Jump to content

mati82

Użytkownicy
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

408 profile views
 1. mati82

  Accuklon P-7100

  Chętnie zakupię parowane trany do 7100
 2. mati82

  Accuklon P-7100

  Dzięki mimao i slawek.xm za dobre rady. Pseudo dual mono warte wypróbowania, przy nie dużych kosztach w skali całego wzmaka.
 3. mati82

  Accuklon P-7100

  Dzięki wielkie. Spróbuję z Poltrafo, w zasadzie będę prosił ich długo 🙂 może w końcu się znudzą. W P5000 mam z Toroidów, po reklamacji nawinęli mi tak pięknie że jest ciche i bez puszki.
 4. mati82

  Accuklon P-7100

  Kolego indyk9, czy jesteś w stanie podać jakie trafa zamawiałeś? jakie moce na konkretnych uzwojeniach. Będę wdzięczny.
 5. mati82

  Accuklon P-7100

  Liczę na łut szczęścia, tak jak w przypadku P5000 i E408 się udało, liczę że dopisze mi i tym razem.
 6. mati82

  Accuklon P-7100

  Może ja nie ten level jestem 🙂 50V-56V idzie na mostek, jak damy x4 to trzeba byłoby dać 2 mostki, dla mnie już niepotrzebne kombinacje, ja pasjonat amator 🙂 wolę wersję jak w oryginale. Chyba że się mylę 🙂
 7. mati82

  Accuklon P-7100

  50 VAC nie powinno być x2 ? Jeszcze płytka zabezpieczenia. Post #379 strona 13. Mógłby ktoś to potwierdzić... Proszę 😐 .
 8. Pracowałem swego czasu w Norwegii, sporo OSB się tam przerabia, w większości w szkieletówce. Robione były również jako surowe wykończenie w (uwaga) przedszkolach.
 9. mati82

  Accuklon P-7100

  Koledzy chciałbym zamówić trafo pod 7100, mógłby ktoś dać namiar na wykonawcę, napięcie i moc transformatora? Dzięki za pomoc.
 10. mati82

  Accuklon P-7100

  Cześć Możesz wrzucić jakieś foto swojego wzmaka, która to wersja? Jakie kondy w zasilaniu? jakie trafo? Mam zamiar polutować tego kolosa i nie wiem czy jest sens skoro tak słabo gra. Będę wdzięczny za pomoc.
 11. mati82

  Sprzedam/kupię

  Poszukuję parę lampek NOS 12AY7
 12. Cześć wszystkim użytkownikom kolumn Audiosynergia. Jeżeli jesteście w stanie mi pomóc będę wdzięczny, jestem poszukujący swojego dźwięku. Pragnę zlecić kolumny do wykonania osobie biegłej w tej dziedzinie. Przeczytałem cały wątek i przyznam że pan Piotr super sobie radzi w dziedzinie audio. Nie chciałbym jednak kupić coś w ciemno. Czy jest może osoba skłonna zaprosić na odsłuch, ewentualnie mogła by opisać lub porównać swoje kolumny do innych, konkurencyjnej firmy. Głośniki jakich używa Piotr są dla mnie egzotyczne. Nie słyszałem średniotonowych i wysokotonowych audaxów, również głośniki subbasowe są dla mnie nowością. Bujam się pomiędzy kolumnami Studio16Hz, YB Audio i Audiosynergią. Kolumny do pomieszczenia około 36m2 raczej trzy drożne. W tej chwili używam końcówek Emotiva XPA1. ze źródłem... różnie, komp, strumieniowiec CA Stream Magic, ostatnio również pożyczona od kumpla malina. Dzięki za wpisy i opisy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.