Jump to content

staropolanka2000

Użytkownicy
 • Content Count

  704
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

258 Dobry

Audiostereo

258

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Dyskoteki, chłopaki i ogólnie takie takie :))
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4068 profile views
 1. Malina jako endpoint np. Roon, jest całkowicie bezobsługowa, a początkowa konfiguracja jest banalna nawet dla kogoś, kto zatrzymał się na winampie i wordzie.
 2. Jeżeli masz kompa podpiętego kablem do sprzętu to nie ma sensu, graj z apki desktopowej. Jeżeli chcesz stremować z kompa do jakiegoś endpointa to audirvana lub roon jak najbardziej, o ile cena nie jest problemem.
 3. Aimp na windowsa jest spoko, ma dużo fajnych skórek, można mu zrobić wygląd a'la stary winamp. Ma też upsampling, jeżeli ktoś reflektuje.
 4. Pozwolę sobie włączyć się do dyskusji. 😀 Mam wymieniony przez Ciebie wzmacniacz z dziurką tj. Yamahe AS701, posiadam również dedykowany wzmacniacz słuchawkowy Audio gd nfb amp1 i deklasuje on Yamahe pod każdym względem. Porównania dokonałem na słuchawkach Sennheiser hd660s, które to producent reklamuje jako łatwe do napędzenia. Nie oceniam tu, co się komu bardziej podoba, tylko ogólną, obiektywną ocenę klasy brzemienia wydobywającego się ze słuchawek przy tych dwóch różnych rozwiązaniach. Na Yamasze dźwięk jest wyprany z barw, wybrzmień, chudy, generalnie uproszczony, na prawdę nie ma ża
 5. To jest wróżenie z fusów, co się Tobie będzie podobać. Najlepiej określ budżet i jedź po salonach na odsłuchy. Na ślepo strzelam Pioneer A70DA. Jeżeli nie musi być nowy, to pole manewru jest dużo większe.
 6. Czy udało się ustalić po 1.5 miesiąca co z moim Masterem? Powiem szczerze, że trochę jestem sfrustrowany, bo przez tą awarię zapadła w moim domu cisza i smuteczek, bo zwykle muzyka grała codziennie...
 7. Masz budżetowy wzmacniacz i szukasz do niego niebudżetowych kolumn. Mam ten wzmacniacz zwykle w drugim systemie, a obecnie przez awarię daca w pierwszym, z kolumnami znacznie lepszymi od wszystkich tu wymienionych i ciężko się tego słucha. Chyba że chcesz kupić dobre kolumny i za jakiś czas wymienić wzmacniacz, to jak najbardziej.
 8. Jak ma być tanio i dobrze to Gustard u16, jak cena nie gra roli to Audio Gd DI-20 HE. Posiadam oba i polecam.
 9. Kto by nie chciał. 😀 Dobrze czytam, że główną różnicą między "zwykłym" Master 7 a Singularity jest obsługa 32bit/768khz i nowszy procesor oversamplingu?
 10. Jak duża jest biblioteka Qobuz w porównaniu do Tidal?
 11. Dostałem info, że Qobuz wszedł do Norwegii, a w Polsce dalej nie ma. Czym jest wielkościowo rynek norweski do polskiego? Zastanawiam się, czym się kierują włodarze Qobuza olewając tak duży europejski kraj? Kupując pakiet rodzinny dla 6 osób wychodzi taniej na osobę niż Tidal Hi-Fi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.