Jump to content

MrSalieri

Użytkownicy
 • Content Count

  2083
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by MrSalieri

 1. Tak jak już ktoś wyżej wspomniał Tomanek robi projekty indywidualne trzeba się tylko dogadać i cieeeeeeeeerpliwie czekać 🙂
 2. Już kiedyś zwróciłem na to uwagę. Widocznie kolumny za 50 tysięcy potrafią zagrać tylko wokalik i gitarkę lub skypeczki solo. Najważniejsze, że właściciel zadowolony.
 3. Dzięki o to chodziło 🙂
 4. Jaki polecacie program do tagowania? Używam darmowego mp3tag ale nie ma on (chyba, że tego nie widzę) opcji dodania kilku gatunków jednocześnie do jednego albumu, na przykład jazz, internacional, instrumental. Z listy można wybrać tylko jeden gatunek i przypisać go do albumu czy utworu. Używam roona a on bazuje na tagach co bardzo ułatwia poruszanie się po bibliotece muzycznej i wyszukiwanie.
 5. Na początek poczytaj sobie o co chodzi bo całkowicie mylisz pewne kwestie. [Hidden Content]
 6. Z lampkami jest jak z przyprawami, niby wiadomo jak smakują a i tak trzeba spróbować w gotowym daniu czy efekt nam odpowiada 🙂
 7. Do tego może być Raytheon, Baldwin i będzie Pan zadowolony. Moim zdaniem fajne połączenie z philipsami czy amperexami. Sprawdzone lampki NOS robią różnicę 🙂
 8. Wyjścia cyfrowe: 2x AES/EBU na 3-pinowych męskich złączach XLR, każdy wyprowadza PCM z szybkością do 24 bit 192kS/s lub DSD/64 w formacie DoP. Używany również jako Dual AES, interfejs wyprowadza PCM z szybkością do 384kS/s, DSD/64 i DSD/128 w formacie DoP. 1x SPDIF na łączu Phono 1x RCA, wyprowadza PCM z szybkością do 24 bit 192kS/s lub DSD/64 w formacie DoP. 1x interfejs SDIF-2 na 2x łączach BNC, wyprowadza PCM z szybkością do 24 bit 96kS/s lub SDIF-2 DSD/64 Można grać po jednym AES/EBU oraz po jednym BNC także określenie ilości wyjść jest nie precyzyjne.
 9. Możesz podłączyć kilka urządzeń równocześnie do kolejnych wyjść. Masz jedno wyjście coax i 3 BNC.
 10. Możesz podłączyć kilka urządzeń równocześnie do kolejnych wyjść.
 11. Zapiernicza maluszek ładnie 🙂 Widziałem na filmikach, że miałeś też UR S6. Jakie różnice między T25?
 12. Jakie lampy 6ca7? Pierwszy wariant na fabrycznych?
 13. To jak w końcu jest z tym basem? W recenzji 30.1 piszesz: Wydaje mi się, iż projektując te kolumny, celem było stworzenie basu, który byłby jak najbardziej uniwersalny i łatwy do okiełznania, zarówno dla pomieszczenia jak i wzmacniacza.Do wysterowania Harbeth 30.1 nada się nawet mocna trioda Single Ended lub lampowy Push Pull o mocy powyżej 30W. Wzmacniacze tranzystorowe powyżej 100W radziły sobie całkiem sprawnie z tymi kolumnami.
 14. [Hidden Content] O to chodzi?
 15. MrSalieri

  Denon Home 150

  Skrobnij coś jak trochę poużywasz.
 16. U mnie idzie ale przez DoP.
 17. Poszukaj czegoś z tej listy. Pierwsza pozycja bardzo dobra i jest na tidalu.
 18. MrSalieri

  Denon Home 150

  I jak tam głośnik dojechał?
 19. Jest taka bardzo fajna opcja na tym forum "ignoruj użytkownika" Polecam.
 20. Dokładnie. Poczekaj jak wszystko będzie dostępne, zamów Rpi, kartę Allo DigiOne 1.2 albo najlepiej digione signature, zasilacz shanti, zainstaluj soft i potestuj. Jeśli poważnie myślisz o takim rozwiązaniu w roli transportu nie lekceważ zasilania. Shanti na prawdę robi robotę.
 21. Cała robotę obliczeniową wykonuje serwer. Jesteś pewny że to Opera się dławi? SSD dla serwera czy magazynu z muzyką? dużo szybciej niż na HDD? Fajna sprawa. Mając mikrofon pomiarowy i soft typu REW możesz sobie zrobić filtr ''bez modów" czy pod swoje preferencje.
 22. Właśnie do tego zmierzam. Często czytam opinie, można lepiej i taniej, są gotowe moduły, kup na alli to i to, transformatorek, polutuj będzie dużo lepiej. Shanti robi firma z zapleczem, laboratorium, wsparciem technicznym i przede wszystkim pomiarem tego co im wyszło. Niech ktoś pokaże pomiary swojego zasilacza diy i udowodni że jest lepszy niż shanti. A tak to sobie możemy pogadać.
 23. A możesz podać jakiś gotowy bezkompromisowy Twoim zdaniem zasilacz lub projekt ? coś zdecydowanie lepszego od shanti ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.