Jump to content

subfan

Użytkownicy
 • Content Count

  2561
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

219 Dobry

About subfan

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2661 profile views
 1. Dopiero mam możliwość odpowiedzi na wpisy tych którzy to piszą na zasadzie " nie znam się, nie wiem ale coś napiszę bo subfana nie lubię ". @RAF77 ma rację pisząc że woli używany sub aniżeli model demo. Nie one nie stoją i się nie kurzą panie @daniel-de bo są wysyłane od jednego klienta do drugiego bez przerwy i nie grzeją miejsca w sklepie włączone raz na tydzień tylko dają z siebie wszystko i znoszą nie raz katowanie gości którzy właśnie po to je wypożyczyli, żeby zobaczyć co tak naprawdę potrafią. Taka jest polityka firmy Soundclub która to z jednej strony jest najlepsza z jaką się spotkałem na rynku audio bo wypożycza modele demo do testowania bez obciążania kosztami ale z drugiej strony właśnie ww demo wersje to nie takie demo jak wydaje się wszystkim , zakurzone i ledwo dotarte. Wiem to bo nie raz testowałem suba z soundclubu i czekałem w kolejce aż wróci od innego klienta żeby mógł być wysłany do mnie. Tak wyglądają realia i zbadajcie sobie jeszcze raz pytanie demo czy używka od kogoś kto je ledwo używał i nie kupował po to żeby katować jak wersje demo . Pamiętacie film z YT o przesterowanych pb16 ? Założę się o wszystko że tak wygląda testowanie subów w stanach przez jakiegoś rednecka a nie użytkowanie własnych drogich subów.
 2. Jaka dominacja basu ? O czym ty piszesz ? Nie ma sensu pisanie takie i odpowiadanie na twoje pytania skoro nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz i czego chcesz i pisząc pytania uczysz się od podstaw . Poczytaj fora ze 2 tyg i wróć bo to nie ma sensu. Nie znasz podstaw . Nie gniewaj się ale taka jest prawda . Można wiele się nauczyć ale czytając już istniejące tematy a nie zakładając swój i pytać od podstaw . Szkoda nerwów.
 3. Wszelkie wątpliwości dawaj na pw @Warm Hoxton a autora przepraszam za gnuj w jego temacie . Jak ci @Bartosz Kaźmierczak przeszkadzają te wywody to napisz do moderacji o usunięcie tych farmazonów .
 4. Nie będzie to na razie typowa oferta sprzedaży tylko nazwijmy to propozycje sprzedaży. Nie ma mnie w domu w PL na tą chwilę więc chętnych do ewentualnego zakupu pb 4000 i pb 13 ultra zapraszam do kontaktu na pw. Obydwa suby są w idealnym stanie . Mają niecały rok a od kwietnia są nie używane. Ceny wywoławcze to : - pb 4000 - 8300 zł -pb 13 ultra 7300zl negocjacja oczywiście możliwa ale w granicach zdrowego rozsądku. Zapraszam do kontaktu na pw. Powód ewentualnej sprzedaży? Pb16 ultra ( oczywiście dual)
 5. A moze masz ochotę na towar z wyższej półki? Mowa o pb13 ultra albo pb4000 . Naprawdę zastanawiam się nad wymianą na 2 x pb16 ultra .
 6. Weź go pod swoje skrzydła bo się chłop pogubił. Może chce się ujawnić z czymś, nie wiem . Coś mu dokucza.
 7. I to nie ja mam problemy czy zaburzenia , sam nie wiesz na kogo pozować. Raz zalatujesz inteligentem ale dobitnie twierdzisz że przy....ć też potrafisz, po czym straszysz donosami i policją. Zastanów się za kogo chcesz być uważany pozerze bo się gubisz ,taka Conchita Wurst ....prawie to a może tamto Policzyłem...59pkt miałem do tej pory.
 8. Nie ma to znaczenia . Ważne jest aby mógł swobodnie oddychać a kierunek portu czy nawet głośnika nie ma znaczenia . W xtz masz lepszy system ustawień niż w SVS. Jeżeli chodzi o stosunek kasa / jakość to nr 1 następny to BK mono +
 9. Jakby groźby takiej prujpupy na mnie działały to już dawno bym z domu nie wychodził. Dla mnie jesteś dno bez honoru. Unikam takich. Na pv piszesz żeby się podlizać jaki to ty gość jesteś i że przy....ać potrafisz hahahaha wyszło szydło z wora jakiś ty "git " bez zębów.
 10. Pytasz , polecamy. Wiesz więcej? Nie pytaj i sam wybieraj. A co ci można powiedzieć o tym modelu jak nie masz zielonego pojęcia o sprzęcie? Co chcesz usłyszeć? Na jakiej podstawie chcesz wybrać sprzęt? Pan w sklepie może polecić jak wolisz bo na forach same ciemniaki siedzą
 11. Zobacz jaka cena . Bierz takie dwa a podziękujesz później. Do pb2000 masz prawie 2 w cenie 1.
 12. No widzę te detale. Odlew swojej waginy zrobiłeś? Będzie vagiwoofer? Twoje dzieci to dopiero mają żywot z takim wynalazcą gdzie zamiast normalnych zabawek używały pewnie taty odpowiedników ulepionych z jakiś odpadów.
 13. Znacie dowcip chyba o Macgyverze- będzie jego odpowiednik o Xajasie. Wchodzi xajas do sklepu : - poproszę płytę mdf, wkręty i glosnik , będę robił subwoofer - nima - a co jest ? - pudło po butach , garść nakrętek i guma do rzucia - biorę, wystarczy. Wyjdź na ulice " u siebie " tam masz " tercet egzotyczny " na każdym rogu z prawdziwego zdarzenia.
 14. Ja się chłopie zastanawiam nad 2 x pb16 ultra a ty twierdzisz że jeden pb2000( 500w)kopie? 😄
 15. A tera Bartosz szczerze się przyznaj ile z tego zrozumiałeś?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.