Jump to content

matoole

Użytkownicy
 • Content Count

  408
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

201 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

950 profile views
 1. Rozumiem, ale nie rozumiem dlaczego chcesz kupić wzmacniacz i poddawać go przeróbkom. Kupujesz używkę dajesz do serwisu ,żeby posprawdzali czy wszystko ok i gitara. Z twoich propozycji znam tylko PM 8000 i jest w miarę ok. Pokój nieduży wiec pewnie kolumn nie możesz za bardzo odsuwać od ścian, więc tylko skrzynki zamknięte lub z wydechem z przodu. Nie wiem do jakiego rocznika rozważasz sprzęt.
 2. A po co? Nie lepiej dołożyć pieniądze zaoszczędzone na dyskusyjnej "modyfikacji" i kupić coś lepszego? Mówię o wzmaku, bo kolumn nie znam.
 3. Ciesz się z zakupu i odkładaj na kolumny po przeprowadzce. W 35 m2 ten wzmacniacz da sobie radę, kolumny nie.
 4. No ale wtedy inni producenci pialiby na całe gardło - " patrzcie, kolumny firmy Cambridge nie dają rady ,a nasze ..." Zresztą to były czasy, gdy firmy rzetelniej i uczciwiej podchodziły do swoich produktów. Obecnie to prędzej sfałszują badania jak np.Volkswagen AG
 5. To jest raczej forma antyreklamy, z reklamą nie ma ten prospekt nic wspólnego.
 6. To pisze producent w swoim prospekcie dołączonym do kolumn, myślę że nie umniejszałby wartości swojego produktu.
 7. Kable dostaniesz po 7zł za metr i więcej nie potrzeba.
 8. Wklejam pod dyskusję , nie dla rozpętania wojenki Poniżej link do całego opisu. Jako, że to polskie forum i nie każdy musi znać angielski, to w skrócie - nie będzie zejścia do 30Hz jeśli pomieszczenie nie będzie miało wymiaru ok. 11m [Hidden Content]
 9. Być może dlatego, że wtedy żaden model (nawet topowy) jeszcze nie dysponował odbiornikiem podczerwieni? 😉 Nie znam się na tym, ale Logitech powinien przestać ściemniać. Tu krótki wątek o tym [Hidden Content]
 10. Logitech czasami nie obsługuje sprzętów vintage mimo ,że widnieją one na jego liście/stronie. Mnie wkurzają "duże" obudowy z powietrzem w środku - na szczęście sam już takich sprzętów nie uyżywam.
 11. Nic nie wyniknie. Ludzie zadowoleni z odsunięcia złodziejskiego układu PO-PSL nie czują potrzeby wylewania gorzkich żali. Apologeci lemingowa maja tu kilka kółek wzajemnej adoracji stąd Ich nadreprezentacja na Bocznicy.
 12. Aż sprawdziłem ile kosztuje. Jak to nie jest sprzęt budżetowy to już nie wiem jaka kwota określa budżet. 500zł?
 13. Jakiekolwiek z miedzi OFC np.płaski TPLYp 2x2,5 OFC.
 14. Coś z polskiego podwórka -Madis
 15. matoole

  Polityka

  Buachachacha 🤣. W Wyborczej to wyczytałeś, czy Lis ci te brednie naopowiadał? PiS nigdy nie musiał nikogo napuszczać. Medialne lemingi powtarzają bezwiednie te komunały, a tłuszcza to łyka. Nas od Was po prostu różni podejście do logiki, dzielą nas światopoglądowe hektary - konflikt jest nieunikniony. Dzieli nas wszystko, tylko język nas łączy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.