Jump to content

Filip Wolny

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Sprzedam: 1. allo i2s isolator: https://www.audiophonics.fr/en/single-board-computers-et-hats/allo-isolator-i2s-gpio-galvanic-isolator-for-sparky-raspberry-pi-p-12075.html 2. I Sabre v4 DAC: https://www.audiophonics.fr/en/dac-and-interfaces-for-raspberry-pi/audiophonics-i-sabre-v4-dac-es9023-tcxo-raspberry-pi-3-b-pi-3-b-pi-2-a-b-i2s-p-10657.html?search_query=i sabre&fast_search=fs
 2. Sprzedam: 1. allo i2s isolator: https://www.audiophonics.fr/en/single-board-computers-et-hats/allo-isolator-i2s-gpio-galvanic-isolator-for-sparky-raspberry-pi-p-12075.html 2. I Sabre v4 DAC: https://www.audiophonics.fr/en/dac-and-interfaces-for-raspberry-pi/audiophonics-i-sabre-v4-dac-es9023-tcxo-raspberry-pi-3-b-pi-3-b-pi-2-a-b-i2s-p-10657.html?search_query=i sabre&fast_search=fs 450 PLN + KWFA194022.pdf
 3. Natrafiłem na taki problem: Malina zasilana osobno, dac audiophonics zasilany osobno, pomiędzy i2s isolator nie zasilany (zakładam że bierze prąd z maliny) wtedy brak dźwięku. Jak odłącze isolator jest dźwięk. Co robię nie tak? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 4. Czyli jak to się ma do zegara maliny i dac'a I Sabre V4? Jaki tryb ustawić żeby bylo optymalnie? Z tego co wyczytałem w temacie to malina ma kiepski zegar. Przez chwilę myślałem o kali ale kupiłem w końcu audiophonica i sabre w którym jest ponoć przyzwoity zegar.
 5. Czy ktoś może mi wytłumaczyć na czym polega różnica w trybach slave i master w allo i2s isolator?
 6. Witam. Z tego co wiem to kali recloker może zasilać rpi i dac'a. A co do i2s isolatora to zalecają zasilanie z baterii. Przepraszam za podwójny cytat -:)
 7. Filip Wolny

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Kupie zestaw płytek do Ugody.
 8. No to szkoda :( Myślałem, że uda się coś na tym zrobić. A w Rpi 3 też jest takie słabe USB?
 9. Mam takie pytanie bo zalega mi w szufladzie karta EMU 0202 24bit/192kHz http://www.creative.com/emu/products/product.aspx?pid=15186 Czy może ona posłużyć za DAC do maliny? I jak jakościowo wypadnie z omawianymi tu dedykowanymi do maliny DAC'ami?
 10. Witam. Jestem początkującym w temacie audio ale temat przerobienia malinki na DAC'a bardzo mnie zaciekawił. Temat śledzę od początku i po przeczytaniu chyba wszystkich wypowiedzi zdecydowany jestem zbudować DAC'a w poniższej konfiguracji: Rpi 3 Mamboberry LS DAC+ Wyświetlacz dotykowy (jeszcze nie wiem jaki) obudowa typu Galaxy GX ze sklepu Modushop zasilanie liniowe (trafo z toroidy.pl) + http://www.gotronik.pl/modul-podwojnego-zasilacza-stabilizowanego-lt1083cp-duzej-mocy-p-3111.htm Dodatkowo chciałbym zamknąć w jednej obudowie wzmacniacz słuchawkowy jednego kolegi z forum :) i dorzucić do tego odbiornik radia DAB+ https://www.coolcomponents.co.uk/dab-dab-fm-digital-radio-development-board-pro-with-slideshow.html Moje pytanie do kolegów bardziej doświadczonych, co myślicie o dorzuceniu tych dwóch rzeczy? Czy nie będzie się to wszystko "gryzło"?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.