Jump to content

rafa

Użytkownicy
 • Content Count

  1624
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

247 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2419 profile views
 1. Nie ma takich urządzeń. Jest jeden kolor. Wystarczy wejść na stronę producenta 😉 [Hidden Content]
 2. Wiadomo, kto by w audio robił coś dla dźwięku.. 😄
 3. Powiem ci że Oyaide w zależności od konfiguracji czasem może mieć taki efekt.
 4. Własnie taki nie zmulony wydał mi się Duelund, standardowy. Nic innego mi nie przychodzi do głowy niż ten jeden właśnie. A może w innej części toru się to pojawia i niepotrzebnie z tym walczysz przy tweeterze? Taka luźna myśl/pomysł
 5. MR dzwoni jednak ciut bardziej. Z tym że do innych niż metalowe kopułki to też raczej wolę MR z względu na tą naturalną krawędź która w CMR jest ciutkę stępiona. Delikatny akcent jest no ale i tak jeszcze w ramach neutralności. Towarzyszący rezystor i no niestety ale i kable wewnątrz kolumny mają niebagatelne znaczenie na efekt końcowy. CSA to bliżej CMR. Do MR to podobny jest ESA tyle że ciemniejszy. Oczywiście stracisz trochę detalu i nasycenia barwą ale może się nawet lepiej zgrać. Nie zawsze pogoń za detalem kończy się najlepszym brzmieniem. Taka jakość zawsze niesie ze sobą rozmiar niestety. Spokojnie możesz iść w CSA.
 6. A jakby zmienić kryteria i DAC nie mógł mieć wystających lamp i musi grać natywnie co najmniej 192/24 a chętnie widziane DSD to wtedy jak by wypadł twój ranking?
 7. To Aqua już nie dobra? Ja uważam że gra jednak bardzo fajnie.
 8. Pisałem chyba wcześniej w tym wątku. Mam u siebie CMR, miałem też długo MR. Właściwie testowałem wszystkie CC. CC uważam za najbardziej zrównoważone i naturalnie brzmiące kondensatory. Takie prawdziwe granie bez wykrzywiania rzeczywistości w porównaniu do wielu innych jak np Mundorf czy Audyn Copper. Milflex tylko KPCU i tylko jako bocznik testowałem. Nawet jako bocznikujący miał bardzo silny wpływ i dał się poznać jako z dominującą średnicą w przekazie (mimo że tylko na tweeterze był).
 9. Jakość wykonania owszem. A jakość dźwięku to inna para kaloszy. DAC jak każde urządzenie ma swoją sygnaturę brzmienia i ta musi nam przypasować. Przecież nie gra sama kość tylko całe urządzenie.
 10. HiFiTuning Supreme ale czarny starszy model. Jest bardziej muzykalny. Nie te nowe Supreme 3 bo są mniej spójne.
 11. Opiszcie jeszcze proszę charakter wysokich. Te ocieranie się o ostrość, czy tez oznacza że grają jasno? Rozjaśnione? Czytałem opinie że grają raczej gęsto...to trochę mnie zbija z tropu 🙂
 12. O ile czasem wewnętrzne okablowanie ludzie zmieniają o tyle zmiana lutów jest co najmniej absurdalna...
 13. Raczej reszta toru tak wierci w uszach. Chyba że to nowe sztuki to trzeba ocenić za jakiś czas.
 14. Gato ma dwa wzmaki w klasie D 250S i 400S. AMP150 i końcówka są w klasie AB.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.