Jump to content

Szyszkownik Kilkujadek

Użytkownicy
 • Content Count

  622
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

287 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

832 profile views
 1. Bardzo dobra wiadomość. Dziękuję za informację, bo www PN przestałem już odwiedzać.
 2. Przeczytałem jedną książkę M. Niedźwieckiego, coś o życiu pozaradiowym. Nie spotkałem nigdy wcześniej ani później tak dobrej książki o niczym. Tzn. nie dowiedziałem się z niej niczego interesującego i nic z niej nie zapamiętałem, ale czytało się naprawdę dobrze. Bezpretensjonalna, bez napinki, patosu albo silenia się na (nie śmieszny) humor. O ile wcześniej miałem Pana Marka za smęta i nudziarza, to po przeczytaniu mam za sympatycznego i szczerego choć prywatnie niezbyt szczęśliwego smęta i nudziarza. A Trójka to chyba Polin dla pana Marka. Nie dziwię się, że pisze o niej książki.
 3. Czytałem ten wywiad z Kurą. Mocny.
 4. Zasadnicza. Białą patologię policja pałuje, przed czarną patologią klęka ;-)
 5. A czy z tymi dobrymi realizacjami w hiphopie nie jest tak samo, jak z dobrymi realizacjami w punk rocku? Czyli, że obiektywnie dopieszczona (czyli m. in. zrównoważona) produkcja pozbawia tej muzyki pazura?
 6. Oczywiście masz rację, mam świadomość różnicy ale że cały post był nie do końca poważny to zostawiłem hawajski [emoji846] dla wzmocnienia efektu humorystycznego [emoji6]Różnica niewielka, tym bardziej że w hiszpańskim j czyta się h więc w zasadzie wszystko się zgadza [emoji16] A czy kolega nie gra przypadkiem w tej warszawskiej grupie gamelanowej?
 7. No ciekawie się zrobiło przy poprzednich wyborach i tych nadchodzących. Trump, mimo że aktywny, niektórzy nawet twierdzą że zbyt aktywny ;-) to jednak swoje lata ma. W przypadku wygranej, następną kadencję kończyłby w wieku 78 chyba lat? Biden już teraz zdrowotnie niedomaga. Czy to oznaka jakiegoś kryzysu po obu stronach barykady, czy nieunikniony skutek bezwzględnej walki o samą nominację w łonie partii, gdzie trzeba wielu lat aby uzyskać odpowiednio silne wpływy?
 8. Jeśli już to adenauerka, bo jego kaczorek zacytował (aż jeden raz!), ale mniejsza o szczegóły :-). PiS tkwi w koalicji zwanej "Zjednoczona Prawica", co może sugerować, że tworzą ją partie prawicowe. Faktycznie, transfery socjalne nie kojarzą się z dogmatami prawicy 🙂 Podobnie jak Platforma Obywatelska nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek platformą, a nawet gdyby miała, to nie wynika z niej żaden program polityczny 😉 Więc masz rację, PiS nie jest stricte prawicowy. A jaki jest, to ciekawy temat i wcale nie oczywisty. Dla Biedronia to skrajna prawica, dla Brauna komuniści. Krakowskim targiem można uznać, że faktycznie krąży wokół środka, niż by miał się znajdować jednoznacznie po jednej ze stron tak, jak ww politycy. Co do języka, to każdy osobiście odpowiada za język, jakim się posługuje. Wypowiedzi kaczorka na jakikolwiek temat i w jakiejkolwiek formie nie usprawiedliwią mojego chamstwa i wydaje mi się, że nie usprawiedliwiają żadnego, nawet jeśli kaczorek myśli inaczej 😉 Dlatego fajnie by było żeby wszyscy, niezależnie od wyborów politycznych starali się nie wprowadzać niepotrzebnych inwektyw, które prowadzą jedynie do pogłębiania niechęci pomiędzy rozmówcami. W końcu brak kultury w sejmie nie oznacza, że koniecznie musimy uskuteczniać brak kultury na forum. I moja wypowiedź dotyczy oczywiście wszystkich wypowiedzi, niezależnie od ich zabarwienia politycznego. Naprawdę można wymieniać poglądy kulturalnie 🙂
 9. Też coś mi nie pasowało na tych fotkach... [emoji846][emoji846][emoji846]
 10. No ale socjalizm to wiara, a wiara czyni cuda [emoji6] Dla mnie jest niezrozumiałe, jak zdemolowanie sklepu przez czarnego ma zachęcić właściciela tego sklepu do głosowania na demokratów. Ale tak tylko sobie teoretyzuję, bo te procesy działają zupełnie inaczej i są bardziej skomplikowane. A Ty jak oceniasz szanse Trumpa na reelekcję, znając sytuację od wewnątrz?
 11. I te rozruchy mają pomóc demokratom w wygraniu wyborów? Tak. To ma sens.
 12. Jak najbardziej! Tylko dla audiofila! Bo z melomanem pozabijaliby się podczas kłótni o najlepsze 3 utwory zagrane na gongu hawajskim w drugiej połowie lipca 1968 r. [emoji6][emoji2]
 13. Czekaj Chicago, czy ja dobrze rozumiem i rozróżniam te kolory... Czy chodzi o to, że największe demolki odbywają się w stanach rządzonych przez demokratów?
 14. Niezłe [emoji23][emoji23][emoji23] Tylko znając Sławka Nitrasa, to nie wiadomo czy @Trzaskowski w ogóle był w tym Busku [emoji2]
 15. Fajne półki na płyty. Brałbym. Poza tym to nie audiofilka tylko melomanka. Audiofilka miałaby foty na tle wielkich końcówek mocy i grubych kabli [emoji6] Płyt byłoby 3 na krzyż [emoji6][emoji6][emoji6]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.