Jump to content

Łukasz_62438

Użytkownicy
 • Posts

  2206
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

1161 Audioholik

Audiostereo

932

Bocznica

229

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5844 profile views

Łukasz_62438's Achievements

 1. To nie jest "pseudo NOS", to są zwyczajnie używane lampy... w różnym stanie, niektóre jeszcze są całkiem dobre, lecz wiele z nich to już trupki. Prawdziwe lampy w stanie NOS też można dostać, bez przesady, ale nie na portalach aukcyjnych. I nie za torbę śliwek.
 2. Przeca pisaliśmy już o tym wiele razy 🤪 Ale ok, raz jeszcze. Ja polecam te 2 sklepy internetowe, mają na stanie wiele lamp w stanie NOS i NIB (tj. nowe, nigdy nie używane, w oryginalnych opakowaniach, z lat 1950...80), z gwarancją i możliwością zwrotu. Do tego niektóre modele w takich ilościach, że możliwe jest dobranie ich w pary, na dobrych miernikach z dokładnymi pomiarami. Kupowałem tam kilka razy, kupowali znajomi, nigdy nie było problemów. [Hidden Content] [Hidden Content]
 3. Proponuję B&W 805, stara wersja bez diamentu. Jedyne Bowersy, które moim zdaniem grają na tyle dobrze, że kiedyś chciałem je mieć... Słuchałem, co prawda, tylko z lampami (Jolida 502BRC), lecz myślę, że z Regą też będzie w porządku.
 4. Już jest, ale w trujce to tego nie puszczą 😈
 5. Ano, są tacy, co się dziwią ☺️ W kwestii problemów z rozpoznaniem obecności płyty w napędzie, CDt istotnie niekiedy ma tę przypadłość. Dotyczy to zwłaszcza płyt przezroczystych, lub z jasnym wierzchem (u mnie np. R.E.M. "New Adventures in Hi-Fi"). Pisaliśmy o tym w klubie Cyrusa.
 6. No nic, dzięki serdeczne. Szukam dalej.
 7. Przepraszam, chciałbym wrócić do tematu. Wysłałem kilka dni temu wiadomość na adres podany w Twoim profilu, uprzejmie proszę o odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam.
 8. Jedna chwileczka. Lampy Tesla e83cc to nie jest "to samo" co TFK e803s. Nie mieszajmy dwóch różnych systemów walutowych. Jessee Brent także wyjaśnia to dość przystępnie: [Hidden Content] Ano właśnie. Do tego jeszcze dziś są zupełnie inne materiały, normy i ograniczenia środowiskowe w UE, i nie możemy stawiać znaku równości między JJ a starą Teslą.
 9. Myślę, że MConnect tylko steruje softem streamera. Przynajmniej u mnie tak jest (Moode).
 10. No cóż, szkoda, kolejny raz nasza ulubiona firma daje wyraz swej dbałości o wiernych klientów... Co do aplikacji, ja używam tylko MConnect i to nieprzerwanie od 2,5 roku - nic się nie zrywa... Co prawda, streamer to RPi, ale nie powinno być problemu również z innym sprzętem. Zobacz, może masz właczone oszczędzanie energii w telefonie i przez to nie ma płynnego odtwarzania?
 11. Może ktoś mnie poprze, i skończymy ten serial z kupowaniem lamp. Tak, te Tesle w tej cenie są dobre, o ile rzecz jasna są w dobrym stanie technicznym.
 12. Dziękuję, Edicrony mają w sklepie w Kielcach i także o nich myślałem. Miałem jednak nadzieję na inne propozycje 🤔
 13. Koledzy, czy ma ktoś może dobrą parę lampek e86c - ale nie Siemens, bo już takie posiadam? Z góry dzięki.
 14. Jeśli mogę, to kupuję w przeważającej większości płyty stare, z lat 60 i 70. Te nowe też są w porządku, oczywiście, ale to nie to samo... Tydzień temu kupiłem Cat Stevens "Teaser and the Firecat", wydanie wyprodukowane w Zjednoczonym Królestwie w 1971 roku. Ach, jak to gra ☺️
 15. Fajny sprzęt, w dodatku w idealnym jak dla mnie rozmiarze. A gdyby tak... 🤔
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.