Jump to content

Łukasz_62438

Użytkownicy
 • Content Count

  2000
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1073 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4282 profile views
 1. Pięknie dziękuję, bardzo bym chciał... a jeszcze chętniej na piwko na Starym Rynku, kiedyś tam byłem na fantastycznej imprezie 😉 Pozdrawiam!
 2. Dzięki za słowa pociechy, dobrze wiedzieć, że nie jestem sam.
 3. Mieszkam w Lublinie, więc kawałek drogi... lecz czasem jeżdżę jeszcze do Łodzi, a nawet byłem przed 2 tygodniami. Gdybym wiedział, zamiast do Arturówka - pojechałbym na Bałucki 😄
 4. Bardzo fajne kabelki, chętnie bym spróbował... będę jednak zmieniał wzmacniacz i nie wiem tak do końca, w którą stronę (i czy w ogóle) zmieniałbym swoje TQ Silver.
 5. Jasne, nie ma sprawy. Dzięki serdeczne i pozdrawiam 😉 Ps. ech, te Bałuty, kiedyś dawno temu tam mieszkałem (Franciszkańska)...
 6. Dzięki serdeczne. Nawet nie wiedziałem, że taki specjalista mieszka w naszym mieście 🙂
 7. Gratuluję 🙂 Serio to są lampy NOS - nowe, nieużywane, stan magazynowy? Czy już pomierzyłeś? Jeśli 4x tak - byłbym zainteresowany...
 8. Ja kupiłem 01.02. i do tej pory nie dostałem towaru. Ponoć paczka leży w Liege, o ile to w ogóle prawda. Chciałem założyć spór, lecz odpowiedziano mi, że przesyłka dotrze... 18.04. (przynajmniej tyle zrozumiałem z tego bełkotu). To są ku*wa jakieś jaja - czekać 2,5 miesiąca. Odechciało mi się wszelkich zakupów w ChRL, już wolę zapłacić więcej i kupić coś normalnie w cywilizowanym kraju.
 9. To napisz tutaj, bardzo proszę, przyda się nam wszystkim taka informacja.
 10. Może być trudna sprawa, ja nie znam nikogo w naszym mieście... spróbuj zapytać forumowicza @kotok, może on coś poradzi.
 11. Chyba dlatego tak się dzieje, że jesteśmy "zaprogramowani" na poszukiwanie coraz to nowych bodźców i doznać, gdyż to, co kręciło nas przed chwilą, przestaje już działać. To czynnik ewolucyjny, bez niego wciąż siedzielibyśmy na drzewach i balibyśmy się wyjść na sawannę. Niestety, w ostatnich czasach, i w ogóle w ostatnich latach, to zjawisko przyspiesza i zaczyna prowadzić nasz gatunek do destrukcji... chcemy więcej, szybciej, mocniej, coraz to coś nowego, a dostawcy usług i sprzętu z radością spełniają nasze zachcianki. Taki świat, nic na to nie poradzimy. P.s. Miles Davis z kieliszkiem S
 12. Wszystko jest: [Hidden Content] Najlepiej zadzwonić, umówić się i pojechać do Włocławka na kilka godzin.
 13. Cała zasługa po stronie konstruktora, ja tylko gościnnie tu występuję 😊 Może poproszę, to @Seyv napisze kilka słów o konstrukcji? To jego dzieło.
 14. Ja się poddałem po 4 odcinkach, choć Małżonka już drugiego nie chciała oglądać. Jak dobry był sezon 1, przyzwoity sezon 2, tak ten trzeci jest o prostu pusty i pozbawiony treści. Trzeba wiedzieć, kiedy skończyć.
 15. Koniecznie, daj znać. Będziemy czekać z niecierpliwością.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.