Jump to content

subfan

Użytkownicy
 • Content Count

  2947
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

279 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3177 profile views
 1. Film za dwa tyg z projem wyporzyczonym a wrzucenie fotki na potwierdzenie to 1 minuta roboty. Dla mnie ściemniasz i temat zamykam . Myślisz że nie mam nic lepszego do roboty tylko " gryźć " się czy go kupiłeś? Dla mnie temat zamknięty a Ty podsumowany- farmazoniarz.
 2. Ściemniasz i tyle a na forum to nie pożądane zachowanie czy słynne prowokacje w twoim stylu . Dla mnie możesz mieć i 12 projektorów ale jak ściemniasz że coś masz czy kupiłeś itp to podstawowe pytanie się nasuwa - po co ? Chcesz żeby Ci ktoś zazdrościł zakupu jako takiego czy posiadania hw65. To co masz na forum poza nickiem to reputacja i nie mówię o byciu lubianym czy docenianym ale po prostu o byciu prawdziwym i prawdomównym/honorowym. Raz dasz ciała a tłum się pozna , nie masz do czynienia z debilami. Marcin tym razem pisze jak sprawa wygląda, fotki na poparcie są i git , gdzie twoje skoro tak chcesz szokować???? @Lolo2 polskie jest oszukiwanie , masz rację w tym punkcie a nie zweryfikowanie farmazoniarza, to uważam za konieczny zabieg jak ktoś tak się wywyższa jak Hoxton.
 3. Masz otwarte za które zapłaciłeś 3tys ( chyba BK tyle kosztuje w Anglii) i nie porównuj ich do pb16 bo to nie ma sensu , pb16 do muzyki nie jest może lepszy ale i nie jest gorszy od wersji zamkniętych. Miałem wcześniej sb13 ultra i wiem co pisze. Rozmiar głównie się liczy i takie właśnie pytanie dostajesz na czacie z svs, jakie masz pomieszczenie i jak głośno słuchasz co sprowadza się do wielkości. Coś za coś, każda wersja zamknięta jest duuużo mniejsza ale i kilka razy "cichsza " od wersji pb . Ogólnie sb3000 będzie lepszy od BK sam zobaczysz a jak masz zapas w banku to wymienisz na sb16 bo Wiem czy dużo nie jest a mocniejszy od sb3000 , to uzależnia i chcesz więcej 😉
 4. Masz czas na wymiane . 😉 Wersje sb faktycznie są nie duże tzn jak na swoje rozmiary głośników ale jeżeli jest miejsce wersje pb są we wszystkim lepsze .. Dostałem odpowiedź od PSA że może potrwać kilka miesięcy zanim model 3612 będzie dostępny w Europie więc zostaje pb16 na placu boju . Oczywiście dual.
 5. Nie porównanie proja którego możesz wypożyczyć do tego czasu tylko teraz wrzuć fotkę czarnego hw65 z kubkiem lub nawet papierem położonym na nim , to 2 min roboty albo i mniej . Co ci zależy?!
 6. To dlaczego ogłoszenie jeszcze aktualne ? Wrzuć w ogóle fotkę @Warm Hoxton i tyle , postaw coś na niego żeby nie było że jakąś fotkę z netu wrzucisz . Kubek albo paczkę fajek.
 7. Faktycznie 3 tyś zł a 3,5 tyś € to prawie to samo 😁
 8. Mam wywalone na twoje używki, ogłoszenie takie widziałem na drugim forum i po części chciałem dać info chcącym kupić. Teraz vivitek blee a Sony cacy ? Jak się nie ma co się lubi to się lubi to co się tanio kupi . Aspiracje masz ale kasy brak kinomaniaku 😂😂😂😂 i szukasz po śmietnikach. Ja używki nigdy nie kupię.!!! Mam kasę na 2 x pb16 a na soniacza nie ?
 9. Pisz @RAF77 jak ci się te maleństwo sprawuje względem BK monolith. Kto wie może wymienię na sb3000 ? 😂😂😂
 10. Wiem kolego że masz dobre intencje ale Warm Hoxton już nie jeden raz takie prowokacje robił i patrzy tylko jakie reakcje wywoła żeby potem śmiać się z tych co uwierzyli . Pomyślcie logicznie laska zakłada ogłoszenie i sprzedaje towar wymyślają cenę 700 nie sprawdzając wcześniej ile może to kosztować znając nazwę urządzenia ?!?! Lombard pierwszy lepszy dał by więcej niż 700.
 11. Do jakich wniosków dochodzisz po eksperymentach wstępnych? Bo ja po braku odzewu w sprawie subów s3611 będę chyba zmuszony zmienić na badziewne pb16
 12. Żart czy próba jakiegokolwiek rozluźnienia atmosfery to rozpieprzony wątek i dlatego to wygląda jak wygląda, spięte te forum jak baranie wory i tylko trolling jest dozwolony?! Przykład Warm Hoxton , 95% jego wpisów to trolling a @burz jakoś tego rozpieprzonymi wątkami nie nazywasz ..
 13. Z Piaseczna, ja widziałem na sąsiednim forum wraz z ekranem MS 100"
 14. 4500tys za Sony hw65 to dobra cena ? Ma 3 lata niby i przelotu 700godz na drugiej lampie, więcej nie pytałem. Okolice Wawy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.