Jump to content

staropolanka2000

Użytkownicy
 • Content Count

  302
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Dyskoteki, chłopaki i ogólnie takie takie :))
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

882 profile views
 1. W moim sklepie że w kwietniu będzie. No to ciekawe jaki będzie postęp względem obecnej serii.
 2. Może to jest dobry czas na zamawianie dacow z Chin, bo polscy celnicy mogą nie być skorzy do otwierania paczek . 😂 Z drugiej strony, jeżeli faktycznie będzie tak jak mówisz 2999, to chyba straci to sens...
 3. Aurora 700 nie słuchałem ,ale z Electrino 250 daj sobie spokój, szczerze. Miałem je 3 lata i o 3 za dużo.Kupiłem je oczami. W tej cenie wyglądają fajnie i o to chyba głównie producentowi chodziło. Biały, czarny, żeby pasowało do nowoczesnego mieszkania, pochylona obudowa też ładnie wygląda. Jeżeli zależy Ci na dżwięku , nie na wyglądzie, to zwróć się gdzie indziej. Pozdrawiam.
 4. Zarobki jak zarobki ,ale priorytety. To już są takie kwoty, że rozsądnie by było gdzieś odłożyć, czy zainwestować. Ale to całe audio to nie jest rozsądne, tak więc...😂
 5. Na Ciebie zawsze można liczyć. 🙂 Pytam bo mi bardzo dźwięk Kefow odpowiada, słucham dużo elektroniki i te kolumny są do tego stworzone. Już wiem na co mam zbierać. 😂 👌 Jaka cena za używane jest sensowna? Bo nowe to już za grubo dla mnie mimo wszystko.
 6. Panowie, powiedzcie czy Kef Reference 3 można traktować w prostej linii jako lepsze, doskonalsze R700? To jest ten sam gabaryt i masa dźwięku, tylko w jeszcze lepszym wydaniu?
 7. Nie martw się, będą Ci tu jechać niektórzy żeś młody, głuchy i co Ty wiesz o życiu, a co dopiero o audio. Takie to hobby. Jeden słyszy lepiej od drugiego. 🙂 A jak nie masz w domu Gryphona Diablo i Focal Grande Utopia to ogólnie zamilcz. 😁
 8. A jak oceniasz nową serię R w stosunku do poprzedniej?
 9. Jak Panowie dac w tym Rotelu? Z recenzji wynika, że bardzo dobry, ale wiadomo jak te recenzje są pisane. Jaki to poziom?
 10. Kiedy będzie można u Was wypożyczyć Toppinga D90? I w jakiej cenie można się go spodziewać?
 11. Sztuka na tej stronie kosztuje 679 EUR, to wychodzi 5703 za parę po kursie 4.20. Doliczyć koszty transportu z Niemiec to wyjdzie koło 6. To tak żeby być precyzyjnym. 😁 Tak, ja pisałem że były niedawno po 7, a teraz są za 8. O polskiej dystrybucji mówię oczywiście.
 12. Jak Ci wyszło z tego 5.5 to ja nie wiem. 🙂 Ale faktycznie dużo taniej niż z polskiej dystrybucji. Jakbym nie miał to bym się rzucał jak dzik na żołędzie. 😂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.