Jump to content

Mikoski

Użytkownicy
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

684 profile views
 1. Mikoski

  Kabel sieciowy DIY

  "uziemiasz" ekran razem z masą do wtyczki( do ściany) . Tyle
 2. "Kondensatory mundorf evo aku in oil 22uf x2 90zl." Kondensatory wezmę - wysłałem priv
 3. Wezmę te parkę za 180 zł - wlicz koszt wysyłki i będzie dobrze 😉 bo w ogłoszeniu stoi "do negocjacji 😉 https://www.olx.pl/oferta/lampy-el34-rft-para-CID99-IDzX2Ig.html
 4. Uprzejmie donoszę, że zastosowanie C-V-C zarówno w filtrze głośnika niskotonowego , jak i zastosowanie tegoż w filtrze RLC szerokopasmówki wnosi zmian in plus. W pierwszym przypadku są to zmiany mniej zauważalne niż w przypadku RLC. Parę razy jeszcze pozmieniam aby wykluczyć autosugestię ( choć zmiany są zbyt zauważalne na autosugestię) 😉 Na razie jest 27V na niskim i 9V na FR. Jak się oswoję z graniem pewnie "podbiję" wartości na FR.
 5. Ech, to wiem. Obawa dotyczy sytuacji przypadkowych i niefortunnych kiedy to załóżmy te 60V z arsenału baterii dostanie się bezpośrednio na głośnik.
 6. Baterie włączone do notcha- na razie nie wybuchło 😉 z wrażeniami poczekam i opiszę, czeka mnie kilka dni włączania i odłączania aby potwierdzić pierwsze wrażenia. Trochę się obawiam większych napięć bo mój FR ma tylko max 45W RMS i każde wpięcie lub wypięcie jest słyszalne-musiałbym dokładać stopniowo, a i tak gram z SETu max 5W.
 7. O i to mnie w spokój wprowadza, abym nie doszedł do zbyt dużych napięć 😉 Podziekował i czas zacząć sprawdzanie organoleptycznie na własnych uszach czy w Notchu na szerokopasmówce coś się zmieni.
 8. Dzięki, przez święta pogra na 9V - może przy dobrych efektach zwiększę później, ale 90V - to już chyba lepiej będzie jak "wezmę" to nie z aku tylko z zacisków. Chociaż zabawy z CVC zacząłem od woofera i tam doszedłem do 27V co mi w chwili obecnej w zupełności wystarczy. Tam efekt jest pozytywny- nie powlający, ale jest- mam wrażenie, że jest trochę szybciej,bardziej w punkt,zwarciej,gęściej.Nie niżej i głębiej, ale jakby czyściej i szybciej.Stąd zapędy na FR 😉
 9. Odgrzebię temat, nota bene bardzo ciekawy, czy Waszym zdaniem zastosowanie polaryzacji CVC w układzie RLC (Notch szeregowo z głośnikiem FR ) może mieć podobny wpływ jak w przypadku "tradycyjnego" zastosowania ? Czy są jakieś przeciwskazania?
 10. Rozumiem,że załapałem się na taśmową bo nie można maili wysłąć 😉
 11. Jantzen Taśmowe 16AWG, papier/wosk, 0,7mH 0,3RDC - para 77zł - biorę . reszta na priv jutro
 12. nadal dostępne-rezerwacja odwołana. Dla jasności - do sprzedania jedna z dwóch par cewek. Druga zostanie w projekcie bo nie ma dla mnie róznicy znaczącej......
 13. Witam, do sprzedania para jak nizej: 000-1301Cewka ind. 1,200mH +/-3% 0,460Ω dr.1,20mm śr.50 dł.30mmAir Core InductorAir Core - 45 zł +KW lub 000-1931Cewka ind. 1,100mH +/-3% 0,310Ω dr.1,40mm śr.72 dł.21mmAir Core InductorAir Core - 60 + KW brały udział w testach 😉 Można Sobie wybrać 😉 którą parę mam sprzedać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.