Jump to content

MrSalieri

Użytkownicy
 • Content Count

  1238
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

529 Audioholik

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1841 profile views
 1. Moim skromnym zdaniem, to rodzaj transportu w większości o tym decyduje a nie sama aplikacja. Choć z drugiej strony, byłem uczestnikiem odsłuchu w którym roon zagrał, i było to słychać. Dźwięk był w ocenie słuchajacych po prostu lepszy z roona niż z innej aplikacji. Porównania z jriverem nie słyszałem. @Rafał.M przesisdł się na roona z jrivera. Bez powodu raczej tego nie zrobił 🙂 Moim zadaniem nie należy przy jego zakupie koncentrować się na oczekiwanej poprawie dźwięku a na całej liście innych cech które posiada.
 2. Jakie różnice w stosunku do starej wersji oprócz skosu?
 3. Dokładnie. Gdzieś to już wszystko czytałem... Pochodzi ze strony https://najlepszeodtwarzacze.pl/
 4. Panowie szanuję wiedzę ale czy to oznacza, że mam bym prędzej pozbyć się swojego DACa i kupić coś R2R ?
 5. Myślę że dasz radę ustawić te prądy sam. W dłużej perspektywie, jeśli masz zamiar zostawić sobie ten wzmacniacz warto pomyśleć o przeglądzie.
 6. A gdzie jest siedziba szatana? 🙂
 7. Jak np. z racji wieku miał rozjechane prądy spoczynkowe to i się grzał. Mój PM 7000 po serwisie grzał się dużo mniej.
 8. Czy ta opcja załatwia sprawę pominiętych albumów w bibliotece? Jak ręcznie dodać album który roon pominoł w trakcie tworzenia biblioteki?
 9. I niestety ale takie trzeba mieć podejście. Przykre ale prawdziwe . To forum nie stoi dla pasjonatów. Im bardziej człowiek się zagłębi w to wszystko, pozna lub dowie się jacy ludzie stoją za poszczególnymi nickami, tym bardziej wie jak to to śmierdzi. Szkoda, bo przez takie działania, pasjonaci dobrego brzmienia, ludzie doświadczeni, odchodzą w cień wypychani przez przyczajonych branżowców.
 10. Może @KrzysztofPL się tutaj odezwie. Jak nie to pisz do mnie na PW.
 11. A to @lolek126 i @Szpieg z tej samej krainy :)?
 12. Arcady można powiedzieć mamy jak właściciel będzie zainteresowany. Cayina 845 się zorganizuje.
 13. U Rafała możemy EWENTUALNIE zrobić porównanie Cayin A845 Pro vs Cayin CS845A na kolumnach z tej samej manufaktury ale łatwiejszych do wysterowania niż Ethosy. Oczywiście pod warunkiem że właściciele wspomnianych elementów będą takim przedsięwzięciem zainteresowani.
 14. Jak to nie. U mnie gra bardzo dobrze na telefonie. Na złym sprzęcie słuchasz 🙂Przecież pod takie urządzenia teraz robi się tego tupu muzykę. Odpadła z jakiegoś śpiewanego talent szoł już, nie pamiętam jakiego, gdyż szanowne jurry jednogłośnie stwierdziło, że nie potrafi śpiewać a tu proszę. Gwiazdy tego formatu się produkuje. Ktoś ją zauważył i tyle. Pamiętacie Mandarynę? Jej kariera skończyła się z pierwszym występem live.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.