Jump to content

Rucia1

Użytkownik Premium
 • Content Count

  1730
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

427 Bardzo dobry

6 Followers

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5099 profile views
 1. Wiem ze Max2play ma MPD, podobnie jak Dietpi, można dograć razem z OMPD czy YMPD :) Pewno jak ze wszystkim, każdy ma swój ulubiony set
 2. Miałam Daphile na terminalu i niby było ok ale po przesiadce na raspberry, wtedy jeszcze z hifiberry digi + i wgranym runeaudio była zdecydowana poprawa, przestrzeń, głębia, szczegóły które usłyszałam, wszystko na plus. Później były próby różnych systemów w tym też LMS na Max2Play, DietPI, Picore, i zawsze kończyło się powrotem do MPD na Moode czy Volumio. Roon to przede wszystkim wygoda i dźwięk na poziomie MPD.
 3. Mi jakoś LMS nie podchodzi, MPD czy RAAT brzmi dla mnie lepiej. Roon SqueezeBox (lub shairplay-sync) używa protokołu SqueezeBox, a nie RAAT i tu masz różnice.
 4. Nie no wgraj inny roonbridge, np gentoplayer nie LMS
 5. Support Roon zaleca, jeśli Twój DAC ne ma obsługi MQA : Możliwości MQA - ustaw brak obsługi MQA, a w opcjach zaawansowanych Włacz dekoder rdzenia MQA na TAK
 6. Dystrybucja Hifiberry OS, gra rzeczywiście bardzo dobrze i jest w zasadzie bezobsługowa, wgrywasz i działa.
 7. [Hidden Content] spróbuj tego roonbridge, praktycznie jest plug play [Hidden Content] bardzo fajny pod roon, tylko więcej trzeba konfigurować
 8. Spróbuj tak dla testu wpiąć usb bezpośrednio do dac z pominięciem konwertera i wejścia i2s
 9. [Hidden Content] kolejny streamer na bazie malinki, z profesjonalnym zasilaniem
 10. Spróbuj Ropieee lub volumio zamiast vitos silent angel. Napisz coś więcej, malina po USB do DAC ? Jaki to DAC, może jest problem ze sterownikami ?
 11. dziwna sprawa bawie się malinką już dosyć długo, testuje różne systemy, często przekładam kartę i coś kombinuję. Nie zdarzyło mi się, żeby karta padła, stałe IP na routerze ustawione i nie ma problemu z połączeniem, dysk też widoczny bez problemu. Miałam u siebie droższe streamery i miałam je ochotę wyrzucić przez okno, bo za taką kase jak sobie producent rzyczy to był dramat system i obsługa. Ale nie ma co się kłócić, jak z każdym produktem bywa, są zadowoleni i nie.
 12. a co w malinie było nie tak, że zdecydowałeś się na zmianę ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.