Jump to content

gromboy

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

190 profile views
 1. Z przyjemnością bym wpadł, ale mam 250 km do was. Trochę za daleko. [emoji58]
 2. Mas rację, ale bardziej mi chodziło o wzmaki polecone przez tonnii99. W czym są lepsze od tego laba?
 3. Nie widziałem takiej zabawki. A ten audiolab to jakaś lipa, że nikt go nie poleca?
 4. Ale tych nie będę mógł podłączyć do tv. Musi być wejście optyczne.
 5. No właśnie nic nie słuchałem [emoji16] Daruję sobie tą Unitrę. Teraz to tytuł powinien się zmienić na "jaki zestaw stereo 6000 +/-500 zł", ale bez odsłuchu i tak nie kupię.
 6. Miałem być u was na odsłuchu. Będę się kontaktował z wami jak wszystko się uspokoi w kwarantanną.
 7. Dziękuję za podpowiedzi. [emoji2] Docelowo planuję zakup audiolab 6000a, stąd taki budżet na kolumny. Ok, jak już minie to szaleństwo z wirusem, wybiorę się do jakiegoś salonu na odsłuch i z ciekawości wezmę "staruszka". Jeszcze jedno pytanko, czy do tak starego sprzętu jest możliwość dodania opcji sieciowych jak np. Odtwarzacz Sieciowy YAMAHA WXAD-10 MusicCast Wi-Fi. Chodzi mi o to, że jakiś tam budżet jest na zakup, ale szukam też opcji minimalistycznej. Nie uznaję zasady, mam to muszę wydać, aby wydać. (wiecie o co chodzi [emoji6]) Ale dodam, że zależy mi na jakości dźwięku i na wygodzie jaką dają sieciówki. W przyszłości może jakiś gramofon. (audiolab daje taką możliwość) [emoji16] Całą moją młodość grały Altusy , ale "wybuchły" w pewnym momencie [emoji6]
 8. Witam, Chciałbym zaczerpnąć waszej opinii na tema zakupu jakiś podłogówek w budżecie jak w temacie. Mam wieżę Unitra, która ma z 20 lat. Jak to będzie grało? Czy ma to sens? Może ktoś ma takie połączenie. Myślałem na q acoustics 3050i lub pylon sapphire 25. Czekam na opinie.
 9. Witam, Podepnę się t z moim pytaniem, gdyż nie chcę tworzyć nowego tematu. Czy jest możliwość podpięcia czegoś pod stary wzmacniacz unitra, aby mieć dostęp do funkcji sieciowych? Chodzi mi głównie o aplikację Deezer.
 10. Mam pytanie. Co to są za dwa pudła koło kolumn?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.