Jump to content

rafa

Użytkownicy
 • Content Count

  1495
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

210 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2085 profile views
 1. Jak byś opisał różnice między AMP150 a Luxmanem 590?
 2. Jakie nerwy, to jest fakt obiektywny. Niedawno miałem Silver Diamond przez 11 dni na testach i zagrał fenomenalnym basem o pięknej fakturze i super różnicowaniu. Dźwięk bogaty w wypełnienie, dobrze rozciągnięty w górę z naturalną średnicą bez podbijania jakiegoś pasma. Świetnie wpisał się w mój system. Znajomy który ma Statement twierdzi że ten robi wszystko jeszcze lepiej od Silver Diamond. No ale cena jest jeszcze bardziej absurdalna..
 3. Ja gram z Aqua La Voce S2. No wskaźniki są całkiem eleganckie 🙂 Słucham tego co akurat wpadnie mi w ręce i opisuje różnice. Nie robię zawodów który lepiej wypadnie 🙂 A E450 to żaden dziadek. Gra bardzo fajnie i ma swoje bardzo mocne strony.
 4. Jak wszystko świeże to co najmniej pare tygodni (miesięcy?) zanim to zacznie grac na maksa. Fajny zestaw!
 5. Chyba nie mówisz o Statement jako nowych, nadchodzących kablach? Bo one są co najmniej od 5 miesięcy na rynku
 6. A to pewnie to robi różnicę. Bo jak ja grałem z S Cap 2 to barwowo dość wysoki poziom, podobny do CC MR. Choć lekka suchość aluminium słyszalna. Reszta to masa zalet tak jak piszesz. A ciekawe czy miałeś taki efekt jak u mnie, duże powiększenie źródeł pozornych w porównaniu w zasadzie do wszystkich innych kondensatorów.
 7. Też zapamiętałem to granie jako jedno z trzech z całej wystawy ado pokoju wracałem jeszcze dwa razy. Dynamika, precyzja, emocje, muzyka...
 8. Można też przylutować pcb bezpośrednio do licznika w domu 😬
 9. AB na pojedynczej parze mosfetów. Podobnie jak w końcówce mocy Reymio.
 10. Tak jak w podpisie, Tannoy Revolution XT8F
 11. 507 nie słuchałem ale skoro mój 505uXII ma żwawy, dobrze kontrolowany bas to tym bardziej 507uXII.
 12. Ja do interkonektów od TQ nie mogę się przekonać. O wiele za słabo w swojej cenie moim zdaniem. Głośnikowe to co innego.
 13. Długość musi być taka byś wygodnie podpiął kolumny do wzmacniacza 😉 Różnice jakieś minimalne mogą być ale dopiero przy bezpośrednim porównaniu mógłbyś coś okreslić swoje preferencje więc moja rada wybierz po prostu odpowiednią długość ze względu na odległość. Co do kierunkowości. Posłuchasz, po paru dniach zamienisz i jak usłyszysz różnice to zostawisz w pozycji która ci najbardziej odpowiada.
 14. Bez wątpienia. btw Znów nie ma 1.8uF
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.