Jump to content

koszykarze

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Najem, pokój, lokator, cienka ściana regipsowa, farelka. Chodzi u mnie w pokoju farelka i mam wrażenie że bialy szum jaki ona produkuje powoduje ze nie słyszę odgłosów z pokoju lokatora np rozmowa przez telefon. Czy to oznacza ze i on nie slyszy moich rozmów?
 2. proszę o poradę jaki produkt wybrać by w swoim pokoju nie słyszeć odgłosów z wc. By nakleić jakąś piankę na ścianę w wc. Mój pokój dzieli z wc ścianka regipsowa. W dodatku ściany i podłoga w wc wyłożone są płytkami przez co dźwięk w ogóle nie natrafia na przeszkody. Każdy drobny dźwięk (nawet głębokie westchnięcie, nie mówiąc o innych) słyszę w swoim pokoju doskonale. Ściana wc ma 2m długości i 2,5 wysokości Proszę o dwie wersje odpowiedzi propozycji super budżetową (do 130zł) i budżetową (do 200 zł). Chodzi o wytrzymanie w pokoju kilku tygodni. Wygląd materiału zupełnie mnie nie interesuje. Gdybym chciał tylko jedną warstwę to lepiej wybrać [Pianka izolacyjna kauczukowa] czy [Pianka poliuretanowa]? A może [Pianka akustyczna] by połamać fale dźwięku?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.