Jump to content

Karol Kościński

Użytkownicy
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

491 profile views
 1. U mnie kappy grają z Rotelem RA 1572. Słuchałem ich w pomieszczeniu ok.40m2 i było świetnie. U mnie grają na 20 m2 i z powodu kłopotów z akustyką cierpię na niedobór....basu
 2. Nie słyszałem A-14. Mam 1572 i jest to moim zdaniem wzmacniacz nie wypiętrzający żadnego z pasm. Gra po prostu poprawnie.
 3. Nie znam się na tych tematach za bardzo. Porównywałem zdjęcia zwrotnic kappy i wygląda wszystko podobnie
 4. Mam Rotela RA 1572 i Infinity Kappa 8,1 na 20 m2 i mam podobne odczucia. Patrzyłem czy zwrotnice nie grzebane i nic nie wydaje się podejrzane. Dopiero jak podkręcę bas i sopran we wzmaku, to gra to dobrze.Wiem że z akustyką mam problem, ale wkurza mnie to podobnie jak autora wątku
 5. Miałem A5 i u mnie Rotel RA1572 nie zmusił ich do zagrania niskimi tonami, tak więc jestem zdziwiony zachwytami kolegów nad różnorodnością basu w tych kolumnach. Z drugiej strony A5 zostały zastąpione przez Audium Comp 5 i dostarczały basu, natomiast Kappy 8,1 też w trybie flat nie powalają niskimi tonami. Bezsprzecznie mam problem z akustyką.
 6. To ponoć jeden z lepszych napędów blu ray
 7. Perliste, mega szczegółowe i pozbawione nadmiaru basu...Spendor A5???
 8. No i przesławny album Madonny Ray of Life kupiony za 20 PLN w MM. Bas jest...a raczej jego nadmiar wchodzi w podłogę. Lipne jest to, że chcąc kupić dobrą płytę trzeba patrzeć na wydanie :-(
 9. Niestety sporo płyt ma jakość katastroficzną. Ja kupiłem album Pink w Empiku i jest to samo. Nawet wydania niektórych wykonawców z "biedry" potrafią lepiej grać.
 10. Słyszał ktoś te kolumny? [Hidden Content]
 11. Zdaję sobie sprawę z tego faktu. Ampli trzeba będzie po prostu zastąpić czymś za jakiś czas :-)
 12. Nie brałem DIY pod uwagę, bo ciężej je odsprzedać, ale nie wykluczam
 13. Oczywiście że tylko używki wchodzą w rachubę
 14. Witam. Wiem że takich tematów na tym forum jest co najmniej milion.... Z racji pojawienia się nabywcy na kolumny z systemu stereo syna ( B&W DM309) rozglądam się za czymś "o klasę wyżej". Budżet to około 2000. Ma to grać z ampli Yamahy RX440... ( wiem że mnie zlinczujecie za ampli, ale miał CA A500 i Yamaha wygrała bo ma pilota). Pokój 24 m2 ze skosami na poddaszu. Muza leci z kompa w którym siedzi ponoć niezła karta dźwiękowa. Muzyka różna, choć ostatnio coraz ostrzejsza. Myślałem o Kappach 8, ale to ponad budżet. Warunkiem jest dobry bas. Macie jakieś propozycje?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.