Jump to content

staropolanka2000

Użytkownicy
 • Content Count

  359
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

61 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Dyskoteki, chłopaki i ogólnie takie takie :))
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1316 profile views
 1. Dokładnie, ja musiałem kilka godzin pograć na wzmacniaczu w swoim systemie, żeby dostrzec jego zalety, a tu kolega po empetrojkach wyciąga wnioski.
 2. Niestety znam go tylko z opowieści i kolorowych gazet.
 3. To samo już napisałem przed chwilą w innym wątku. Nie słuchałem D90, ale mam właśnie w domu D50s i D70. Grają u mnie z Primare I32 i Yamahą AS701 , kolumny KEF R700. Na prawdę nie rozumiem skąd tyle zachwytów nad tymi Toppingami. O ile z Yamahą jest w miarę, to z Primare to jest po prostu straszna krzywda dla tego wzmacniacza i dla uszu. A to w marę z Yamahą to i tak jest na wyrost napisane. D50s robi wow na początku, faktycznie bardzo dużo detali, dobra przestrzeń, ale strasznie mało muzyki w muzyce. Nie klei się to kompletnie w strawną całość. Po 10 minutach trzeba to wyłączyć bo uszy bolą. Płasko, bez wypełnienia, bez emocji. D70 gra łagodniej,ale to dalej jest to słabo wypełnione granie, straszne nudy. Pic na wodę fotomontaż. Jak ktoś myślał, że kupi hi-endowego daca za 2 koła to muszę was rozczarować. Te wykresy z Audio Science Review to sobie można wsadzić. To wypisywane historie przez niektórych tutaj, co te dace zjadają i w jakim przedziale cenowym można potraktować uśmiechem politowania, a następnie odłożyć na półkę między bajki. Na koniec dla pikanterii dodam, że dac na kości PCM5102A wbudowany w Yamahe 701 jest mniej rozdzielczy,ale bardziej muzykalny od tych chińczyków i przyjemniejszy w odbiorze. A Yamaha kosztuje tyle co katalogowo D70. 🤷‍♀️ Ja już przestałem wierzyć w cuda i kieruję swoją uwagę w kierunku R2R i FPGA.
 4. Nie słuchałem D90, ale mam właśnie w domu D50s i D70. Grają u mnie z Primare I32 i Yamahą AS701 , kolumny KEF R700. Na prawdę nie rozumiem skąd tyle zachwytów nad tymi Toppingami. O ile z Yamahą jest w miarę, to z Primare to jest po prostu straszna krzywda dla tego wzmacniacza i dla uszu. A to w marę z Yamahą to i tak jest na wyrost napisane. D50s robi wow na początku, faktycznie bardzo dużo detali, dobra przestrzeń, ale strasznie mało muzyki w muzyce. Nie klei się to kompletnie w strawną całość. Po 10 minutach trzeba to wyłączyć bo uszy bolą. Płasko, bez wypełnienia, bez emocji. D70 gra łagodniej,ale to dalej jest to słabo wypełnione granie, straszne nudy. Pic na wodę fotomontaż. Jak ktoś myślał, że kupi hi-endowego daca za 2 koła to muszę was rozczarować. Te wykresy z Audio Science Review to sobie można wsadzić. To wypisywane historie przez niektórych tutaj, co te dace zjadają i w jakim przedziale cenowym można potraktować uśmiechem politowania, a następnie odłożyć na półkę między bajki. Na koniec dla pikanterii dodam, że dac na kości PCM5102A wbudowany w Yamahe 701 jest mniej rozdzielczy,ale bardziej muzykalny od tych chińczyków i przyjemniejszy w odbiorze. A Yamaha kosztuje tyle co katalogowo D70. 🤷‍♀️ Ja już przestałem wierzyć w cuda i kieruję swoją uwagę w kierunku R2R i FPGA.
 5. Zadzwoń do Q21 albo jeszcze lepiej do audiomagic, którzy są oficjalnym dystrybutorem Topping na Polskę. U mnie w poniedziałek będzie d70 i d50s, dam znać jak porównam.
 6. D70 jest w wersji z BT. [Hidden Content]
 7. Kupowanie konwertera droższego od samego DACa faktycznie może nie mieć sensu. Wszystko zalezy co z czym i od klasy reszty toru.
 8. Ty myślisz raczej o tanim konwerterze z usb na coax, ja mam na myśli konwerter do którego podajesz usb a wyjść ma do wyboru, do koloru, w tym i2s. Zobacz sobie np Gustard U16, albo Singxer Su 6. Ja wiem, ze dac ma xmos i to będzie grać, ale zastosowanie zewnetrznego konwertera z własnym zasilaniem (nie po usb) w wielu przypadkach podnosi jakość dźwięku. Poszukaj tu na forum, są takie tematy.
 9. Daj znać, jak sprawdzisz. Ja juz 3 tydzień czekam na d70 i końca nie widać. Ogólnie jesteś z niego zadowolony? Z czym porównywałeś? Pozdrawiam
 10. Ja sobie zamówiłem D70 i nurtuje mnie pytanie, czy warto zastosować zewnętrzny konwerter USB ?Jakiegoś Singxera albo Gustarda. Ktoś próbował ?
 11. staropolanka2000

  SMSL m500

  A ten SMSL to już "hajend"?
 12. Jak się księgowi z Yamahy dowiedzą, że na audiostereo jest takie zainteresowanie, to będzie baaaardzo drogi. 😅
 13. Toppingi wypożczam, nie kupiłem. Jak będzie tragedia to oddam i wezmę coś innego. To akurat nie problem. Jak i32 się nie sprawdzi, to nie będzie raczej problemu z odsprzedażą, bo egzemplarz perfekcyjny z papierami od pierwszego właściciela. Tak się pocieszam. 🙂
 14. Zakupiłem do moich R700 Primare i32, ale nie mogę go podłączyć, bo nie mam DACa, ani żadnego odtwarzacza cd. Zamówiłem w Q21 dwa Toppingi, d50s i d70, ale nie dojechały jeszcze. Taki ból. Mogę jedynie napisać, że odsłuchałem u właściciela i32 z CD32 i małymi monitorami Xavian ( nie wiem jaki model) w malym pomieszczeniu przygotowanym akustycznie i zagrało to przeciwnie do tego, czego ja szukam w brzmieniu. Sucho, bezbarwnie, na granicy chłodu. Trochę się przestraszyłem, ale wzmacniacz wziąłem, zobaczymy co z tego wyjdzie w moim systemie...
 15. Nie, odradzam. Wygląda świetnie, gra słabo. Sluchalem wielokrotnie w polaczeniu z aplitunerem Yamahy rs500. Jeżeli pokój ma tylko 13 metrów to popatrz na Elac Debut B6.2.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.