Jump to content

adams84

Użytkownicy
 • Content Count

  598
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

104 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2276 profile views
 1. Koledzy posiadajacy zestawy pre plus końcówka!! Jest byłym właścicielem pre30 i A33. Pre 30 zmieniłem na pre Classe cp47.5. Połączenie takie wniosło spory progres do dźwięk u. Po pierwsze Classe gra cieplej. Scena tj. lokalizacja instrumentów jest delikatnie precyzyjniejsza. Scena poprawiła się w głąb zDecydowanie. W szerz jest podobnie. Classe gra mniej efekciarsko z większą kultura. Piszę o tych zaletach ponieważ posiadam teraz obecnie monobloki lampowe i potrzebuje do nich właśnie takiego granie jakie daje pre30/32. Jeżeli macie ochotę na poprawę brzmienia swoich zestawów, zwracając się bardziej w stronę ocieplenia brzmienia ale także podniesienia realizmu brzmienia instrumentów odezwij się. Może uda nam się wymienić. Dodam że moje classe ma stan kolekcjonerski czyt. Idealny z oryginalnym metalowym pilotem.
 2. Callisto nigdy nie słuchałem ale ec aw120 to dynamit z barwą lampy. Jeżeli lubisz szybki bas patrz na inną elektronikę. Typu krell. Wokale, gitary czyli środek z ec bajka. Jak na żywo.
 3. Dzisiejsza wizyta Remiqa Pre Flamebird zgrało się świetnie z monoblokami thunderbird.
 4. zakładając że gościu z filmiku powyżej mówi prawdę i oglądając od środka taki na przykład CA 201 to widać że nie posiada on dużych kondensatorów a sporo małych. Biorąc wiedzę z filmiku powyżej ca-201 nie ma dużej wydajności prądowej takiej jak na przykład mają wzmacniacze krela.
 5. Kolejny dzień porównań. No niestety ale tranzystor straszny smuteczek. Instrumenty, wokale, przestrzeń wszystko totalnie gorzej. Jak zza takiej mgły. bas jest lepszy, się ale nie jest to nie wiadomo jaka różnica wręcz mała. Generalnie jestem bardzo negatywnie zaskoczony końcówką Primare a32. W przyszłym tygodniu wpadnie Kulawa z Gato w klasie d i Remiq z Firebird. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 6. Po wczorajszym podłączeniu primare a32 stwierdziłem że nie jest z tą kontrolą tak źle.
 7. To i mi pozostało pochwalić się nowymi nabytkami dzięki koledze Qban. co prawda system wymaga jeszcze pewnych szlifów ale naprawdę jest pięknie. Dla porównania mam u siebie obecnie Primare a32. Powiem jedno nigdy już nie wrócę do tranzystora w klasie AB. To jest całkowicie inna liga jeśli chodzi o jakość. Monobloki nakryły czapką A32. Jedyna rzecz którą primare ma lepszą to kontrola basu.
 8. Czy to nie jest wizytowka Yb audio? Moim zdaniem najlepsza
 9. Nie liczyłem ale sporo. Nie 200 ale wiele naprawdę wiele wzmacniaczy sluchalem. Mieszkam w Poznaniu i wiele osób poznałem i dzięki nim słuchałem oraz dzięki własnym doświadczeniom. Ale sprzętu pożądanego a nie za 200zlzl starych wzmacniaczy. Poza tym mol01 ty fajny kolega jesteś ale pamiętaj że mam większe doświadczenie kolumnowe a to najważniejszy element Audio. Jedno. Wielkie jak stodoła ale jedno. Takie to właśnie dual mono.
 10. Ale ja mam naprawdę łatwe kolumny. Poza tym mol01 chyba się troszeczkę rozpędzasz co do mojej osoby. Jak słucham jak się podniecacie z kolegą baksiu Watami, transformatorami i itd. to mam wrażenie że więcej w życiu czytaliscie niz sprzętów słuchaliście. Ja też dziś napisałem do tego ca400. Odp 0.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.