Jump to content

hatori77

Użytkownicy
 • Content Count

  145
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

982 profile views
 1. Kolumny już ogólnie mam ...Tannoy precision 6.2. Niestety nowy pokój odsłuchowy ..zmniejszył się do 14 m2. Znajomy sprzedaje dom wyjeżdża za granicę i zaproponował mi zakup jego Elaców ...ceny nie podam ...ale opłacalnie Kolumny w idealnym stanie ...wersja srebrny lakier fortepianowy ... Pytanie tylko czy to już nie przestarzałe wykopalisko :-) I czy nowsze modele Elaców ...są tak lepsze brzmieniowo ?
 2. Cześć . Pytanie : Czy warto zakupić monitor Elac 510 JET w idealnym stanie i kolorze srebrny lakier za dobre pieniądze ? Jak się ma brzmieniowo do nowych Elaców i czy nie jest to już Archeo w 2020 r ? Posiadam Tannoy Precision 6.2 ...lecz pokój odsłuchowy się zmniejszył 14 m2 ..czy jest sens zastąpić ?
 3. posiadam Tannoy Precision 6.2 ...zastanawiam się czy nie wymienić na nie tym bardziej ,że pokój odsłuchowy się zmniejszył :-) Czy warto ?
 4. Mogę zakupić w BDB cenie monitory 510 JET w ładnym srebrnym lakierze . Pytanie czy warto w te kolumny inwestować w 2020 r i czy te kolumny w stosunku do nowszych Elaców sa coś warte . Czy to już tylko wykopalisko Archeo ?
 5. Co myślicie o cd Lyngdorf cd-1 ...jako napęd ?
 6. To ile wydać na odtwarzacz plików ...aby muzykalnie zagrał ? Pożyczyłem Auralic Aries od kumpla ...i gra sobie na Tidalu ( wersja master)..trochę plików z Della itp. Dla porównania z piwnicy wytachałem Philips cd-650 ...i ...??? Ano kurde ...nie gra zgorzej ...tzn ...na tyle ,że nie uzasadniam zakupu Auralic . Plikoodtwarzacz gra lepiej ...ale nie jest to o całą długość konia ...raczej o łeb.
 7. Jak wersja Cyrus CDT ma się do wersji CD XT SE ?
 8. może warto tego Cyrusa ...to sam napęd ....
 9. mistrzowie riposty ....jakieś sugestie ?
 10. Hmm...może , ale Dac jest ...szkoda go nie wykorzystać ... Ale przyznaję może warto .... CD Njoe Tjoeb CD4000 + upsampler + tube clock ideal stara dobra szkoła apgrejdowania :-)...i lampka ...może jako napęd też wyrobi ...opinii dużo Tyle ,że brzydkie toto Kurde ...tak zrozumiałem ...bravo ja.. łazi po głowie też ten Cyrus XT SE ...sam napęd ...nie mam doświadczenia z tą firmą prawdę mówiąc
 11. Muda ma sporo dobrych opinii...choć ktoś na olx sprzedaje tego Pionka po upgra-jdzie u Mudy ...
 12. cholera ..a już myślałem , że po taniości bydzie tak piknie... czyli sen i czar prysł ....jakaś alternatywa ? mod ..pod napęd ...u Mudy
 13. Cześć wszystkim . Jak w temacie . Mam już dość słuchania plików z lapka w roli źródła . Płyta to płyta i tyle w temacie . Szlag mnie trafia obsługa na laptopie i fruwanie po plikach. Poza tym w "większości" pliki mimo wszystko nie dorównują jakości zwykłej cd- czy to dsd czy flaki . Więc po rozwodzie wracam do tradycyjnych srebrnych krążków i obcowania z nimi. Jest okładka , jest pudełko ...czuć to w dłoni ...ładuje krążek do cd ..biorę pilota i jest ..WSPANIALE. Kochani po tym wstępie ..bez obrazy dla zagorzałych plikowców i strymingowców... Szukam napędu do Musical Fidelity M6s DAC... Cena do 3500 zł .. Może to być sam napęd lub dobry cdekw roli napędu ...o barwie nasyconej..i do klasyki i rocka . Cóż się znajdzie dla mnie ???...KTOŚ DORADZI ..bez słownych uszczypliwości i przepychanek . Typy: - cdek Pioneer PD-30AE po modyfikacji u Mudy - napęd CD Cyrus xt se - cdek Teac CD2000- może się sprawdzi w roli napędu [Hidden Content] -AUDIO AERO PRIMA CD MK4 << Lampowy- może się sprawdzi ...nie ukrywam, że podoba mi się wygląd...ale wiadomo jak jest. [Hidden Content] - a może chrzanić dac-a i zainwestować w to cóś ? Lampowy odtwarzacz CD Njoe Tjoeb CD4000 + upsampler + tube clock ideal [Hidden Content]
 14. Moja siostra gra na Tannoy Precission 6.2...chwali sobie ..ale długo walczyła aby wogóle dobrze się zgrały ...
 15. Panowie ...wpadam w lekturę odnośnie waszych propozycji . Elac Vela BS403 , Xavian Perla esclusiva - jedne i drugie zajefajne z wyglądu ...choć naturalne drzewko w Xavianach robi wrażenie. Buchardt Audio S400 Audio Phase Cocaine Na razie zagłębię się w lekturę i poczytam trochę o nich Wiem NAJWAŻNIEJSZY odsłuch ...ale nie wszystko też da się wypożyczyć . CO do DAC ...topping D90- intryguje mnie ...choć ktoś powie (napisze)- niska cena Panie ..pewnie cienki jest Myślę dalej o lampowym DAC ..LEKTORA ALE.... Coś takiego Audio-GD DAC R-8 [Hidden Content] Niezła budowa i architektura elektroniki....nie znam jednak firmy i jej możliwości ...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.