Jump to content

staropolanka2000

Użytkownicy
 • Content Count

  542
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

175 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Dyskoteki, chłopaki i ogólnie takie takie :))
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2889 profile views
 1. Czy ktoś posiada lub testował wzmacniacz słuchawkowy Nfb AMP 1 i mógłby się podzielić opinią?
 2. Też miałem taką próbę wyłudzania jakiś tydzień temu. Wiadomość przez WhatsApp łamaną polszczyzną i propozycja wysłania jakimś dziwnym kurierem. Zaproponowałem ze wyślę za pobraniem kurierem, którego sam wybiorę, nie nie ten kurier będzie lepszy. No to zablokowałem delikwenta. Serio? Ktoś się jeszcze łapie na klikanie w jakieś dziwne linki? Przecież to stary numer śmierdzący na kilometr wyłudzaniem danych. Dostaję oststnio mnóstwo maili z jakimiś rzekomo nieuregulowanymi fakturami, albo właśnie od firm kurierskich z prośbą o kliknięcie w link, albo dopłatę brakująej należności. Wiad
 3. Na razie uruchomiłem swoje znajomości związane z pewnym salonem i nie jest to RMS. Jeżeli cena nie będzie satysfakcjonuja (raczej będzie) to napiszę do nich. A to sorki, moje niedopatrzenie.
 4. Aune ma tylko xlr, musi mieć wejścia rca, bo xlr w dacu mam zajęte, żeby nie przepinać kiedy będę chciał posłuchać w słuchawkach. Na toppinga jestem uczulony, bo miałem ich dwa dace w domu i były wg mnie nieporozumieniem. Natomiast co do Felix Audio, to się chyba umówiliście z @paul klacska, bo mi parę godzin temu proponował swojego Espressivo E, którego ma na sprzedaż. 😂
 5. Myślę że między 2 a 3k. Nie interesowałem się sprzętem do słuchawek, w takiej kwocie kupię coś sensownego?
 6. Wysłałem zapytania o cenę, jak zejdą poniżej 1500 to zamawiam. Jaki wzmacniacz słuchawkowy bez dac żeby wycisnąć z nich maksimum? Źródłem będzie malina z roon bridge, konwerter audio gd di20he i dac audio gd master 7.
 7. Trochę ponad budżet, może z jakimś rabatem się zmieszczę. Dużo lepsze, warto dołożyć?
 8. Cześć Chciałbym zakupić swoje pierwsze słuchawki. Nauszne, otwarte, z kablem. Budżet do 1500, ale lepiej 1200-1300. W tym przedziale łapią się wspomniane HD 600. Za jakiś czas będę chciał dokupić wzmacniacz słuchawkowy do nich i w tej kwestii również proszę o jakieś wskazówki. Budżet na razie bliżej nieokreślony. Słuchawki chce kupić teraz, bo dostanę częściowy zwrot kosztów zakupu. Czy w takim zakresie cenowym jest coś jeszcze wartego uwagi prócz sześćsetek?
 9. Łała łoło? 😂 Będzie ten ciąg dalszy? Tak się składa, że robiłem wiele takich porównań w ostatnim czasie tj. Tidal hifi (jakość cd) z plikami bezstratnymi tej samej płyty, zripowane osobiście z oryginału EACem i gra to identycznie. Dodam, że sprzęt jest na tyle dobry, szczegółowy i rozdzielczy, by te różnice wykazać. 😀 Będąc kilka miesięcy temu w pewnym znanym salonie hifi podczas rozmowy z Panami tam pracującymi poddałem w wątpliwość tą kwestię i zostałem potraktowany uśmiechem politowania. Usłyszałem, że płyty z serwisów streamingowych brzmią tak samo jak te płyty na fizycznym noś
 10. Melodika Purple Rain jest także szara i czarna, kolor tu akurat nie ma nic do rzeczy. Do rzeczy ma za to, że ten kabel jest po prostu cienki i nie mam tu na myśli jego średnicy.
 11. Chyba sam prowodyr nie spodziewał się takiej gównoburzy 😂
 12. Cieszę się że obędzie się bez wizyty w serwisie. 😀
 13. Jakiego wejścia uzywasz w dacu? Próbowałeś podpinać pod inne wejścia? Jeżeli uzywasz usb to istnieje szansa, że sterownik amanero jest uszkodzony lub skasowany. Spróbowałbym wgrać najpierw sterownik usb amanero.
 14. Spróbowałbym wgrać na nowo firmware, bo to nic nie kosztuje, ale wątpliwe czy to pomoże. Jeżeli dac ma okolo 2 lat to może jest jeszcze na gwarancji? Poszukałbym pomocy u dystrybotura. Odszukaj numer do 4hifi z Gliwic.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.