Jump to content

MrSalieri

Użytkownicy
 • Content Count

  2152
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

946 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4915 profile views
 1. Zapytaj usera @h3x_Lukasz, miał u siebie taki zestaw, może podzieli się odczuciami. Jest akurat zupełnie odwrotnie.
 2. Do zasilania nakładki cyfrowej używałem kiedyś baterii: Było najlepiej ze wszystkich testowanych zasilaczy, lepszy był tylko shanti.
 3. Nie jestem zainteresowany. U mnie za skromne progi dla takiej persony. Zaproś go do siebie niech pozna świetne warunki do przeprowadzania testów oraz świetny sprzęt towarzyszący głównego redaktora tego szanownego portalu. Późnej pewnie wizyta u dystrybutora także ,,sami swoi'' Jak brzmi chiński wzmacniacz doskonale przecież sam wie.
 4. Wobec tego co napisałeś. Testowałem różne nakładki i różne zasilania.
 5. Miałem podobne odczucia. Dodanie dobrego zasilacza liniowego troszkę poprawia dół pasma a górze nadaje gładkości, spokoju i wyrafinowania. Lepiej się słucha, przyjemniej.
 6. A jaki to ma związek z tematem co stoi u mnie w pokoju? Ale jak bardzo chcesz... https://maps.app.goo.gl/BS2aHBpTT17cLdn19
 7. Czy ta fabryka produkuje też marki widoczne na tabliczce przy jej bramie? 18 Hart https://maps.app.goo.gl/cwddhiswHUWSqbTJ8
 8. Wiem, ale wydaje mi się, że reszta po takiej korekcji brzmi inaczej, a może to tylko kwestia przyzwyczajenia. Raczej podbicia pewnych czestotliwosci i to faktycznie słychać ale fakt można nazwać to "rozlazłością"
 9. A nie masz wrażenia, że po korekcji niskich częstotliwości reszta pasma też "gra" jakoś inaczej?
 10. Dokladnie, ale nasza wschodząca gwiazda tego portalu już od jakiegoś czasu o tym nie pamięta. Kwestia skali co to jest fabryka a co pakownia w domu czy garażu.
 11. Zgadza się, mój błąd podczas dodawania zdjęć. Tak wychodzi jak się robi na telefonie w pospiechu 😕 Zdjęcie nie przedstawia fabryki Cayina a jedną z wielu fabryk z tamtego rejonu. Nie, sam nie robiłem, zdjęcia są z internetu. W fabryce Cayina nie bylem, a ty byleś w ,,fabryce'' Ayona ? Podeślij swoje zdjęcie z tego zakładu. Zweryfikuje to wiarygodność opisu czy faktycznie twój nowy pracodawca wysłał cie na wycieczkę do Austrii czy tylko podesłał zdjęcia. Jeszcze kilka zdjęć z fabryki:
 12. Przecież to miejsce to nie żadna fabryka. To montownia lub bardziej serwis obsługujący lokalny rynek. Dla porównania fabryka w Cayin w Chinach. Delikatna różnica jednak jest.
 13. Ja mam podobnie i na tym zakończmy 🙂
 14. Właśnie w sytuacji o jakiej tutaj rozmawiamy nie uratują 🙂 W sytuacjach wyładowań admosferycznych, przepięć komutacyjnych i innych tego typu zakłóceniach jest szansa że tak, chóc to też jest zależne od wielu czynników. Takie które zadziała i wyłączy chroniony obwód w przypadku przekroczenia ustalonego napięcia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.