Jump to content

adams84

Użytkownicy
 • Content Count

  427
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1026 profile views
 1. mógłbyś napisać coś więcej i rozwinąć to potoczne określenie. Za dużo basu, kiepska scena itd..
 2. Mieszkam w bloku. U mnie głośno to najwyżej średnio-głosno, poza tym Primare na poziomach głośności z jakimi słucham gra wyśmienicie. Jedyne czego szukam to poprawy przy cichym odsłuchu. Tylko czy można jeszcze poprawić czy tylko zagrać inaczej? Często jest tak że dźwięk na tym samym poziomie ale o innej sygnaturze brzmienia odbieramy jako lepszy bo jest inny od naszych przyzwyczajeń np. słuchasz na co dzień tranzystorów, posłuchasz lampę i wolisz to brzmienie bo: - jest ciepłe - lampy wyglądają efektowniej Tylko czy to lepsze będzie również lepsze po pół roku. Czy wtedy stwierdzisz bardziej obiektywnie że jednak tranzystor bo... z dwojga bardziej pasują ci te cechy niż inne.
 3. I dlatego ciagle zastanawiam sie czy silne wzmocnienie do stosunkowo latwych kolumn jest tak wymagane. Niestety tylko zakup drozszego (mocniejszego)wzmacniacza pozwoli rozwiklac tą zagadke.
 4. Nie i dlatego napisałem że obawiam się że to może być wydatek dla poprawy własnego ego. Do primare trzeba dołożyć sporo. Jak uda się sprzedać A33 to inwestycja warta zainteresowania w przeciwnym razie Primare zostanie. Choć ostatnio troszkę mnie EC zniechęciło. Przeczytajcie ten link. Strona 63 ,3 stycznia link podesłany przez użytkownika barni
 5. Tak. Już kupowałem od niego kolumny i obecną końcówkę.
 6. Nie chcialbym byc niegrzeczy ale mozna slowo rewelacyjnej przelozyc na liczby naturalne. U nas najtanszy a60 kosztuje 15tys zl.
 7. Koledzy nie chcielibyście może końcówki A33.2 w srebrnym kolorze. Mam możliwość kupić ec aw180 w rewelacyjnej cenie i potrzebuje sprzedać Primarka. Co prawda nie wiem czy ma to sens i warte jest dopłaty ale..... Cóż choroba postępuje Moglbys nieco opisac brzmienie ewentualnie jakies porownanie do innych sprzetow. Ten zestaw jeszcze sporo kosztuje a co za tym idzie ma duza konkurecje. Inna sprawa ze D klasa nie ma rewelacyjnych opinii. Jednak swiat idzie do przodu i nie mozna zamykac sie na nowoczesnosc.
 8. adams84

  Kolumny do PRIMARE

  Koledzy nie chcielibyście może końcówki A33.2 w srebrnym kolorze. Mam możliwość kupić ec aw180 w rewelacyjnej cenie i potrzebuje sprzedać Primarka. Co prawda nie wiem czy ma to sens i warte jest dopłaty ale..... Cóż choroba postępuje
 9. Jaka to konfiguracja Zephir. Ja swoje odebralem w polowie listopada i teraz faktycznie zrobilo wyborne granie.
 10. Nie dam rady dziś :( Szkoda A jak wypadły ia200 h vs cayin
 11. Panowie jeżeli można też chętnie wprosiłbym się na takie spotkanie.
 12. adams84

  Kolumny do PRIMARE

  Kolumny to Yb Audio. Pre-classe cp 47.5 , końcówka mocy Primare A33.2. Nie koniecznie ocieplenie musi wiązać się z utratą szczegółowości i na odwrót.
 13. Pomieszczenie ok 30m2 ale odsłuch w metrażu ok 24m2. Końcówka Primare A33.2 kontroluje je doskonale. Kolumny grają świetnie. Doskonale różnicują nagrania. Yb Audio stroją je liniowo więc nie usłyszysz tutaj efekciarskiego grania. Przestrzeń wybitna. Jeżeli jesteś z Poz zapraszam. A Nóż stwierdzisz że to nie twoje granie.
 14. Tak. Na górze beryl sb acoustic , środek satori 16 również od SB acoustic. Dół revelator 22.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.