Jump to content

MrSalieri

Użytkownicy
 • Content Count

  2037
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

897 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4148 profile views
 1. Moim zdaniem bardzo podobne lampy.
 2. A gdyby zamiast 700 USD kosztował 700 PLN byłby Twoim zdaniem wart swojej ceny?
 3. Miałem okazję słuchać u siebie kilka dni modelu Parasaund DAC 1000. Niczym nie imponuje, niczego nie narzuca. Jest tak jak piszesz, gra muzyka i to spokojnie. Oczywiście nie obsługuje miliona bitów.
 4. Te dane nie są przechowywane przez ekipę roona. Możesz poszukać na ich oficjalnym forum stosownej informacji. [Hidden Content] Tutaj info. [Hidden Content]
 5. Cena jest zawrotna na nasze krajowe realia. Każdy chce jak najwięcej za jak najmniej. Równie dobrze można powiedzieć że Bugatti Veyron w tej cenie powinien latać.
 6. U mnie amperex bugle boy również.
 7. RoPieee to soft dla roona jako endpoint. Nie służy jako samodzielne oprogramowanie do odtwarzania jak Moode czy Volumino.
 8. Do sprzedania dwa akumulatory LiFePO4 2,5Ah 3,3V oraz polutowany koszyk z wtyczką.
 9. Słuchałeś może 6550 Tungsola?
 10. Denon i Marantz dołącza do roon. [Hidden Content]
 11. Bufor się nie przepełni ale pozostaje kwestia jego napełniania i opróżniania w domenie czasu. Można zrzucić sygnał S / PDIF do bufora i odczytać go za pomocą lokalnego zegara DAC. Prowadzi to do tego samego problemu napełniania i opróżniania buforów. Ponieważ nie ma sposobu, aby powiedzieć źródłu S / PDIF, aby wstrzymało się lub wysłało szybciej, w końcu dzieje się coś złego. Sposób, w jaki jest to obsługiwane, waha się od brzydkiego do eleganckiego. Ale to w sumie nie ważne... @pmcomp podał rozwiązanie problemu.
 12. Mając DAC z MQA można cały sygnał puścić bezpośrednio do niego a on zrobi cała robotę i nie trzeba nic kombinować. Ronn rozwija pierwszą warstwę tylko. Można tak a można też bezpośrednio do DACa bez pierwszego rozwinięcia w malinie. Rozwinięcie drugiej warstwy w DAC polega po prostu na upsamplingu do max możliwości przetwornika.
 13. Jest to możliwe. Ostatnia aktualizacja roona zawierała jakieś optymalizacje pod tidala.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.