Jump to content

GrzegorzWwa

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. co do wzmacniacza Ayon Orion II Reklamowany jest fajnie. Super dźwięk, super recencje, a jak się można rozwodzić nad doborem kabla, no wow po prostu. Jest drobny szczegół - psuje się średnio raz w roku. Mój raz był w Austrii na gwarancji, teraz też jest. Objawy (sprzęt ma 2,5 roku): "Uszkodzone : trafo pierwotne , mostek prostowniczy , kondensatory zasilania 12 v oraz rezystory tego zasilania. Dodatkowo trzeba wymienić podstawę ceramiczną lampy v1 - jak się lekko obluzuję lampa to przestaję łączyć." Ceramiczne trzymadełko lampy v1 jak k...a w oprawie do starej żarówki w PRLu chyba. Ręce mi opadły. Nie wiem co tam wkładają do środka, ale wygląda na najtańszego chińczyka a jak się psuje trzymadełko ceramiczne... to jakoś produkcji pozostawia wiele do życzenia! Może to i się do czegoś nadaje, ale na pewno nie do grania... Nie wspominając, że super naprawdę fajny, aluminiowy pilot... też się raz zepsuł w międzyczasie. Mój wniosek jest chyba taki - to może i fajny design, robią niezłe obudowy, to fakt. Na CNC w Hong Kongu podobno. Impressive really. Tylko czy o to chodzi!?
 2. Cóż, reklamowany był fajnie. Super dźwięk, super recencje, a jak się można rozwodzić nad doborem kabla, no wow po prostu. Jest drobny szczegół - psuje się średnio raz w roku. Raz był w Austrii na gwarancji, teraz też jest. Objawy (sprzęt ma 2,5 roku): "Uszkodzone : trafo pierwotne , mostek prostowniczy , kondensatory zasilania 12 v oraz rezystory tego zasilania. Dodatkowo trzeba wymienić podstawę ceramiczną lampy v1 - jak się lekko obluzuję lampa to przestaję łączyć." Ceramiczne trzymadełko lampy v1 jak k.,..a w oprawie do starej żarówki w PRLu chyba. Ręce mi opadły. Może to i się do czegoś nadaje, ale na pewno nie do grania... Nie wspominając, że super naprawdę fajny, aluminiowy pilot... też się raz zepsuł w międzyczasie. Mój wniosek jest chyba taki - to może i fajny design, robią niezłe obudowy, to fakt. Tylko czy o to chodzi!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.