Jump to content

MrSalieri

Użytkownicy
 • Content Count

  1673
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

747 Audioholik

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2924 profile views
 1. Poczekam na opcję roon ready i trzeba będzie przetestować.
 2. Ewidentnie za dużo różowego na wszystkich zdjęciach. Coś chyba nie tak z tym aparatem.
 3. Bo babatular jest jak krosta. Krosta pojawia się niespodziewanie i nie proszona w różnych miejscach. Nie przynosi niczego dobrego i wartościowego. Najlepiej na nią nie zawracać uwagi i ją ignorować nie mniej jednak jej obecność prowokuje do działania.
 4. Przynieś z góry wzmacniacz, źródło podstawki i pokombinuj z ustawieniem i konfiguracją. Kolumny na komodzie to nie jest dobry pomysł i mówię to z własnego doświadczenia. Będziesz miał więcej odpowiedzi zanim sięgniesz do portfela.
 5. Nie da się ale sprawę załatwiło włączenie w roon trybu ekskluzywnego dla karty muzycznej.
 6. Nie jestem niczyim ambasadorem na tym forum także bardzo Cie proszę daruj sobie takie teksty . Rafał ty masz jakieś konfabulacje ? Gdzie ja się wypowiadam na temat Harbetów ?
 7. A co Ty się do mnie przyczepiłeś? Wiemy powszechnie że masz alergię na pewne nazwy, firmy i osoby ale że też na repertuar który do nie dawna Ci nie przeszkadzał to nie wiedziałem. Widzę obroty w każdym aspekcie o 180 stopni. Czy ja coś napisałem o tych Harbetach? Zapytałem czy potrafią coś więcej niż plumkanie jego użytkownika a ten mi odpowiedział. Teraz mnie będziesz publicznie prowokował?
 8. Czy za zieloną kropkę w torze sygnału jest spowodowany Windows czy sterownik karty muzycznej w komputerze ? Słuchawki podłączone do wyjścia karty muzycznej .
 9. Najlepszą opcją wydaje się dołożyć wyłącznik.
 10. Jak zrobisz wrzuć jakieś fotki jak to wyszło 🙂
 11. MrSalieri

  Wasze ustroje.

  Szymon ma bana także nie rozwinie 🙂
 12. Proponuję kupić sobie do niego zasilacz liniowy np. Tomanka i po prostu go wyłączać wyłącznikiem na zasilaczu. Dodatkowo taki zasilacz poprawi nieco aspekty dźwiękowe w porównaniu z fabryczną impulsówką. Można też zabudować jakiś wyłącznik na przewodzie do obecnego zasilacza.
 13. Wpisz w gogle co trzeba a Ci wyskoczy 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.