Jump to content

Mikoski

Użytkownicy
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

780 profile views
 1. Dalsze porządki - z forumowiczami mogę się dogadać cenowo jeszcze 😉 [Hidden Content] [Hidden Content]
 2. Ponawiam, same lampy warte są min 300 zł , TG EI96 i zasilający toroidalny to kolejne 300 zł ...... Rezerwuję STX do wieczora .
 3. Mikoski

  Sprzedam/kupię

  Tutaj te ogłoszenie też chyba pasuje.
 4. Noworoczna wyprzedaż: Kurzy się odkąd mam 2A3 więc oddam w dobrej cenie to co wcześniej mi grało. Wzmacniacz SE według projektu Tubeland – [Hidden Content] Tu cena złożonego- Ja składałem na sporo lepszych elementach- [Hidden Content] Do tego transformatory : Głośnikowe- cytat z maila od producenta do wglądu” Rdzeń EI96, grubość pakietu ok, 3,3 cm. Karkas laminatowy 1 mm. Łączówki nitowane, dwustronne. Do 200 mA drut fi 0,33 mm w pięciu sekcjach, plus odczep 43%. Głośnikowe na 4 Ohm w czterech sekcjach, nadmiar do 8 Ohm….” Trafo ma 2500 Ohm a nie jak na naklejce 3500 – błąd producenta przy opisie o czym mnie poinformował. Zasilający,mały nie jest 😉 : 250 V 1A 6,3 V 8 A Do tego sterowanie z selektorem wejść na PGA 2311 [Hidden Content] Dwie pary lamp mocy : KT88 – Gold Lion – sprawne, mocno używane 6550 Tung Sol – sprawne – niewiele używane Jakaś Ecc83 też się znajdzie. Wszystko sprawne- do czasu „wylądowania” na półce grało przyjemnie. Sprzedaję zestaw który będzie rozłączony( moje plątanina kabelków nie wchodzi w ofertę)-bez gniazd głośnikowych, deski na której jest złożony i złączek które służyły do zmiany Rk pod różne lampy i prądy, tryby UL/TR/PT,itp Ze względy na wyjazdy służbowe uprzedzam, że wysyłka może być do 2 dni od finalizacji zakupu. Koszt całości to 750zl + KW
 5. Cześć, nie można do Ciebie wysyłać wiadomości.....
 6. robie , mogę prosić o odpowiedź na mial, chciałbym podjąć decyzję o zakupie.
 7. Witam, jeżeli jest tak opcja to chciałbym zarezerwować do jutra do 18 tej. Podejmę decyzję po otrzymaniu odpowiedzi na maila.
 8. Mikoski

  Kabel sieciowy DIY

  "uziemiasz" ekran razem z masą do wtyczki( do ściany) . Tyle
 9. "Kondensatory mundorf evo aku in oil 22uf x2 90zl." Kondensatory wezmę - wysłałem priv
 10. Wezmę te parkę za 180 zł - wlicz koszt wysyłki i będzie dobrze 😉 bo w ogłoszeniu stoi "do negocjacji 😉 [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.