Jump to content

cyklonA

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

103 profile views
 1. cyklonA

  Kolumny do PRIMARE

  Adam 84. Co masz teraz na szafce z sprzętem bo ja dojrzałem do jakiś zmian. Tylko nie wiem czy zmienić wzmacniacz czy kolumny. To nie trendy ale pójdę w stronę ocieplenia klimatu. Zastanawiam się czy jeśli jest cieplej to musi się tracić na szczegółowości i odwrotnie jeśli jest szczegółowo to musi być ostro?
 2. cyklonA

  Kolumny do PRIMARE

  Po odsłuchach w salonie Wybrałem Pylony SAPPHIRE 25. Ogólnie jestem zadowolony choć zanim się wygrzały razem z I22 ( nie grał bo nie było na czym) to myślałem, że je do kominka wrzucę. Wiem, że to jest stereo ale brakuje mi trochę przestrzeni i może ciepła. Z jakości dźwięku jestem zadowolony, bo słychać wszystko i dokładnie. Na ostatniej imprezie gdy włączyłem Time Trawelers Riverside to koleżanka przybiegła z sąsiedniego pokoju bo myślała, że ktoś gra na gitarze. Najlepiej brzmi muzyka właśnie tego typu Pink Floyd,Anna Maria Jopek, Riverside itp. Korn Smushing Pumpkins też jest super ale nagrania gorszej jakości są obdarte ze skóry. Słucham winyli ,CD a w zasadzie najczęściej tylko flack bo mp3 się nie da.Ze względu na kasę nie planuję zmian. Pozdrawiam.
 3. cyklonA

  Kolumny do PRIMARE

  Coś nie ogarnąłem. Napisałem odpowiedź parę dni temu i się nie ukazała. Pozwolę sobie po koleji. Do kolegi audioburaka: dzięki za odpowiedź. Zamięszałeś mi masakrycznie. Też uważam, że lepiej lepsze używane niż gnój ale nowy. Pomyślałem tak bo ostatnio na przechodzonych rzeczach się zawiodłem. Tak właśnie było z moimi bowersami, z yamahą to było ok a przy Primare jak bym je grubym kocem nakrył. Rozkręciłem je a tam w zwrotnicach grzebane w jednej brakuje cewki... I postanowiłem , że nowe kupię. Pan z salonu mówił, że bowersy z Primare to nie będzie chodzić.Możesz powiedzieć jakich nowych się wystrzegać wg Ciebie bo myślałem w weekend po salonach w Poznaniu pochodzić. Xatt;Jarząbek Czytałem że Audio Physic Yara nadaje się do małych pomieszczeń w większych brakuje basu.Jakie duże jest Twoje?
 4. cyklonA

  Kolumny do PRIMARE

  To mój pierwszy post.Przeglądam forum chyba od dwóch tygodni. Mam wyrzuty sumienia bo nic w domu nie robię tylko czytam. Kiedyś kiedy nie było internetu było łatwiej żyć. Chciało się coś kupić to się szło i kupowało a teraz można roztroju nerwowego dostać. Nabyłem drogą kupna PRIMARE I22 i teraz mam problem żeby dobrać kolumny do 2,5kzł.Czy nowe czy używane? Słucham od SADE,RADIOHEAD,różny metal po PINK FLOYD. Pomieszczenie to salon 30m2 połączony z kuchnią .W kręgu zainteresowania przwinęły się MONITOR AUDIO 6(gdyby była super rewelacja to rzuciłbym się na Silver 8) ,Pylon Audio Sapphire 25,Paradigm Monitor 9 v.7,Klipsch R-26F i STX FX-300 ,czy takie wynalazki z racji takiej, że blisko mnie http://olx.pl/oferta/kolumny-glosnikowe-hi-fi-audiofilskie-CID99-IDel6hz.html#f9912a9f0d Wiem, że trzeba odsłuchać ale moje pytanie to w jakich kolumnach szukać a jakich się wystrzegać. Jak na razie słuchałem na pożyczonych Monitorach Audio 6 (CD REGA)było bardzo dobrze ale jakoś mało przestrzennie, mało basu (momentami) choć kolega mówił, że się przyzwyczaję. Miałem nadzieję, że za tyle kasy to mi d... urwie ale nieeee. Może ktoś podpowie, może ktoś kto też ma PRIMARE I22. Pozdrawiam fajne forum. Mimo, że przeżyłem przeszło pół wieku sporo się od Was nauczyłem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.