co za tym idzie otrzymałbyś inny odzew. Mówisz o klepaniu się po plecach, to proszę wytłumacz mi i odniosę się tu do swojej osoby, jak mam reagować na posty jacma jeżeli to co mowi pokrywa sie z moimi obserwacjami i rozumieniem dźwięku??? Po tylu latach na forum trafia się człowiek, który gada moim językiem to mam dla twojego zadowolenia działać wbrew sobie i siedzieć cicho lub negować jego słowa? Żeby jeszcze głupoty klepał, ale dobrze wszyscy wiemy, że jego wkład w ten klub jest nieoceniony i nie jeden z nas zrozumiał cos co wydawało mu się do tej pory że rozumie. Myślę, że każdy z nas, którzy klepią posty od lat w tym klubie zauważyli, że jacm sypie umiejetnie wskazówkami, które "Jemu" pozwoliły znaleźć swój Audio-End. Nie wiem jak Ty, ale dla mnie jacm jest to bardzo wartościowy człowiek bo o to chodzi, tworzymy społeczność, która ma okazję uczyć się od siebie wzajemnie i siebie poznawać a że każdy ma inne zdanie bo inaczej słyszy, ma inne preferencje czy też inne spojrzenie na to wszystko to normalne a jak się zdarzy ze dwóch gości gada jednym językiem to jest jeszcze bardziej normalne niż te pierwsze normalne. Tyle ode mnie.
 2. Coś w tym jest, im grzeczniej tym bardziej śmiałe słowa lecą z drugiej strony. Nie wiem może to brak dystansu, może za bardzo się człowiek nakręca bo coś go trapi, nie bede gdybał, ale bardzo poważnie mówiąc, nie spodziewałem się tego po nim. Poczekamy, zobaczymy.
 3. Jacm poczekaj nie mogę pisać bo się w smycz zaplątałem... ?
 4. Mi odjęło mowę... artdm chłopie co się z tobą porobiło? Mimo że czasem narzekasz szczerze ci powiem, że nawet cie lubiłem bo jesteś od dawna w tym klubie a ty uważasz że za mną ogon chodzi? Sorry czlowieku, ale nie zkumales zupełnie nic a psa to masz co najwyżej na podwórku. Powiem tak, ja też potrafie pisać twoim językiem więc przemysl sprawę na spokojnie.
 5. artdm jesteś niekonsekwentny w swych słowach, miało być już o heglu. Wiem, że to nie do mnie, ale nie mogłem się powstrzymać. Luzik, jest sobota, dziś można zarwać nockę przy muzyce, cieszmy się ?
 6. Teoria wybuchu przekonuje mnie tak samo jak ta która mówi że człowiek jest z połączenia małpy i kojota ? Artdm nie denerwuj się na nas, sobotni poranek, rozkmina przypadkiem się włączyła, rozumiesz. Ok, wystarczy, lecimy z Heglem...
 7. O to to ? Co do trąb to cały czas zastanawia mnie zjawisko dźwięku własnie jakby trąb z nieba i różnych zjawisk temu towarzyszących. Dzieje to się na całym świecie, w różnym czasie i różnych miejscach np. w 2016 w Jerozolimie: Nikt do tej pory nie potrafi tego wytłumaczyć, tych nagrań jest pełno na yt z telefonów ludzi którzy tego doświadczyli. Nawet jak dobrze pamiętam to była o tym mowa w naszej telewizji kilka lat temu.
 8. i wszystko po to żeby "wygodnie" cie skroić.... Tak jak powiedziales bez ciśnienia.
 9. Racja, oszustów w necie coraz więcej, także tak jak mówisz trzeba umiejętnie podejść do tematu bo można się bardzo zdziwić. Oferta bardzo fajna, ale w tej sytuacji bez odbioru osobistego nie warto ryzykować.
 10. Nie wiem czy dobrze napisałem, tak Hegel masz rację też uważam go za zakończenie puszukiwan jeżeli chodzi o elektronikę. Dźwiękiem wystawy dla nas był wtedy pokój AA, nie mylić z anonimowymi alkoholikami ? Ogólnie to po powrocie z AVS, stwierdziłem, że tam bardziej się ogląda sprzęt jak słucha muzyki bo nawet pokoje gdzie był bardzo zacny sprzęt nie pokazały za wiele. Tubki jedynie zapadły w pamięć.
 11. Dla mnie i kolegi z którym byłem to był dźwięk wystawy bez wątpienia.
 12. Jacm jak tam temat tubek? Ja właśnie siedzę tak o nich myślę i wygrzebałem filmik który nagrałem z kumplem na AVS bodajże 2017. To wszystko było napedzone dwoma lampkami o mocy około 10W każda. W pewnym momencie źle złapałem telefon i dźwięk się trochę przytłumił, ale to z wrażenia ? Przez ścianę grał na zmianę pokój Hegla z P30+H30+HD30 i kolumnami Trenner & Friedl Isis. Śmieliśmy się w pokoju Hegla bo wszyscy na miejscach gotowi a prowadzący mówi że musimy poczekać aż kolega za ścianą wyłączy tubki ?
 13. Ja pierdziu współczuję, to jakiś fatum bo u mnie było to samo i malo nie zfajczylem jcata femto w PC albo i całego PC. Już teraz rozumiem o czym mówił freju ?
 14. Z tego co freju gadał to trzeba mierzyć za każdym razem bo to loteria jest. Miałem okazję się o tym przekonać, niestety ? Ale trzeba przyznać że te wtyki dają bardzo dobre połączenie. Choćby szarpał się z tym to prędzej kabel urwie jak wtyk wyjdzie z gniazda ?
 15. artdm rozumiem, że Ciebie to śmieszy, ale tak mi podpowiada serce. Jestem za, od tego jest oddzielny wątek ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.