Jump to content

staropolanka2000

Użytkownicy
 • Content Count

  213
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Dyskoteki, chłopaki i ogólnie takie takie :))
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

504 profile views
 1. A tutaj opinia kolegi dancos z innego wątku na temat vela 407, chyba się nie pogniewa, że skopiowałem. 😁 .... Poprosiłem Pana w salonie o kolumny które sam by chciał mieć i wypadną lepiej niż to co słuchałem. Elac vela fs 407 - prostota, minimalizm, strasznie smukłe. Klasa Sama w sobie. Dźwięk - po co ja słuchałem tych kolumn. Nie mogę przestać o nich myśleć 🙂 Wy tak wszyscy o tej separacji, przestrzeni, lokalizacji, powietrzu, śniegu deszczu, zimy ciepła...... 🙂 Dzięki tym kolumną ja łapie o co chodzi 🙂 Dźwięk 7.2 z dwóch kolumn. Takie niepozorne, ale co one robią z blednikiem. Jeżeli miał bym porównać do poprzednich kolumn, to elaci kompletnie inny przedział. W poprzednich kolumnach to były niuanse, elac tu nie trzeba skupienia. Ach......... 9000 sztuka :(( Muszę je mieć 🙂
 2. Wyjeżdżam teraz na urlop, ale po powrocie się wybiorę. Po takich recenzjach doczekać się nie mogę. 😀 Poproszę w salonie od podpięcie czegoś z podobnego pułapu cenowego, żeby z czymś porównać. Dam znać jak wrażenia.
 3. Właśnie jeszcze z niczym, chcę się wybrać do wrocławskiego top hi fi na odsłuch i dlatego dopytuje, z czym dobrze grają, bo nie sposób odsłuchać wszystkich dostępnych wzmacniaczy. Chociaż w innym wątku przeczytałem, że to bardzo uniwersalne kolumny i dobrze zagrają z większością elektroniki.
 4. Zazdrość? Zawiść? To takie niestety dosyć polskie, że ktoś nie umie zarobić i ma pretensje, że ktoś inny umie...
 5. Zgadza się, rozumiem znaczenie akustyki, dlatego przed zakupem koniecznie będzie odsłuch w domu, także na spokojnie. 😉
 6. Tzn granie tego zestawu czy sprzedaż auta, żeby go kupić? 😄 Spokojnie, nie musisz się tłumaczyć z tego że Cię stać. Pewnie gdybym sam miał duży budżet, to też leciałbym na grubo, także doskonale Ciebie rozumiem. 😀 Nic nikomu do tego na co wydajesz swoje pieniądze.
 7. Musi zrywać czapkę, wystawiam zaraz na sprzedaż swoje audi i kupuje inpol 2 i Vela 407. 😂
 8. Dzięki, szczerzę to już od dawna mam taki plan, żeby zajechać do Waszego salonu we Wrocławiu, bo mam niedaleko. Będę dzwonił i się umawiał.
 9. Zdaje się że na Audioshow grały właśnie z Inpol 2. Ale mniejsza o to. Myślałem o Atollu ale In200, spoko, dzięki za jakiś trop.
 10. Ponawiam pytanie, bo zginęło w gąszczu cytowań i głupot. Z czym obiektywnie dobrze grają Elac Vela 407? Tylko proszę bez ogólników typu "fajnie to chodzi z hybrydami". Konkretnie jakie marki i modele. Że z Phatosem Inpol 2 to już wiem, ale budżet z 4x za duży. Coś dla ,może nie zjadaczy chleba, ale też nie zjadaczy kawioru z bieługi. 😀
 11. Ano, dopalacze czy klasycznie wódeczka? 😂
 12. Spoko, sprzęt który obecnie posiadasz i tak jest poza zasięgiem 90 procent ludzi. Trochę by bylo dziwne i zastanawiające, gdyby nie było fajnie za te pieniądze.Chociaż podejrzewam, że do zrobienia. 😂
 13. Z czym warto posłuchać tych ELACÓW? Np. Vincent sv 237 lub topowy sv 700 z hybryd? A z tranzystorów? Yamaha 1100 /2100 to wzmacniacze zdolne wycisnąć z tych kolumn, co najlepsze, czy trzeba szukać jeszcze wyżej? Może Musical Fidelity M5si/M6si albo Tucana 2?
 14. Nie wątpię, ale sporo tych złotówek trzeba na nie mieć. Chciałem nawet założyć temat, porównanie starych 407 do Vela. Ktoś z top hi fi napisał, że vela są dużo lepsze, ale co mają pisać skoro je sprzedają, a stare wyszły. Za to głos użytkownika zawsze jest wartościowy. Odsłucham na pewno, najwyżej poczekam trochę i dozbieram grosza.
 15. Dzięki, ale to jest nowy model Vela, FS 407 wyszedł z produkcji i są ostatnie sztuki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.