Jump to content

Karol Kościński

Użytkownicy
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

711 profile views
 1. Tak. w sensie że trzeba z nią "żyć" :-)
 2. Czyli ilu ludzi tyle opinii, a czytałem opinię o D90 w której zagraniczny gość opisuje że urwało mu tą końcową część pleców, która potocznie kiepsko się nazywa
 3. Być może to zaleta..
 4. Ja czekałem na Toppinga D90, ale jego dostępność jest żadna, więc wybór padł na Myteka
 5. Czy oprócz trzasków o których piszesz dźwięk z Wolfa Ci pasował? Wolf gra dociążonym dołem, kosztem zubożenia góry ( tak bynajmniej było u mnie). Jeżeli kupisz DACa, który będzie przezroczysty i nie będzie grał w sposób podobny do Wolfa, na początku może być rozczarowanie.
 6. Po pierwszych dźwiękach masakra. Dopiero jak pograł kilkadziesiąt godzin, dźwięk się poukładał. Różnicy w dźwięku nie dało się nie zauważyć. U mnie grał z mocnym zarysowywaniem niższej średnicy, co minimalnie osłabiało wysokie tony. Szukam czegoś innego. Czekam za Toppingiem D90, ale z całą stanowczością mogę polecić tego DACa, jeżeli takie brzmienie komuś podpasuje. U mnie wpięty pomiędzy OPPO 103, TV oraz Rotela RA 1572.
 7. Co do Nostromo...miałem właśnie na testach najbardziej "wypasioną" wersję DACa z zasilaczem liniowym. Ciekawe urządzenie.
 8. Posiadam w swoim systemie normalną wersję Purple Raina. Tak jak koledzy pisali: niczego specjalnego nie wnosi
 9. Ja również czekam. Tylko kiedy będzie?
 10. I ja się wtrącę.... Miałem co prawda niewielki kontakt z muda44 i również nie mogę niczego złego powiedzieć . Chciałem rady i dostałem...prywatnie, za darmo.
 11. Temat jest na stronie Audio Autonomy na fb
 12. Zadałeś rok temu pytanie o serwis zwrotnic do Kappa. Ja swoje Ósemki regenerowałem w Audio Autonomy z Wrocławia i jestem zadowolony. Swoją drogą Twój system to godna pozazdroszczenia "bateria" wspaniałości
 13. U mnie kappy grają z Rotelem RA 1572. Słuchałem ich w pomieszczeniu ok.40m2 i było świetnie. U mnie grają na 20 m2 i z powodu kłopotów z akustyką cierpię na niedobór....basu
 14. Nie słyszałem A-14. Mam 1572 i jest to moim zdaniem wzmacniacz nie wypiętrzający żadnego z pasm. Gra po prostu poprawnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.