Jump to content

hatori77

Użytkownicy
 • Content Count

  150
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1176 profile views
 1. No kicha...nikt nie chce pomóc. Panowie zajęci i mają w brud roboty
 2. Cześć wszystkim . Szybkie pytanie . We wzmaku Leema Tucana 2 mam kondensatory 8 szt Kemet ELH 10 000 MF 63 V...tanie badziewie chyba . Kemet wydał jakąś serię For Audio ...o wiele droższa . Czy warto wymienić ? A może inne kondy ktoś zaproponuje które poprawią brzmienie . Mogę wydać ok 150 zł za sztukę . Nie chcę czytać całego tematu bo dużo tego ...ktoś po ludzku coś doradzi ?
 3. Na pierwszym zdarzyło mu się z kilka razy mieć takie zawiasy ...ale to było dawno .
 4. Bardzo proszę o poradę lub pomoc. Od m-ca mam problem ze wzmacniaczem Leema Tucana 2 . Po przeprowadzce do nowego mieszkania sprzęt wariuje . Po załączeniu popracuje kilka minut i się wyłącza . Działa Protect. Czasami jest to kilka razy pod rząd ...czasami nagle zaskoczy i gra długo bez problemów . Ale dać mu kilka dni bezczynności i kicha ...dziś kilkanaście razy musiałem go odpalać zanim zaskoczył . Ma zabezpieczenie ...jeden główny przekaźnik i dwa- jeden na lewy kanał , drugi na prawy . Pop włączeniu wzmaka przyciskiem power najpierw wchodzi w stan testu
 5. Kolumny już ogólnie mam ...Tannoy precision 6.2. Niestety nowy pokój odsłuchowy ..zmniejszył się do 14 m2. Znajomy sprzedaje dom wyjeżdża za granicę i zaproponował mi zakup jego Elaców ...ceny nie podam ...ale opłacalnie Kolumny w idealnym stanie ...wersja srebrny lakier fortepianowy ... Pytanie tylko czy to już nie przestarzałe wykopalisko :-) I czy nowsze modele Elaców ...są tak lepsze brzmieniowo ?
 6. Cześć . Pytanie : Czy warto zakupić monitor Elac 510 JET w idealnym stanie i kolorze srebrny lakier za dobre pieniądze ? Jak się ma brzmieniowo do nowych Elaców i czy nie jest to już Archeo w 2020 r ? Posiadam Tannoy Precision 6.2 ...lecz pokój odsłuchowy się zmniejszył 14 m2 ..czy jest sens zastąpić ?
 7. posiadam Tannoy Precision 6.2 ...zastanawiam się czy nie wymienić na nie tym bardziej ,że pokój odsłuchowy się zmniejszył :-) Czy warto ?
 8. Mogę zakupić w BDB cenie monitory 510 JET w ładnym srebrnym lakierze . Pytanie czy warto w te kolumny inwestować w 2020 r i czy te kolumny w stosunku do nowszych Elaców sa coś warte . Czy to już tylko wykopalisko Archeo ?
 9. Co myślicie o cd Lyngdorf cd-1 ...jako napęd ?
 10. To ile wydać na odtwarzacz plików ...aby muzykalnie zagrał ? Pożyczyłem Auralic Aries od kumpla ...i gra sobie na Tidalu ( wersja master)..trochę plików z Della itp. Dla porównania z piwnicy wytachałem Philips cd-650 ...i ...??? Ano kurde ...nie gra zgorzej ...tzn ...na tyle ,że nie uzasadniam zakupu Auralic . Plikoodtwarzacz gra lepiej ...ale nie jest to o całą długość konia ...raczej o łeb.
 11. Jak wersja Cyrus CDT ma się do wersji CD XT SE ?
 12. może warto tego Cyrusa ...to sam napęd ....
 13. mistrzowie riposty ....jakieś sugestie ?
 14. Hmm...może , ale Dac jest ...szkoda go nie wykorzystać ... Ale przyznaję może warto .... CD Njoe Tjoeb CD4000 + upsampler + tube clock ideal stara dobra szkoła apgrejdowania :-)...i lampka ...może jako napęd też wyrobi ...opinii dużo Tyle ,że brzydkie toto Kurde ...tak zrozumiałem ...bravo ja.. łazi po głowie też ten Cyrus XT SE ...sam napęd ...nie mam doświadczenia z tą firmą prawdę mówiąc
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.