Jump to content

MrSalieri

Użytkownicy
 • Content Count

  1884
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

843 Audioholik

About MrSalieri

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3379 profile views
 1. A może panowie @cir @plastik1989 oraz @Jonny wyjaśnią tą sprawę między sobą np. na PW? Co Wy na to?
 2. No no coraz to lepsze smaczki wychodzą. Piotrek odstaw już może ten kubek. Drugi piątek walisz w palnik i głupoty wypisujesz. Daj już spokój.
 3. Doświadczonemu audiofilowi nie trzeba tego udowadniać bo dla niego to podstawa definicji hi-end i sensu pakowania sprzętów za grube pieniądze. W większości jednak właściciele pokojów ze zdjęć mają dużo forsy i ambicji a mało pojęcia o dźwięku.
 4. O kurde a to nie wiedziałem że jesteś ojcem założycielem. Czegoś się jednak tutaj człowiek dowie nowego. I to jest sedno problemu z poziomu normalnego użytkownika. Poziom właściciela jest zupełnie inny.
 5. Chyba nie tylko ja odnoszę wrażenie że interes forum leży zupełnie gdzie indziej a na pewno nie w merytorycznych dyskusjach w dowolnym wątku czy gromadzeniu ludzi z wiedzą, doświadczeniem i zamiłowaniem do danej marki. Każdy może tu pisać dowolne kocopoły o wszystkim i o każdym a dopóki nikt nigogo nie wyzywa, nie łamie drastycznie regulaminu taka sytuacja się utrzymuje a moderacja ma to w tyle. Reaguje tylko na zgłoszenia i tylko według własnego widzi mi się. Ten wątek jest najlepszym przykładem. Duża liczba wyświetleń którą można wykorzystać jako argument przy rozmowie ze sklepami czy dystrybutorami w sprawie reklamy. I to jest główny interes tego przedsięwzięcia a poziom treści merytorycznej czy kultury wypowiedzi jest żenujący. Przykładów jest cała masa. Od wątków klubowych które cały czas odwiedzają "miłośnicy" danej marki dokonując stosownych wpisów, przez tematy kablowe ciągle atakowane przez bandy antykablarzy, wyższość pliki vs cd, poprzez wiecznie pokrzywdzonych użytkowników ciągle wyciagajacych te same albo nowe brudy z kapelusza.
 6. Albo wymiana DACa albo musisz podać do niego taki właśnie sygnał wcześniej przygotowany przez transport czy oprogramowanie.
 7. Z tego co pamiętam to LMS nie miał opcji usamplingu z tym że nie wiem może w zależności od podłączonego urządenia pojawi się taka możliwość. Pamiętam że byl w stanie odtwarzać dsd ale poprzez konwersję do PCM i chyba nie wszystkie formaty.
 8. Bo przeważnie ci co mają grubą kasę na sprzęt znają się na czymś innym i akurat im się zachciało grania. A że mają to sobie mogą kupić. Przecież większość tych pokoji to jakaś akustyczna tragedia a sprzętu napakowanego aż kasa kipi.
 9. Tak ale przetwornica DC/DC pracująca z bardzo dużą prędkością przełączania powoduje zakłócenia elektromagnetyczne generowane do sieci zasilającej oraz do otoczenia. Więcej na temat zasady i działania zasilaczy impulsowych bez problemu znajdziesz w internecie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.