Jump to content

ns-40

Użytkownicy
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

121 profile views
 1. Polecam coż od Pylona, może Pearl 25 ? Fajne podłogówki nie wymagajace co do wzmacniaczy i okablowania.
 2. Prostak/troll ma argumentację następującą: "wyrzuć ten szajs na śmietnik" - - - >widząc że ktoś powyżej podał masę argumentów merytorycznych. Skoro mowa o kolumnach do 10 tysięcy proponuję kolumny Russella Kaufmana a dokładnie model RED 100, powyżej było wiele podanych linków to recenzji tych kolumn. Dodawać już chyba nie muszę, na jakich głośnikach są zbudowane te kolumny? Pan Kaufman to inżynier z B&w żeby było ciekawiej. p.s. do p. Komorowskiego Głośniki z serii 18MCX z stx są w bardzo wielu kolumnach za ponad 10 tyś zł.
 3. To wielka szkoda, bo ja byłem tam wielokrotnie i zawsze miła obsługa, można było słuchać do woli co prawda nie zostawiałem nigdy kaucji więc nie maiłem tego typu problemów.
 4. Jak czytam tą dyskusję to narzuca mi się pytanie: panie artur 1984waw , ziko 369 , Bartosz 70659 - jakimi kolumnami handlujecie?
 5. Welcam to raczej nie zaliczyłbym do wielkiej twórczości ale mimo to wielki śpiewak.
 6. STX o wiele lepiej poradzi sobie zgłośniejszym graniem. Po za tym STX F130 ma szersze pasmo i układ filtrów 3-d. Micreolab lepszy do sypialni i graniu na 1 wacie.
 7. Marantz PM 6006 gar bardz dobrze jak na swoją cenę.
 8. STX Soundstation
 9. dotego dochodzi zmienna rezystancji funkcji temperatury więc walka z ułamkami jest bez sensu.
 10. ns-40

  Audio mity

  Jest w tym sporo prawdy niestety.
 11. Czemu nie, było naprawdę miło posłuchać. Generalnie bardzo ciekawa impreza, moi faworyci oczywiście w różnych pólkach cenowo jakościowych: Graham Hegel z Xawianem Audionote Burhart Dynaudio Contur 20 STX electrino 500 Harbeth p3ESR z creek Ancient Audio + P1 D.Agostino z Bowersami DIY nie znam nazwy ale na Acutonach chyba (białe membrany za siatką) Impreza się rozwija, zwiększają czas na zwiedzanie więc może za rok będzie znowu dodane kilka godzin, mile widziane :) sorry słyszane;)
 12. dokładnie tak, poc co się reklamować jak nie ma tak podstawowej rzeczy. System mimo to bardzo atrakcyjny.
 13. Gratulacje, na AS Fezz z podłogówkami Pylona zagrał fajnie.
 14. na audioshow było sporo Sansui do wyboru w Sobieskim w Retrosound czy jakoś tak.
 15. Fajny tata, chciał bym mieć ze swoim takie dylematy, ale mój jest głuchy to się mnie słucha i nie mam z nim spięć
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.