Jump to content

Konrad Szmelter

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

318 profile views
 1. Panowie, prośba o mała pomoc - czy gniazdo takie (patrz link) ma sens? [Hidden Content] Nie wiem czy ma znaczenie plastikowe (obudowa) złącze, czy takie jak w linku. Proszę o krótki komentarz - jestem laikiem, także proszę nie komentować w stylu "takie rzeczy to powinien każdy wiedzieć", itp 🙂
 2. Moduły dotarły - dzięki. Nie spodziewałem się, że są takie spore.
 3. cześć, Jak zwykle znajduję takie tematy po sprawie, ale czy planowane są kolejne zamówienia? Byłbym zainteresowany najlepiej dwoma modułami as1. Jeśli nie ma takiej opcji to jednym 1200as2. Coś, ktoś?
 4. Dzięki za chęć pomocy 🙂 szkoda, że jest jak jest. Do dziś nie otrzymałem odpowiedzi. 😞
 5. Fakt - do dziś kontaktu brak. Pozostaje szukać kogoś lokalnie... 😞 Szkoda - jakakolwiek odpowiedz byłaby lepsza... Taki chyba urok małych firm.
 6. Może znacie kogoś kto zna kogoś i mógłby podjąć się naprawy tej końcówki? Ktoś, coś?
 7. Cześć, Posiadam końcówkę mocy Audiomatus AS500. Niestety coś mi nie wyszło i szlak trafił 1 kanał. Pisałem do firmy AUDIOMATUS, ale odpowiedzi nie otrzymałem (fakt, było to raptem tydzień temu...). Czy ktoś z Was zna inny sposób komunikacji niż mail [email protected] ? Ew. czy ktoś z Was zna kogoś kto mógłby rzucić okiem na ten sprzęt i dać znać co poszło nie tak. Będę wdzięczny za każdą sugestię.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.