Jump to content

adams84

Użytkownicy
 • Content Count

  630
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

123 Dobry

Audiostereo

123

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3238 profile views
 1. adams84

  Accuklon P-7100

  Witam Panowie zna ktoś może ten model [Hidden Content] Szukam końcówki do 10tys i nie wiem czy warto interesować się powyższym ogłoszeniem
 2. Mój cp47.5 poszedł za 2800zl. Stan praktycznie idealny. Zacząłem sprzedaż od 4tys po pół roku postanowiłem że to pasja i chcę zmienić pre a to oznaczało że że chcę szybko sprzedać. Sprzedawałem swojego czasu końcówkę Primare A33.2 i przyjechał po nią Pan z cp50. Miałem więc u siebie bezpośrednie porównanie cp50 i cp47.5. może CP 50 była popsuta w końcu to starszy model ale brzmiała w stosunku do 47 po prostu źle. Po pierwsze to bardziej było słychać szum a po drugie barwy by mniej rzeczywiste. I na końcu wyglądała sporo starzej.
 3. Koledzy niestety z żalem i bólem serca muszę się pożegnać z monoblokami Thunderbird. Zainteresowanych zapraszam na priv.
 4. Panowie jutro organizuję małe spotkanie audiofilów może ma ktoś ochotę wpaść? W ramach wejściówki trzeba przenieść ze sobą jakiś klocuszek
 5. Słyszałem sporo kolumn od chłopaków. Od najdroższych modeli na elipticor po najtańsze szmatki od SB acoustic. Różnica między szpilką a berylowym nieduża. Szpilką gra nieco jaśniej, minmalnie bardziej szczegółowo ale mam wrażenie że beryl oddaje talerze prawdziwej. Jednak porównując je do szmatki SB acoustic te pierwsze grają sporo lepiej.
 6. Miałem Denona PMA2000R. Wziąłem go pod pachę i pobiegłem do sklepu porównać z pma2500. Konia z rzędem temu kto odróżnił by który wzmacniacz gra w danym momencie. Natomiast Audiolab 8300 i Roksan I3 zagrały sporo lepiej. Przestrzennej, dynamiczniej z lepszą kontrola, instrumenty były bardziej odseparowane również barwy fajniejsze. Jedynymi słowy finezyjniej. Denon to dobry piec który faktycznie do rocka pasuję (ma chociażby regulację bas, treble) jednak doświadczenie które wykonałem mówi mi " Denon Nieeee" Denon natomiast ma jedną dużą zaletę. Jest łatwo odsprzedawalny.
 7. Napiszę tylko jedno. Polecam połączenie kolumn yb z lampą od wba. Petarda!!!!
 8. Ciężko porównać zwłaszcza jak miesiąc nie miałem w domu pre i muzyka nie grała. Mogę natomiast opisać porównanie Classe do pre które posiada kolega remiq czyli flamebird. Nie wiem czy to to samo co ja mam ale.. wba zagrało z pierwszym planem lekko bardziej wysuniętym do przodu natomiast classe budowało całą scenę od linii kolumn w tył. Najważniejsze jednak było to że całe brzmienie było prawdziwsze, barwniejsze, tak jakby ze zdjętym kocykiem ze zdjętą mgłą, mocniej przybliżając nas do brzmienia "live". Nie była to różnica mega duża natomiast zdecydowanie słyszalna.
 9. Rezonują i dlatego zawsze opisuje dźwięk systemu jako "brzmienie live" dodatkowo mam taki surround ? A tak poważnie to nie rezonują , jest ok.
 10. Czas pochwalić się swoim zestawem. Dumny jestem bardzo bo wszystko Made in Poland.
 11. Protagonist MK1. Bardzo dobry DAC zwłaszcza że kupiony z rynku wtórnego. Gra sporo lepiej od np. teac ud501, Uuuu.... Panie. Wyglądają świetnie. Chętnie bym tego posłuchał
 12. Zapraszamy mili, sympatyczni ludzie zakręceni na punkcie dobrego brzmienia. Można posłuchać dobrej muzyki i miło spędzić czas.
 13. Jeżeli będziesz aktywny w klubie to szybko będziesz miał okazję posłuchać na jednym ze spotkań. Wartoo!!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.