Jump to content

zajec

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Maya u5 kupiłem kiedyś, kiedyś do laptopa bo padło mi wejście na jack więc musiałem ratować się USB. Sprzedam go razem z microlabami. Jutro skoczę posłuchać w RMS kolumn, co do wzmacniaczy - dźwięk raczej miekki, wolę raczej ciepłe brzmienie niż ostre granie, jednak z małym pazurem, nisko schodzące, tak żeby i rock dobrze miał i elektronika też. znalazłem NAD 3020E, Denon PMA-720AE, Yamaha AX 570 oraz MARANTZ PM5005 w cenie ok 600 zł ale nie wiem który z nich jest najlepszym sprzętem, może ktoś podpowie ?
 2. Podłączę się pod temat, ponieważ sam jestem zdecydowany na 90% na kolumny Melodika BL40 Mk3 (w grze są jeszcze Pylon Pearl 25 oraz STX 250) ale nie mam pojęcia jaki wzmacniacz / amplituner wybrać - problem polega na tym, że mam ograniczony budżet i skupiam się na używkach do ~600 zł czy możecie mi podpowiedzieć co z tymi kolumnami zagra dobrze ?
 3. Więc tak: Pylon Pearl 25 - 1 599,00 zł Melodika BL40 MK3 - 2 499,00 zł oczywiście mowa o nówkach sztukach ceny z oficjalnych stron. Teraz pytanie, które musi paść któraz nich jest zwyczajnie lepszą kontrukcją o lepszym brzmieniu ? z testów i recenzji wychodzi że Melodika - ba, znajduję opinie że w tej cenie, mimo wszystko budżetowej jest bardzo dobry wybór (melodika) - czy zgadzacie się z tym ? Co do wzmacniaczy, Onkyo A9130 wygląda na solidny sprzęt ale niestety cena wychodzi poza mój budżet, nawet gdybym go nagiął będę miał ok 600 zł na wzmacniacz/amplituner, więc w g
 4. Z HTPC mogę wyjść analogiem oraz optykiem, aktualnie jest to Maya U5 (USB) -> analogiem 2xRCA do solo7c, ale kupując nowy sprzęt mam w HTPC do dyspozycji i analog oraz optyk. Melodika lepsza brzmieniem niż STX ? a jaki wzmacniacz + ewentualnie dac polecilibyście ? oraz czy warto rozglądać się za amplitunerem ?
 5. Dziękuję za podpowiedzi, na wstępie zapytam która z tych yamah będzie najlepsza ? Yamaha RX-V361 / YAMAHA RX-V630RDS / Yamaha RX-V657. Wybór idzie w stronę odejścia od typowo PC rozwiązań. A raczej ampli + kolumny. Pozwolę sobie sprecyzować: Ile mam kasy: na amplituner mogę wydać do 500 zł - dlatego patrzę za używanymi. Na kolumny to wszystko zależy od ich jakości ~1500 z Do czego ma służyć: Rozstawione po bokach TV do którego jest podpięty HTPC, nie mam telewizji, TV służy jako monitor, filmy (nastawiam się na jakość 4K dźwięk to 3 standardy DTS-HD, TrueHD i Dolby A
 6. Przeglądam sieć i z typowo pod PC wpadły mi właśnie w oko KEF X300A - co o nich sądzicie ? innym rozwiązaniem jakie widzę to używany ampli Yamaha RX-V361 / YAMAHA RX-V630RDS / Yamaha RX-V657 (ampli do 500 zł) + STX 150 / Pylon Audio Pearl 25 - ewentualnie coś w podobnym budżecie. Co sądzicie o takim połączeniu ?
 7. Witam, potrzebuję Waszej pomocy. Posiadam Microlaby Solo 7c - lekko zmodowane, wyłożone matą filcową, zmieniony kondensatory na zwrotnicach na MKP. Aktualnie zauważyłem problem z regulacją bass i treble, głośniki w ogóle nie reagują - głośność działa. Zastanawiam się nad zmianą tych głośników. Są podpięte do HTPC a htpc do TV. Telewizora używam jako ekranu dla htpc więc filmy, yotubube, spotify i tak jestem dinozaurem który nadal ma foobar2000 i kolekcję płyt z .flac. Myślę o typowo komputerowych czyli: 1. EDIFIER R2730DB 2. Fenda R30BT lub coś już naprawdę konkretnego tylko u
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.