Jump to content

Szyszkownik Kilkujadek

Użytkownicy
 • Content Count

  639
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

472 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1047 profile views
 1. A nadaje teraz Ryłkołak w ogóle gdziekolwiek? Mam, jeszcze ze starych czasów, CD Ryłkołak Horror Show. Show jedyny w swoim rodzaju [emoji846]
 2. No i oferują darmową mammografię.
 3. A i jeszcze jedno: ten laptop podobnie jak Twój był pierwotnie na win 7 i działa tylko na 2.4 GH. Nie wiem, czy to ma znaczenie.
 4. Mam podobny problem i nie mam pojęcia jak Ty możesz go rozwiązać, moim zdaniem to wina laptopa, nie routera. Dlaczego tak sądzę? Mam w domu sieć z punktami dostępowymi wifi, sam tę sieć składałem. Tydzień temu kilkuletni acer z win10 przestał łączyć się z siecią, jako jedyny z wielu urządzeń w domu. Widzi sieć, próbuję się połączyć, ale nie daje rady. Łączy się również z innymi sieciami wifi. Ponieważ mam możliwość ustawić kilka sieci WiFi, skonfigurowałem drugą i komputer na niej śmiga. Na tych samych ustawieniach, routera i Windowsa. Podobnie jak Ty, resetowałem, zarówno sieć jak i sterownik
 5. To stwierdzenie faktu a nie żadne odkrycie. Każdy może wyciągnąć z tego swoje własne wnioski.
 6. No nie wiem, czy z góry przegrana, skoro aby zdobyć pierwsze miejsce wystarczało w schyłkowym okresie ok 1,5 tys. głosów.
 7. A, no chyba, że tak. Zatem odszczekuję.
 8. Guziki można dokupić wraz z zgrabnym etui. Podobnie myszkę.Moim zdaniem do konsumpcji treści wszelakich tablet nie ma sobie równych, a dołączana w razie potrzeby klawiatura zaspokaja potrzebę pisania, gdy wena rozsadza. Bez klawiatury tablet jest dużo bardziej mobilny niż laptop z wystawającą klawiaturą zupełnie niepotrzebną do przeglądania Pudelka ;-) Jako konserwa używam tabletów od przedwojny i nie wyobrażam sobie sięgania po laptopa za każdym razem, gdy chcę sprawdzić z kim umawia się Wieniawa ;-) A iPady działają naprawdę świetnie, jeśli to musi być japko. No i skalowanie bardziej mi pas
 9. Będziesz tak poprawiał, to lepszy procesor, to wiecej ramu, lepsza grafika, aż wreszcie skończysz z...PS5! ;-)
 10. Ja tam uważam że do przeglądania stron doskonale nada się ipad, ba....uważam nawet, że bardziej się do tego nadaje, niż macbook. Ale skoro decyzja została już podjęta i trzeba tylko zracjonalizować zakup, to nie ma o czym mówić. ;-)
 11. Potwierdzam. Na Macbook Air da się przeglądać strony.
 12. A na pytanie z kim twoim zdaniem sojusz powinniśmy mieć zamiast USA odpowiesz?
 13. Nie przeszkadza mi sojusz z USA i ich wojska. To odpowiesz na moje pytania, czy nie?
 14. A jaką politykę Twoim zdaniem powinna prowadzić, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo? Gdzie szukać strategicznych sojuszy? Unia Europejska, czyli Niemcy i Francja? Rosja? Czyli co proponujesz zamiast USA.
 15. W punkt! Tyle lat było dobrze, to trzeba zmienić. Musi być zmiana dla samej zmiany.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.