Jump to content

Ra_mirez

Użytkownicy
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Nie napisałeś jaki rodzaj wkładki masz w gramofonie - MM czy MC. Sprawdź, czy masz prawidłowo ustawiony przełącznik typu wkładki we wzmacniaczu - może tu tkwi przyczyna?
 2. Najczęstszym powodem sprzężenia kolumny-gramofon jest zbyt bliskie usytuowanie kolumn względem gramofonu. Nie napisałeś, w jakiej odległości masz ustawione kolumny. Raz piszesz o sprzężeniu a za chwilę o rezonansie, więc co się dzieje? Jeśli chodzi o sprzężenie - to tu widziałbym problem, a nie w kolcach, podkładkach czy innym voodoo.
 3. Niczym nie grozi, po prostu możesz mieć zamienione kanały. Czerwony to zawsze kanał prawy. Nie wiem co to za przedwzmacniacz, nie spotkałem się z oznaczeniem A i B. Normalne oznaczenie to R (right) kol. czerwony dla prawego i L (left) kol. biały dla lewego.
 4. Bo dodax wysłał, a więc zrealizował. Paczka w drodze.
 5. Mnóstwo tłoczeń pochodzi z czeskiej GZ Media.
 6. Moja gra idealnie, z tym że kupiona w jakiejś poprzedniej edycji "biedronkowej". To wydanie: https://www.discogs.com/Iggy-Pop-Post-Pop-Depression/release/8258426
 7. To urządzenie: FURUTECH Disc Flattener DF-2 http://czystywinyl.pl/1_6_prostowanie-sfalowanych-plyt-winylowych.html
 8. W dodaxie to to wydanie: https://www.discogs.com/Cannonball-Adderley-Miles-Davis-Hank-Jones-Sam-Jones-Art-Blakey-Somethin-Else/release/2892515 Opinie o tłoczeniu raczej niedobre.
 9. Mam to i to. Śmiało możesz brać reedycję.
 10. Ra_mirez

  Nowości na winylu

  W dodax.pl jest - na .fr też widzę
 11. Pisałem o czym innym. Ale grunt to samozadowolenie.
 12. Stosowanie się do reguł ortograficznych to wyraz szacunku dla tych którzy czytają, a chyba w tym celu piszesz na forum. Nie wiem jaki może być związek pomiędzy ortografią a tym, czym kto się "rozbija". Urazić mnie nie jesteś w stanie, choć właśnie taki miałeś zamiar :)
 13. Kurna, chyba trzaski, ogarnij się.
 14. Ktoś potwierdzi? Bo wydaje się, że picture disc jest sprzedawany bez okładki: https://www.discogs.com/Supertramp-Breakfast-In-America/release/5030690
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.