Jump to content

PatiJ

Użytkownicy
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

939 profile views
 1. Cześć mam do Was pytanie. Używam aplikacji Tidal w laptopie z Windows10. Do tej pory po uruchomieniu aplikacji widziałem w urządzeniach wyjściowych BN2i i działało OK. Od jakiegoś czasu w aplikacji Tidal nie widać urządzenia. Przeinstalowywałem tę aplikację, kombinowałem z siecią i nic. Aplikacja nie widzi wyjścia BN2i. Mam także zainstalowaną aplikację na laptopie BluOS Controller i on działa bez zarzutu. Mam także aplikację Spotify i ona także działa bez zarzutu i za każdym razem widzi BN2i. Na stronie pomocy Tidala wskazane jest tylko połączenie z BN2i tylko poprzez aplikację BluO
 2. Cześć jeśli ktoś z Was chciałby dołączyć do rodziny T i d a l HIFI, to mam jeszcze jedno wolne miejsce. Składka na rok z góry 120zł. Informacje na PW. pozdrawiam
 3. Cześć Być może to dużo nie pomoże, ale powiem Tobie, ja mam lampę pp Cayin A70Tmk2 i kilkukrotnie miałem okazję słuchać jej z Beszele3Pro u mnie w domu i gra to znakomicie.
 4. A ja w nowym roku polecam poniższe płyty. Obie jakże różne, ale jak genialne. Odkrywajmy nowe brzmienia 🙂
 5. Dziękuję za te informacje.
 6. Cześć czy ktoś z używkowników RCA Monolith Monocrystal może napisać jak one interpretują dzwięk? Co wnoszą? Interesuje mnie najbardziej ich wpływ na bas. Czy uszczuplaja go, czy też nie? Chciałbym zakupić używane, ale trudno mi podjąć decyzję bez testu. Ewentualnie Solid Monocrystal - to samo pytanie. Może ktoś opisać w kilku zdaniach?
 7. Posiadam także node bluesound 2i z zasilaczem liniowym allo shanti. Włożyłem inny kabel zasilający do allo i łoł - usłyszałem różnicę, a to tylko kabel Yarbo 1100 z wtykami na rodzie Viborga, który sobie skleciłem sam. Do tej pory był standardowy kabel. Taki Tidal hifi już całkiem fajnie gra teraz.
 8. Teraz jest w promocji: [Hidden Content] a później kuzyn by się znalazł, nawet 3....
 9. Ja aktualnie posiadam Purist Audio Design Musaeus Luminist Revision. Mogę polecić do A70Tmk2.
 10. PatiJ

  Sprzedam/kupię

  Zakupiłem EI ECC81 i też nie trafiłem. To jeszcze wyjątek, czy już zasada?
 11. PatiJ

  Sprzedam/kupię

  Sprzedam lampy ECC81/12at7: - nowe, sparowane NOS Brimar 6060 potrójna mika, O-getter, - są na czarnych plastikowych zabezpieczających podstawkach Cena: 400zł +KW
 12. Czy ktoś w Bydgoszczy może polecić miejsce gdzie można pomierzyć lampy?
 13. To zgadzasz się z tym testem?: [Hidden Content]
 14. Cześć także posiadam CD Lector i zastanawiam się nad wymianą bezpiecznika, jednak w moim CD jest oryginalnie bezpiecznik typu F - szybki, a widzę że te X FUSE XC z linka są dostępne wyłącznie w wersji T, czyli wolne. Nie chcę straszyć, ale przy przepięciu nie będzie problemu? To zupełnie inne typy bezpieczników.
 15. "Od nowa" na HBO GO - dziś premiera
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.