Jump to content

cyklonA

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

130 profile views
 1. cyklonA

  Kolumny do PRIMARE

  Adam 84. Co masz teraz na szafce z sprzętem bo ja dojrzałem do jakiś zmian. Tylko nie wiem czy zmienić wzmacniacz czy kolumny. To nie trendy ale pójdę w stronę ocieplenia klimatu. Zastanawiam się czy jeśli jest cieplej to musi się tracić na szczegółowości i odwrotnie jeśli jest szczegółowo to musi być ostro?
 2. cyklonA

  Kolumny do PRIMARE

  Po odsłuchach w salonie Wybrałem Pylony SAPPHIRE 25. Ogólnie jestem zadowolony choć zanim się wygrzały razem z I22 ( nie grał bo nie było na czym) to myślałem, że je do kominka wrzucę. Wiem, że to jest stereo ale brakuje mi trochę przestrzeni i może ciepła. Z jakości dźwięku jestem zadowolony, bo słychać wszystko i dokładnie. Na ostatniej imprezie gdy włączyłem Time Trawelers Riverside to koleżanka przybiegła z sąsiedniego pokoju bo myślała, że ktoś gra na gitarze. Najlepiej brzmi muzyka właśnie tego typu Pink Floyd,Anna Maria Jopek, Riverside itp. Korn Smushing Pumpkins też jest super ale nagrania gorszej jakości są obdarte ze skóry. Słucham winyli ,CD a w zasadzie najczęściej tylko flack bo mp3 się nie da.Ze względu na kasę nie planuję zmian. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.