Jump to content

juro7

Użytkownicy
 • Content Count

  203
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

426 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

385 profile views
 1. juro7

  Polityka

  Jeśli pociskasz Braunem i Michałkiewiczem w kwestiach gospodarczych i geopolitycznych, to wszelka rozmowa na ten temat z Tobą jest daremna. Z takimi "autorytetami" nie ma dyskusji. Rząd polski - jakikolwiek by nie był - możne powiedzieć roszczeniom żydowskim NIE. Ale najpierw musi mieć za sobą choćby interes amerykańskich koncernów zbrojeniowych i naftowych, bo to one mogą zamknąć usta żydowskim lobbystom. Samo polskie NIE ich nie powstrzyma przed szkalowaniem Polski i próbami wyłudzenia pieniędzy. A takie pieprzenie jak konfederackich kuców jedynie odda Polske w strefę wpływów Putina, który będzie się układał z Niemcami nie zwracając uwagi na nic nieznacząca Polskę.
 2. Wrażenie może i z tego wynika. Ale wykres pokazuje co innego.
 3. A podeszłym wieku zabija. Kiedy ostatnie namaszczenie?
 4. juro7

  Polityka

  Powiedz wprost że chodzi o Żydów! USA nie robi nic przeciw sobie. Żydowskie interesy wynikają z faktu ze maja lobby w USA stosujące dydaktykę winy wobec amerykańskich polityków. Kiedy jednak na wagę zostanie położony interes żydów i USA to ten drugi zawsze przeważy. Interes USA w Polsce jest ważniejszy niż interes amerykańskich żydów na Polsce. A każda kolejna polska władza powinna się starać żeby tak pozostało. Bo inaczej to nam Polakom pozostanie jedynie biadolenie na żydów co w niczym nie pomoże.
 5. juro7

  Polityka

  Powiedział chamuś który jeszcze niedawno dopierdalał się ad personam przy każdym wpisie jak pozostała część "brygady" nieudacznych POkrak z tego forum O proszę - właśnie o takich mowa. Kolejny bobPOsrany. Inteligent ze szmatek.
 6. juro7

  Polityka

  Każdy chce kasy! Coraz więcej kasy!!!! Po to się robi interesy. Tylko mi tu nie wyskakuj z putinowskimi sentymentami w tekstach ze Rosja jedyna kasy od nikogo nie chce. Nooo jasne. Ona wszystkich potrzebujących utrzymuje na świecie i wszystkim przychodzi z pomocą. Każdym się zaopiekuje - a zwłaszcza tym, który tej opieki nie chce. Ale ty jesteś bezlitosna niusia - idiotka, ale bezlitosna
 7. juro7

  Polityka

  hahahaha - infantylizm argumentacji galopujacy "- anie bo ty jesteś głupi". POjeby siedzą przy klawiaturze cały dzień a potem idą do Brejzy po jałmużnę za robotę "spoleczną" - na koszt własny oczywiście.
 8. juro7

  Polityka

  Już się zesrałeś od wysiłku intelektualnego nad analizą moich wpisów,. To idź teraz zmień sobie pampersa Fan Biedronia??? Co zwykle czujesz za plecami?
 9. a ja ci drugi raz radzę dzbanie cynowany przeczytaj o czym napisałem. Rocznie w Polsce umiera ok. 1100 osób DZIENNIE. Umiera ponad 410tys. osób rocznie w porównaniu z 1.7tys. zmarłych z powodu covid Na grypę zapada w sezonie 6 milionów ludzi w porównaniu z 45 tysiącami na covid. Weź sobie jakiegoś tłumacza z polskiego na niemiecki, albo zdejmij kask bo chyba za mocno gniecie..
 10. juro7

