Jump to content

Mikoski

Użytkownicy
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1449 profile views
 1. Rezerwuję 0,22 - za godzinę napisze dane Bniorę obie pary Wysłąłem priv
 2. Do sprzedania FOSTEX FT 90 H para . O tych super tweeterach można sporo poczytać w sieci- praktycznie w samych superlatywach. Jeden tweeter gra ciszej, ja używam ich jako "dopalenia" powyżej 10 kHz i tej różnicy prawie nie słychać. Obecnie pary na ebay chodzą powyżej 450 ojro , kwota jaka mnie inetresuje to 250 euro lub rozsądna oferta, może być zamiana lub rozliczenie częściowe np w lampach, głośnikach, itp. Nie mogę potraktować oferty jako "jeden grający a drugi nie grający" ponieważ jak wspomniałem powyżej można ich używać Dobry ma 6,5 Ohma a ten "cichszy" 7,1 Ohma,
 3. Biorę cewka taśmowa Jantzen WAX COIL 16AWG - 0,68mH - 0,30ohm 2szt - 85zł cewka taśmowa Jantzen WAX COIL 16AWG - 0,33mH - 0,19ohm 2szt - 65zł
 4. #McGyver Aparat w foni jest niskich lotów niestety. Obiecana akacja azjatycka - od lewej : surowa, bezbarwny jedwabisty, Terra, naturaly. Położone raz- druga wasrtwa oczywiście lekko przyciemni ( Terra mocno przyciemni)
 5. Na razie nie ma tragedii.Ale jak pomyślę jak będe musiał po "przerwie" zasuwać to aż mi ciśnienie skacze 😉
 6. #McGyver niestety musisz poczekać na zdjecia akacji.Od wtorku jestem zuiemiony na min 10 dni.
 7. OK- postaram sie na koniec tygodnia jakieś ścianki wyolejować.
 8. Barwienie wychodzi równo, pytanie bardziej jest o to w jakiej klasie jest drewno.Od tego zależy jak bardzo drewno "wypije" olej/wosk czy inną miksturę.To wtedu powstają najlepsze efekty,różnorodności i niepowtarzalne wzory. Jak chce się mieć równo na np 2m2 to pozostaje fornir-ale to już nie drewno ( jakby ktoś nie mówil fornir to nie drewno i dlatego wyjdzie równo ). Niestety nie mam zdjeć akacji z realizacji,mam do niej dostęp, ale robię to hobbystycznie i jesteś pierwszy z pytaniem o akację. Jakbyś chciał to na kniec ygodnia mogę zorganizować takie zdjęcia w 2-3 wykończeniach olejem.
 9. 4 pionowo i wąsko na 50 cm? Buk parzony,Merbau,Akacja azjatycka,z tymi nie będę miał problemu do takich formatów.Będzie to klejonka na mikrowczepy( same zalety przy takich formatach w stosunku do deski). Natomiast dąb można wybarwić na kilka sposobów.Wszystko na zdjęciach jest z dębu,prezentery i stolik.
 10. Mam raczej, pytanie w jakich formatach i na co chcesz użyć?
 11. Witam kolegów, hobbistycznie "po godzinach" robię w drewnie. A, że audio nie jest mi obce czasem wystrugam jakieś stoliki albo inne drobiazgi do audio.Tutaj możecie popratrzeć na kilka zrealizowanych pomysłów. [Hidden Content] praktycznie wszystko jest wykonywane z litego dębu łączonego na mikrowczepy. Zapraszam do kntaktu na bezpośrednio.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.