Jump to content

staropolanka2000

Użytkownicy
 • Content Count

  407
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

93 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Dyskoteki, chłopaki i ogólnie takie takie :))
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1705 profile views
 1. A czy to jest tak ciężko napisać pełną nazwę a nie jakieś dziwne skrótowce, że trzeba sie domyślać o co chodzi? MA pl 100? Wtf Palce bolą od klawiatury?
 2. [Hidden Content] Recenzja AS 3200,sam jeszcze nie przebrnąłem, ale wrzucam dla potomnych. 😀
 3. Dobra, a Twoim inżynierskim okiem taka PF1000 warta rozważenia mając zwykłą komputerową przeciwprzepięciową? Czy się kierować w wyższe rejony cenowe np Gigawatta? Ile to faktycznie wnosi, bo niektórzy twierdzą, że zamiast poprawy to koc na kolumny.
 4. To sobie już sam odpowiem, bo znalazłem. 😀 Co nowego w wersji v.2? Miernik napięcia Bardziej solidne i wyższej jakości komponenty wewnętrzne dla większej niezawodności i trwałości Dodano materiał tłumiący na ściankach wewnętrznych urządzenia (boczne i spodnia), aby ograniczyć zakłócenia. Ciekawe co to znaczy wyższej jakości komponenty. 😀
 5. Czym się różni Taga pf1000 v1 od v2?
 6. Poleciałem klasykiem z polskiej komedii, nic personalnego, bez urazy. 😀
 7. Oj tam od razu każdy, kto ma kasę musiał w totka wygrać. Zaradny chłop jest i tyle. Gwałty na zlecenie lub bez. Amfetamina produkcja, dystrybucja, masturbacja. 😀
 8. Cześć, żeby dekodowanie mqa było softwarowe w roonie (moj dac nie obsługuje) to co trzeba ustawić? Sam dekoder, renderer czy oba?
 9. Ok dziękuje, jak będę miał chwilę to popróbuję.
 10. Resetowałem router i zauważyłem że kabel LAN, którym połączyłem malinę jest trochę sfatygowany, pozaginany. Kupię nowy kabel, może tu jest pies pogrzebany? Nie gra, próbowałem już.Próbowałem też zainstalować na laptopie stery ze strony producenta i też nie gra, coś jest skopane. Poza tym według wszystkich recenzji usb jest słabe w tym dacu, nie chce pomijać konwertera.
 11. Malina po usb do konwertera gustard u 16, z konwertera po i2s do daca audio gd master 7. Malinka podpięta Ethernetem do routera, który dostałem od operatora, Orange funbox 2.0. Z innym systemem spróbuję jak będę miał chwilę. Dzięki.
 12. Heloł, pytałem już wcześniej, ale mój post zaginął w gąszczu innych. Se nabyłem malinę 4b z 4gb ramu, wypaliłem na kartę vitos silent angel, zainstalowałem przez aplikację roon bridge i se gram roonem zainstalowanym na laptopie. No i wszystko by było fajnie, gdyby nie powtarzające się losowo(nie na wszystkich kawałkach) kliknięcia, coś jakby brak sygnału, taki pisk. Dzieje się to zarówno na Tidalu jak i albumach z mojej biblioteki na dysku. Dodam, że wcześniej miałem laptopa podłączonego bezpośrednio do konwertera i tego nie było.Czy ktoś wie co może być tego przyczyną? Router? Karta sd? Czy jaki czort?
 13. Empirical Audio Off Ramp 5 z zasilaczem liniowym. Nowa cena. [Hidden Content]
 14. Koledzy doradźcie, warto dać do maliny 4 lepsze zasilanie? Moj set to goła malina 4 z vitos silent angel roon bridge podpięta do konwertera gustard u 16. Mam na niektórych kawałkach takie kliknięcia, jakby przez moment brak sygnału? Można coś z tym zrobić, czy to wina pliku?
 15. Ja nie wiem, że wam życia nie szkoda na te durne wywody. Idźcie lepiej muzyki przy drinku posłuchać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.