Jump to content

MrSalieri

Użytkownicy
 • Content Count

  1769
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

793 Audioholik

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3131 profile views
 1. Nie czepiam się ale jak chcesz rozwinąć zagadnienie to napisz samodzielnie a nie edytuj cytatu. Tak jest klarowniej. Osobiście denerwuje mnie taka możliwość...
 2. Jeśli w DAC jest dobrze zaimplementowane USB to kto wie może być więcej niż 2%. Nie zapominajmy, że usbridge signature to trochę podrasowana malina plus optymalizacja dla USB.
 3. Dlatego zerowania nie stosuje się już dawno odkąd mamy standard 3 przewodowy a więc fazę, przewód neutralny i ochronny dla obwodów jednofazowych. Upalenie przewodu zerowego na przyjściu do rozdzielni, przeważnie skutkuje spalaniem urządzenia ze względu na pojawienie się na nim napięcia między fazowego czyli około 380V. W przypadku starych instalacji dwu przewodowych warto przy remoncie pomyśleć o wymianie instalacji oraz prawidłowe prowadzenie przewodu PE od ziemi a nie od rozdzielni gdzie powstaje na skutek połączenia z szyną N jak praktykują niektórzy elektrycy. Temat połączeń elektrycznych jest dość poważną sprawą także @McGyver właściwie uczula przed publicznym pisaniem głupot, które mogą być wynikiem uszkodzenia sprzętu a w najgorszym wypadku mogą doprowadzić do porażenia prądem elektrycznym a to może mieć poważne skutki.
 4. Ja oczekuję że będzie tak samo dobry jak zestaw liniowy plus baterie. Jak będzie lepiej będę zadowolony.
 5. @m4tech może byś przetestował ten zasilacz? Miałeś trochę u siebie różnych wariantów do porównania. Ja będę testował ale dopiero po świętach raczej.
 6. Według informacji podawanych przez producenta na zagranicznych forach dwa wyjścia są izolowane galwanicznie.
 7. Wbrew pozorom nie jest to bardzo uciążliwe. Chyba że bardzo dużo słuchasz lub muzyka leciały czas w tle to wtedy może być problem.
 8. Valence jest świetny. Proponuję taką muzykę której sam bym nie znalazł.
 9. Administracja jest od pilnowania prawidłowości działania strony a nie od moderowania treści. Od moderowania są moderatorzy a moderatorzy przekształcili się w redaktorów więc można na tym forum pisać dowolne głupoty z każdej dziedziny.
 10. U mnie spokój a hasła nie zmieniałem.
 11. Ok rozumiem. Dzięki za wyjaśnienie.
 12. Jeśli mnie pamięć nie myli to kiedyś w którymś wątku, po odsłuchu dCSa NB pisałeś o jasności, detalu, zbyt dużej precyzji, odchudzeniu średnicy itp. dolegliwościach. Co się zatem zmieniło że teraz jest przymulony?
 13. [Hidden Content] Ktoś może testował z digione signature? Na zagranicznych forach pozytywne opinie jeśli chodzi o porównanie z bateriami na czystej stronie digione signature oraz zasilania Allo Usbridge Sign. Dostępny w botlandzie: [Hidden Content]
 14. Niestety ale taka prawda... Nie trzeba znajomości angielskiego. Google Chrome tłumaczy na wystarczającym poziomie aby wszystko zrozumieć. Tutaj od dłuższego czasu nie ma merytorycznej treści tylko przepychanki i nawalanki. Masakra jakaś...
 15. O nawet w tym wątku jest. Tej reakcji @audiostereo.plpowyżej nie przyznawałem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.