Jump to content

MrSalieri

Użytkownicy
 • Content Count

  1675
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by MrSalieri

 1. MrSalieri

  Najlepsze ECC82

  Możesz też spróbować 12AU7 Raytheon.
 2. Panowie a te NASY to u Was kręcą się cały czas?
 3. Poczekam na opcję roon ready i trzeba będzie przetestować.
 4. Ewidentnie za dużo różowego na wszystkich zdjęciach. Coś chyba nie tak z tym aparatem.
 5. Bo babatular jest jak krosta. Krosta pojawia się niespodziewanie i nie proszona w różnych miejscach. Nie przynosi niczego dobrego i wartościowego. Najlepiej na nią nie zawracać uwagi i ją ignorować nie mniej jednak jej obecność prowokuje do działania.
 6. Przynieś z góry wzmacniacz, źródło podstawki i pokombinuj z ustawieniem i konfiguracją. Kolumny na komodzie to nie jest dobry pomysł i mówię to z własnego doświadczenia. Będziesz miał więcej odpowiedzi zanim sięgniesz do portfela.
 7. Nie da się ale sprawę załatwiło włączenie w roon trybu ekskluzywnego dla karty muzycznej.
 8. Nie jestem niczyim ambasadorem na tym forum także bardzo Cie proszę daruj sobie takie teksty . Rafał ty masz jakieś konfabulacje ? Gdzie ja się wypowiadam na temat Harbetów ?
 9. A co Ty się do mnie przyczepiłeś? Wiemy powszechnie że masz alergię na pewne nazwy, firmy i osoby ale że też na repertuar który do nie dawna Ci nie przeszkadzał to nie wiedziałem. Widzę obroty w każdym aspekcie o 180 stopni. Czy ja coś napisałem o tych Harbetach? Zapytałem czy potrafią coś więcej niż plumkanie jego użytkownika a ten mi odpowiedział. Teraz mnie będziesz publicznie prowokował?
 10. Czy za zieloną kropkę w torze sygnału jest spowodowany Windows czy sterownik karty muzycznej w komputerze ? Słuchawki podłączone do wyjścia karty muzycznej .
 11. Najlepszą opcją wydaje się dołożyć wyłącznik.
 12. Jak zrobisz wrzuć jakieś fotki jak to wyszło 🙂
 13. MrSalieri

  Wasze ustroje.

  Szymon ma bana także nie rozwinie 🙂
 14. Proponuję kupić sobie do niego zasilacz liniowy np. Tomanka i po prostu go wyłączać wyłącznikiem na zasilaczu. Dodatkowo taki zasilacz poprawi nieco aspekty dźwiękowe w porównaniu z fabryczną impulsówką. Można też zabudować jakiś wyłącznik na przewodzie do obecnego zasilacza.
 15. Wpisz w gogle co trzeba a Ci wyskoczy 🙂
 16. Nie pamiętam czy da się ustawić. Logitech Media Serwer. Oprogramowanie na komputer rodzaj serwera muzycznego do którego podłącza się squeezeboxa. A jak teraz grasz ze squeezeboxa?
 17. I jak Ciebie traktować poważnie... Krytykujesz każdą recenzje Szymona a teraz piszesz że Ci ich brakuje. Dziwny ten świat... A propo czytałeś ostatnio nowe recenzje Szymonfabera?
 18. Nie pamiętam czy da się go wyłączyć gdzieś w opcjach LMS. Ja squeezeboxa miałem zasilanego z liniowego zasilacza z którego go całkowicie wyłączałem. Niewątpliwą z zaletą Squeezeboxa jest to że jest gotowy do pracy praktycznie od razu po włączeniu.
 19. Wzmacniacz lampowy nie powinien pracować bez podłączonych kolumn w takim razie chwilowo opcja nr. jeden.
 20. Zabij nie wiem ale słychać. Jakieś różnice są. Myślę że chodzi tu nie tylko o dane bo to musi się zgadzać ale o wspomniane często zakłócenia i jitter. Jako ciekawostkę wyczytałem na forum roona wątek odnośnie nakładki digione signature i jej zasilania. Polecane są do niej niskoszumne zasilacze liniowe albo baterie. Wypowiadał się gość z zespołu producenta zapytany o pomiary wpływu zasilania tej karty na jakość dźwięku. Co ciekawe stwierdził że w pomiarach nie ma żadnego widocznego wpływu zasilania na dźwięk a wszyscy którzy eksperymentowali w tym temacie polecają zasilacze liniowe lub właśnie baterię ze względu na słyszalną poprawę jakości dźwięku. I bądź tu mądry 🙂 Sam producent też teraz rekomenduje zasilanie bateryjne.
 21. Dokładnie. Też jestem ciekawy takiego urządzenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.