Jump to content

Cezary_58669

Użytkownicy
 • Content Count

  625
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

127 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2666 profile views
 1. Lepsza swoja bieda niż łaska pańska..😉 Widzę, że już posprzątane..😊 Staram sie nie odbiegać od neutralności, miałem na myśli bardziej adaptacje systemową i ew. lekką korekcję.
 2. Skoro U ma konserwować, to chyba powinien ''coś'' zostawić..? Używam S & U od lat i nic negatywnego się nie dzieje.
 3. Swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją, możesz zdecydowanie poprawić te fabryczne parametry, które zresztą często i tak nie grają.. to projekt i jakość elementów się liczy. Dobra przemyślana modyfikacja jest nie tylko poprawą brzmienia które można dostosować również pod swoje upodobania/wymagania ale również satysfakcją z własnej pracy, poświęconego czasu i wysiłku. To jest bezcenne, tak samo jak radość ze słuchania naszej ulubionej muzyki. Każdy ma prawo do swojej indywidualnej drogi ku lepszej jakości, skoro mnie nie stać na hi-end, to mogę przynajmniej mieć najwyższej jakości niektóre element
 4. Najlepszy efekt jest przez czyszczenie tlenków i siarczków kontaktem s, a następnie przez mycie i konserwację kontaktem u. U mnie po takim zabiegu efekt jest odwrotny do Twojego tzn. pozytywny.😉
 5. To już są konkretne listwy w konkretnych pieniądzach. W ciemno to można kupić tp 60er, ale z tych modeli to osobiście tylko po wcześniejszym wypożyczeniu i sprawdzeniu w swoich warunkach.
 6. Nie ma problemu założyć własny..
 7. Powiedz mi/nam Konradzie coś o autodestrukcji/samodestrukcji, bardzo mnie ten temat nurtuje.. czy taka ''tykajaca bomba zegarowa'' nie powoduje zakłóceń, pogorszenia jakości.. Napisz ile możesz..😉
 8. Ja kiedyś usłyszałem taką ''małą rzecz'', że teraz nic mnie już nie dziwi..😔
 9. Tu raczej coś twardszego co by można było kształtować tą miedź w narządzie słuchu. A tak na poważnie, sam wymieniłem to i owo w systemie i wiem, że przynosi to rezultaty soniczne (większe i mniejsze).
 10. Tym tropem można iść w nieskończoność, choć pewnie warto..
 11. Ja uwierzyłem w ''dobre rzeczy'' jak zamieniłem tańszy ic ze srebra na droższy ic z pcocc, nawet przy tańszej elektronice😊 Alternatywą dla furu może być legendarna furukawa, harmonix, oyaide, acrolink - wszystko na miedzi occ Czytając dane techniczne tego samego akcesorium, czesto wystepują odmienne opisy co do użytych materiałów, mam wrazenie, że jest to czasem celowe, albo nazwałbym to zachowaniem ''cwane gapy''..😉
 12. Ale bez bezpiecznika to już można, to co mamy wywalić zabezpieczenia?
 13. Albo dlaczego furu nie robi z czystej miedzi gniazd iec z bezpiecznikiem? Czy chodzi np. o twardość i wytrzymałość mech. kosztem..
 14. A jak ma sie wykres i parametry do realnych odczuć słuchowych, bo to czesto nie idzie w parze.. Osobiście olałbym ten rodzaj oleju a skoncentrował sie na maśle klarowanym, jest smaczniejsze.. Fajnie, że powstają, ale rozpatrując to z zachowaniem dystansu i zdrowego rozsądku.
 15. Czyli projekt i wykonanie a nie odwrotnie..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.