Jump to content

Mikoski

Użytkownicy
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1096 profile views
 1. Witam, do sprzedania głośniki Dayton PS220-8 [Hidden Content] Mają ok 3 lat - nadal grają w OB( więc czas wysyłki ok 2-3 dni ze względu na demontaż) pod lampami SE czyli max 8 W wiec nie ma sznas na jakiekolwiek przeciążenie. Koszt 800 zł(para), sprzedaż spowodowana tylko i wyłacznie chęcią sprawdzenia innych rozwiązań. Wysyłka wliczona w cenę + jak komuś pasuje dorzucę Notch'e do nich.
 2. Wezmę : Para Obbligato FILM COPPER 0,22 uf 630 / 40 zł + KW
 3. Mikoski

  Sprzedam/kupię

  Używaną sztukę, czy używaną parę ?W sumie sam bym kupił podobną 1 sztukę 😉 używaną
 4. Mikoski

  Sprzedam/kupię

  Nadal aktualne
 5. Mikoski

  Sprzedam/kupię

  Nie wiem czemu nie mogę edyować drugi raz. Ale dla precyzyjnego opisu i odpowiadajac na pytania - do 6550 dokładam 2 !!( słwonie dwie ) pary KT88 GL - jedna sprawna na 100% mierzona i parametry były praktycznie jak katalog podaje - DRUGA para nie była sprawdzana bo "głupia sprawa" po prostu jej nie zabrałem jak jechałem pomierzyć 🙂 Zaraz po sprawdzaniu przeszedłęm na 2a3 i wszystko poszło do szuflady- wcześniej wyprzedałem ( via audiostereo.pl ) resztę ze wzmacniacza i pozostały tylko lampy ......
 6. Mikoski

  Sprzedam/kupię

  Z wyprzedaży zostały już tylko lampy: 6550 Tung Sol - przegrane maks 500 h kupione w Lampyelektronowe 03,2018 pograły około rok naprzemiennie z KT88 Gold Lion poniżej koszt 200 zł +KW Do w/w pary dorzucam gratis KT88 Gold Lion - para sprawna, bezproblemowa, kupiłem jako uzywane i u mnie przegrały sporo.Mierzona para przed przesiadką na 2a3 ponad rok temu więc nie wiem czy znajdę pomiar. KT 88 Gold Lion - historia podobna jak wyżej ale nie była sprawdzana.
 7. Dalsze porządki - z forumowiczami mogę się dogadać cenowo jeszcze 😉 [Hidden Content] [Hidden Content]
 8. Ponawiam, same lampy warte są min 300 zł , TG EI96 i zasilający toroidalny to kolejne 300 zł ...... Rezerwuję STX do wieczora .
 9. Mikoski

  Sprzedam/kupię

  Tutaj te ogłoszenie też chyba pasuje.
 10. Noworoczna wyprzedaż: Kurzy się odkąd mam 2A3 więc oddam w dobrej cenie to co wcześniej mi grało. Wzmacniacz SE według projektu Tubeland – [Hidden Content] Tu cena złożonego- Ja składałem na sporo lepszych elementach- [Hidden Content] Do tego transformatory : Głośnikowe- cytat z maila od producenta do wglądu” Rdzeń EI96, grubość pakietu ok, 3,3 cm. Karkas laminatowy 1 mm. Łączówki nitowane, dwustronne. Do 200 mA drut fi 0,33 mm w pięciu sekcjach, plus odczep 43%. Głośnikowe na 4 Ohm w czterech sekcjach, nadmiar do 8 Ohm….” T
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.