Jump to content

Rucia1

Użytkownik Premium
 • Content Count

  1621
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

365 Bardzo dobry

5 Followers

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4030 profile views
 1. Mam starszą wersję tych kolumn czyli Weles 3.2 Jakość wykonania, wykończenia, dbałosć o każdy detal to wyróżnia je wizualnie. Natomiast dźwiękowo to przede wszystkim piękna średnica, wokale brzmią rewelacyjnie. Kolumny są bardzo rozdzielcze, wybrzmiewa każdy szczegół, słyszymy każdą przeszkadzajkę. Bass refleks jest skierowany do dołu i basu nie brakuje, ale to nie jest bas zalewający średnice, on po prostu uderzy kiedy trzeba potężnie . Teraz przede mną wyzwanie dobrać do nich fajny piecyk, bo wiem, że drzemie w nich jeszcze większy potencjał. Poniżej kilka fotek mojej wersji Weles 😃 .
 2. Problemem moze byc remperatura jeśli to RPi4, masz jakieś radiatorki ?
 3. Zarejestrowałňeś sie w myvolumio ? Trzeba zmienić plan na płatny VIRTUOSO i pojawi sie tidal w aplikacji volumio
 4. QNAP TS-251D-8G oczywiście dla systemu i roon dysk SSD, raspberry jako punkt końcowy i wszystko śmiga płynnie i szybko
 5. raspberry pi4 + hifiberry digi+. Odsłuch na wzmacniaczu słuchawkowym Lucarto Audio Albero + słuchawki HiFiMan Sundara , dac aune x1s 10th anniversary.
 6. Gra bardzo fajnie. W porównaniu do volumio bardziej wypchnięta średnica do przodu i wyraźniejsze wysokie tony. Lekki system, działa bardzo szybko. krzysiow122 zmień router , coś tu nie tak u Ciebie :)
 7. po uruchomieniu wpisz w przeglądarkę [Hidden Content] jeśli na monitorze po jakiś 5 minutach nic sie nie pojawi to zrestartuj . U mnie pomógł restart, tak jak piszę pierwsze uruchomienie trwało kilka minut Ale Ty masz chyba raspberry 2 ?
 8. Masz nakładkę hifiberry ? Z innymi nie działa. Pierwsze uruchomienie chwile trwa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.