Jump to content

juro7

Użytkownicy
 • Content Count

  203
 • Joined

Community Reputation Całkowita

319 Dobry

Audiostereo

70

Bocznica

249

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

708 profile views
 1. juro7

  Polityka

  Gdyby ta ustawa Kaczyńskiego, to była cena za zamknięcie "zdradzieckich mord" w UE przeciwko Polsce, to Jarosław okazałby się takim geniuszem politycznym, w który nie uwierzą chyba nawet wyborcy PiS.
 2. juro7

  Polityka

  PS - sprawa zakazu uboju rytualnego ciągneła się od 2004 roku [Hidden Content],54368.html To nie jest nic nowego na polskiej scenie politycznej. Jarosław Kaczyński po prostu wyciągnął tego politycznego trupa z szafy własnie teraz żeby mu Ziobro i Gowin nie wyrośli na konkurencję polityczną.
 3. juro7

  Polityka

  To nie jest Ustawa o ochronie zwierząt, tylko ustawka Kaczyńskiego. El Comandante Jarosław znowu potknie się o własne nogi. Nie udało mu się zerwać koalicji rządowej Zjednoczonej Prawicy (PiS + Solidarna Polska + Polska Razem) przy pomocy odsuwania wyborów prezydenckich na wniosek Gowina, to tym razem postanowił pognębić SP Ziobry i PR Gowina poddaniem pod głosowanie szkodliwej ekonomicznie ustawy, o której wiedział że przejdzie głosami opozycji. Opozycyjna Lewica nie zauważyła że nowela do ustawy o ochronie zwierząt zawiera ultrakatolickie zakazy uboju rytualnego wykonywane
 4. juro7

  Polityka

  Masz rację. Tak ogólnie, ponieważ akurat Lancaster nie jest postacia fikcyjną. To realny człowiek o znanym nazwisku w pewnych sferach audio z okolic Poznania. Gdzie mozna obejżeć ten serial poza nelflixem?
 5. juro7

  Polityka

  Czy Lancaster to tutejszy Stench ? Gustaw też sie tu pojawia?
 6. juro7

  Polityka

  Jak chodzi o mnie to jestem fanem prawdy historycznej a nie pierdolenia po 80 latach który z Polaków był lepszy a który gorszy, który był bardziej prawicowy, a który mniej. Takie dyskuje toczą się pomiędzy czerwonymi szmatami, a rosyjskimi agentami udajcymi prawicowców. Niech oni sie między soba o to kłócą, gdzieś we własnym gronie, gdzie swoimi wystepami nie narażają współczesnie polskiej racji stanu. Moga tam sobie nawet kłamnac i fantazjować.
 7. juro7

  Polityka

  Dawno w puszce nie jestem. Zaczynam rozumiec motywy Gustawa na audiohobby kiedy wyciął całe to czerwone dziadostwo jedna decyzją o likwidacji wątków politycznych. Inna kewstia ze jest tu jeden taki domosiciel - jedyny przypadek którego obicie pałka po plecach sprawiłoby mi przyjemnosć. Masz tak czasem?
 8. juro7

  Polityka

  Coraz lepszy ten wątek. Zapytam któregoś z redaktorów dlaczego taką zakładkę dla ułomów umysłowych utrzymują. Tu już są czerwoni lewicowcy i czerwoni prawicowcy. Prawdziwy proletaryat upośledzonych W dodatku Egon na fazie :D Cześć Egon - jakich Polaków miałeś na myśli "sprzedanych" w traktacie ryskim z 18 marca 1921 pomiędzy Polską Rosją i Ukrainą ??? Te dwa miliony z terenów Ukraińskiej Republiki Ludowej? Tylu ich tam chyba nawet nie było gdy Petlura nie uzyskał poparcia. Tych Ukraińców "sprzedała" Polska delegacja na rokowaniach w Rydze, złożona z prawicowców (tych jak to
 9. juro7

  Polityka

  Jeśli pociskasz Braunem i Michałkiewiczem w kwestiach gospodarczych i geopolitycznych, to wszelka rozmowa na ten temat z Tobą jest daremna. Z takimi "autorytetami" nie ma dyskusji. Rząd polski - jakikolwiek by nie był - możne powiedzieć roszczeniom żydowskim NIE. Ale najpierw musi mieć za sobą choćby interes amerykańskich koncernów zbrojeniowych i naftowych, bo to one mogą zamknąć usta żydowskim lobbystom. Samo polskie NIE ich nie powstrzyma przed szkalowaniem Polski i próbami wyłudzenia pieniędzy. A takie pieprzenie jak konfederackich kuców jedynie odda Polske w strefę wpływów Put
 10. Wrażenie może i z tego wynika. Ale wykres pokazuje co innego.
 11. A podeszłym wieku zabija. Kiedy ostatnie namaszczenie?
 12. juro7

  Polityka

  Powiedz wprost że chodzi o Żydów! USA nie robi nic przeciw sobie. Żydowskie interesy wynikają z faktu ze maja lobby w USA stosujące dydaktykę winy wobec amerykańskich polityków. Kiedy jednak na wagę zostanie położony interes żydów i USA to ten drugi zawsze przeważy. Interes USA w Polsce jest ważniejszy niż interes amerykańskich żydów na Polsce. A każda kolejna polska władza powinna się starać żeby tak pozostało. Bo inaczej to nam Polakom pozostanie jedynie biadolenie na żydów co w niczym nie pomoże.
 13. juro7

  Polityka

  Powiedział chamuś który jeszcze niedawno dopierdalał się ad personam przy każdym wpisie jak pozostała część "brygady" nieudacznych POkrak z tego forum O proszę - właśnie o takich mowa. Kolejny bobPOsrany. Inteligent ze szmatek.
 14. juro7

  Polityka

  Każdy chce kasy! Coraz więcej kasy!!!! Po to się robi interesy. Tylko mi tu nie wyskakuj z putinowskimi sentymentami w tekstach ze Rosja jedyna kasy od nikogo nie chce. Nooo jasne. Ona wszystkich potrzebujących utrzymuje na świecie i wszystkim przychodzi z pomocą. Każdym się zaopiekuje - a zwłaszcza tym, który tej opieki nie chce. Ale ty jesteś bezlitosna niusia - idiotka, ale bezlitosna
 15. juro7

  Polityka

  hahahaha - infantylizm argumentacji galopujacy "- anie bo ty jesteś głupi". POjeby siedzą przy klawiaturze cały dzień a potem idą do Brejzy po jałmużnę za robotę "spoleczną" - na koszt własny oczywiście.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.