  Polityka

  Gdzieś ty znalazła w Polsce takie slumsy i kto ci w nich każe mieszkać w dzielnicy w której 95% stanowią lumpy??? Twoje wynurzenia skutkują oczywistym wnioskiem, jesteś żebraczym lumpem urodzonym w patologii - czyli szczęścia nie miałeś w życiu wyjątkowo żeby w takiej "oazie" się urodzić, o której nikt poza twoimi towarzyszami lumpemproletariackimi POKOmonami nie słyszał nawet w Polsce. A jeśli już jakimś cudem wielkim w takiej lumpiarni powstałeś to widocznie byleś zbyt ograniczony intelektualnie by się z niej wydostać. Gdybyś był w stanie się uczyć to nie mieszkałbyś w środowisku 95% lumpów i nierobów. Miałbyś teraz pracę i zapracowanych ludzi wokół siebie zamiast POKOmonów i nie musiałbyś hejtować po forach za jałmużnę od Brejzy czy Nitrasa.
 11. juro7

  Polityka

  Z tego raportu nic nie wynika . Nie tylko dla Polski, bo raport dotyczy wielu krajów. Po prostu "wyrazili sobie nadzieje" i nic poza tym. Nie ma tam żadnych wezwań, żadnych oczekiwań politycznych względem Polski. Żydzi wylobbowali jakąś ustawę w USA przed poprzednimi wyborami, bo stosują dydaktykę winy w celu stworzenia podłoża dla szantażu politycznego w USA. Ale jeszcze nigdy ci politycy nie zrobili niczego co szkodziłoby interesowi Kraju. Amerykańscy politycy nie pracują za Jurgielt jak PO dla Niemiec ani za haki agencyjne jak Konfa dla Rosji. Polityczne oddziaływania wewnętrzne kończą się u nich tam gdzie zaczynają się interesy międzynarodowe USA. Gdyby w Polsce rządziło PO to Polska byłaby już "ch*j dupa i kamieni kupa" - jak rzekła POwski klasyk i mogła aspirować najwyżej do zostania landem niemieckim. A wtedy USA potraktowałoby nas stosownie do oceny naszych-niemieckich rządzących polityków. Jednak jurgieltników odsunęliśmy od władzy w wyborach - po raz siódmy. USA ma oczekiwania gospodarcze w związku z inicjatywa trójmorza, wiec ograniczyło się tylko do zaspokojenia minimalnych oczekiwań lobby żydowskiego wyrażonych w ustawie 447 Góra urodziła mysz. Małpeczka już jest - bierz banana i uciekaj na drzewo Karaluchy się tępi w swoim domu, a nie uczy z nimi żyć.
 12. juro7

  Polityka

  Tak z doświadczeń własnych zajmowania się troskliwie takimi patologiami jak twoja. Wam POKOmony się w durnych łbach POpierdoliło z abstynencji od kiedy koomuna te budki z piwem polikwidowała. Teraz łazicie po forach jak wysuszone gazomierze i bredzicie. Tylko dlatego że przez Internet nikt was kopniakami nie wygoni jak każdego cuchnącego oszczymura z tramwaju. Ważniejsze że dzisiaj PIS urządził dzień bólu dupy POKOmonów. Biednym POKOmonkom wzruszyło się gówno w łepetynach. Bobcat za***rdala w akordzie, bo większość brejzowskich trolli z okazji pandemii na zasiłku opiekuńczym - na dzieci specjalnej troski czyli na siebie.
 13. juro7

  Pozytywna sila ,PiS.

  Czytanie takich rzeczy to cześć mojej pracy. Tylko ja jeszcze rozumiem co czytam, wiem kto, co i w jakim celu pisze.
 14. juro7

  Polityka

  Przecież to ty masz mentalność pańszczyźnianego chłopa 😄 Typowy aspołeczny skąpiec, który nawet gówna spod siebie nie wypuści 😄 Jak się na to nałoży kompleks wyższościowy typowy dla POKOmonów, to wychodzi właśnie taki typ jak ty.
 15. juro7

  Polityka

  Pomijając fakt ze jesteś typem o pazernej mentalności wieśniaka, to po prostu masz słabe wyobrażenie o życiu. Dzieci to takiego pazernego dziada zepchną z łózka przy pierwszej okazji - w końcu to twoja krew. Majątek roztrwonią w pół roku i będziesz miał szczęście jak cię poduszka nie uduszą żeby się dostać wcześniej do pieniędzy spadkowych. Ale niewątpliwie pisiory cię nie kupią. Po co im taki wybrakowany towar jak ty???
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.