Jump to content

lamia3

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

247 profile views
 1. Coś czuje, że będę musiał kupić komplet 🙂 Opisz różnicę w dźwięku przed i po ? Jaki masz wzmacniacz i kolumny? Zastanawiam się nad tym czy różnica w brzmieniu jest widoczna jedynie przy drogich sprzętach czy też bardziej budżetowych to dotyczy. Mam Haiku bright mk4, exposure 1010cd, monitory DYI na seasach. Także jak widzisz budżetowo. Wraz z pozyczoną listwą PF1 dostałem też kable LC1, LC3 gigawatta i ISOTEKA ze średniej półki, nie pomne teraz modelu. Zdecydowanie kluczowy dla końcowego efektu był kabel pomiędzy ścianą a listwą.( największe słyszane różnice ) I tutaj u mnie na
 2. Melduję się w klubie z listwą PF1-Evo i kablem Lc1 Evo, mam ją 2 tygodnie. Wcześniej użytkowałem przez kilka miesięcy, pożyczoną, PF1 bez Evo i kiedy musiałem ją już oddać, okazało się że bez listwy już się nie da żyć 😀 mimo że jak pożyczałem byłem jak wielu sceptyczny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.