Jump to content

Łukasz_62438

Użytkownicy
 • Content Count

  1235
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

433 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1521 profile views
 1. Ależ świetnie wszystko zestawione, i pod względem estetycznym super! Najbardziej podoba mi się... ta szafka, odlotowe drzwi, choć i sam sprzęt równie wspaniały 🙂 Pozdrawiam!
 2. Do tych głośników, spróbuj Octave V70.
 3. Ło kurde, czego to ludzie nie wymyślą 🙂 tak na serio, dociski rzędu do 200 g masy są w zupełności wystarczające do lekkich gramofonów. Nie pomogą przy krzywych płytach i nie uzdrowią cudownie złego brzmienia, ale i krzywdy nie uczynią. IMHO szkoda kasy, lepiej kupić fajną płytę.
 4. A to teraz, z jednym dociskiem (tak wynika z Twojego opisu, że już jeden masz?) płyta nie jest stabilna?
 5. Łukasz_62438

  digione transport

  Jestem zainteresowany, wysłałem wiadomość na pw. Proszę o kontakt. Dziękuję & pozdrawiam!
 6. Koledzy, zamiast toczyć kolejne bezsensowne potyczki i trwonić czas w tej bezproduktywnej dyskusji, skoro chcecie poczytać wartościowe wpisy - to proponuję w wątku "Co nam w duszy gra" znaleźć jakiś fajny kawałek, włączyć sobie i postarać się zrelaksować 😄 Pozdrawiam!
 7. Jako że "dobra zmiana" dotarła również do klubów na forum AS, wpisuję ten post, aby mi w ogóle wyświetlało posty... takie ulepszenie, zapisany byłem do klubu Duelunda na ten przykład, zaś do naszego lubelskiego - już nie. Pozdrawiam Koleżanki i Kolegów z Lubelskiego Klubu 🙂 i piszcie coś tutaj, bo nam zamkną i nie będzie klubu 😄
 8. Ja także chciałem kilka razy już przejść na ten striming... naprawdę szczerze chciałem. Lecz nigdy nie jest tak prosto, że włączę i słucham sobie. A to nie widzi sieci, a to aplikacja w telefonie nie może się sparować, a to Tidal gubi lokalizację plików i znów muszę restartować... no żesz qwa, co to za przyjemność?? Płytę wyciągam i odpalam, i po 3 minutach mogę słuchać bez patrzenia w komputer 😑
 9. Kolejny temat zmienił się w wojnę słyszących z nie-słyszącymi 😞 Panowie, jeśli ja czegoś nie słyszę - nie oznacza to, że ktoś inny także tego nie usłyszy. Podobnie, jeśli czegoś nie jesteśmy w stanie zrozumieć - wcale nie oznacza to, że już nikt poza nami tego nie ogarnie umysłem. Nie sprowadzajmy wszystkich do swojego poziomu rozumowania, przecież każdy z nas jest inny i może mieć inny punkt widzenia czy pojmowania jakichś zjawisk.
 10. Cześć Koledzy, czy ktoś już zmieniał OP-ampy w Nudzie? Mam zamiar wsadzić cosik lepszego, najpierw do sekcji MM/MCHO (jedna para tylko, pod wkładkę Denon DL-110). Myślałem o Bursonach V6 Classic, takie cuś: https://audeos.pl/pl/p/Opamp-Burson-Audio-Supreme-Sound-V6-Classic-single-para/808 To się na pewno nie zmieści, więc do tego potrzebne byłyby takie przedłużki: https://audeos.pl/pl/p/Ekstender-DIP8-opamp-5cm-Burson/667 Nie napisałem, o co mi chodzi. Nie chcę jakoś modelować dźwięku w sensie barwy czy równowagi tonalnej, chodzi mi o bardziej wyrafinowane, szlachetne brzmienie... Czy to ma sens i szanse powodzenia? Czy też zwykły Burson V5i (jest sporo tańszy) jest wystarczająco dobry i nie ma co zanadto kombinować z V6? https://audeos.pl/pl/p/Opamp-Burson-Audio-Supreme-Sound-V5i-Single-2-szt./666
 11. Hmm, trochę to dziwne, obracać tak nieduże (165 mm w tych Meridianach M30) głośniki. Ale dzięki za odpowiedź, coś musi być na rzeczy. Pozdrawiam!
 12. Może zanim zaczniecie kupować nowe wkładki, spróbujcie zmienić wysokość kolumny ramienia (VTA). Zwykle jej podniesienie - tak, aby nie była równoległa do płyty, lecz minimalnie opadała w stronę wkładki - powoduje zwiększenie ilości niskich tonów i "dociąża" dźwięk. Zakładam, że ze zmianami wartości VTF już prowadziliście doświadczenia.
 13. Dawno mnie tutaj nie było, lecz to nie znaczy, że nie słuchałem - bynajmniej! Ostatnio troszkę kabelków głośnikowych przepinam, nie znajduję w tym jednak przyjemności... taka konieczność (Robert, dzięki za poratowanie 🙂 ). Dziś polonezy Chopina w wykonaniu R. Blechacza na CD. Ładnie nagrane, szeroko, z dobrą głębią, miękko i jednocześnie dość szczegółowo - polecam!
 14. Ależ oczywiście, że tak, transport ma OGROMNE znaczenie. Zaufaj własnemu słuchowi - mówi to wielce zadowolony właściciel CD-t 🙂 (już prawie 3 lata, jak to leci!)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.