Jump to content

Drizzt

Użytkownicy
 • Content Count

  373
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Drizzt last won the day on December 11 2018

Drizzt had the most liked content!

Community Reputation

189 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1981 profile views
 1. Jaka wadliwa sztuka? Czarny kot przebiegł jej przez drogę z fabryki? To znaczy, że jeden jeździ, a w drugim raz walnie zawieszenie, raz elektronika a innym razem silnik? Chyba jednak nie tak to działa.. dziś w fabrykach, a w zasadzie montowniach, części dostarczają poddostawcy a całość składają maszyny, więc trudno mówić o błędzie ludzkim. Może być montowany jakiś konkretny wadliwy element w danej serii czy to aut czy elektroniki audio, który później często zawodzi, ale nie na zasadzie pecha, że raz to a innym razem tamto jak w przypadku tej Yamahy.
 2. Zauważyłem, że tylko pierwsza część serii :rarum, czyli płyty wydane w 2002, nosi dopisek “Remastered to 24-bit/96khz format”. Płyty wydane w 2004 mają już tylko opis „Digitally remastered” na okładkach. Ale czy ma to jakieś znaczenie? Wszystkie brzmią świetnie, i te z 2002 i te z 2004 roku. Słucham właśnie Jacka DeJohnette i Dave’a Hollanda z 2004: super.
 3. Ale co Ty, potrzebujesz audiofilskiego pozwolenia na używanie korekcji w swoim Macu czy dopiero się zastanawiasz nad jego kupnem pod tym kątem? Jeśli to pierwsze to używaj i niczym się nie przejmuj, korekcja jest bardzo przydatna z dokładnie tych powodów, o których piszesz. Natomiast jeśli to drugie to rozbudowana korekcja w integrach McIntosha jest z pewnością lepsza od tradycyjnych pokręteł bass/treble w większości wzmacniaczy, ale z drugiej strony na pewno nie daje takich możliwości jak współczesne systemy cyfrowej korekcji akustyki pomieszczenia typu Dirac. Uważam też, że nie jest tak wygodna i dobrze pomyślana jak regulacja typu Tilt Control w wykonaniu QUAD-a. Także zależy czego potrzebujesz, ale zasadniczo: używaj.
 4. A teraz A-S3000 jest w Top hi-fi za 17 tys bez żadnej łaski. Raczej wątpię, żeby ustawiały się po niego kolejki. [Hidden Content]
 5. Już niedługo; to jest stare myślenie, a świat się zmienia na naszych oczach. Wątpię, żeby takie zasady obowiązywały za 5 lat jak przyjdzie czas na kolejną serię. A na razie jeszcze jest jak jest.. po staremu.
 6. U mnie dzisiaj taki zestaw; nic się nie zestarzała ta muzyka. Ciekawe gdzie by dalej poszli gdyby Miles za chwilę nie podkradł Charlesowi Keitha?
 7. DUX to bardzo dobra oficyna. Ale jaka jest myśl? Czy te nagrania są bezkompromisowo zrealizowane dlatego, że można kupić pliki Hi-Res? Czy może jednak odwrotnie: zostały tak dobrze nagrane w studio, że żaden format im nie zaszkodzi?
 8. Ja dziś cały dzień słuchałem nagrań z tego boxa. Ponad 7 godzin muzyki.. był to fajny dzień.
 9. Najlepsze kable głośnikowe? Takie, które sięgają od wzmacniacza do głośników. Byłoby też miło gdyby przewodziły prąd.
 10. Drizzt

  Wzmacniacz do 20 tyś

  Znając NADa to USB pewnie będzie na oddzielnej płytce płatnej ekstra, tak jak i HDMI. Cena normalnie byłaby pewnie trochę wyższa niż M32, którego zastępuje, czyli około 20 tys zł. Przy obecnych kursach walut to trudno powiedzieć jaka będzie cena jak on już się w końcu w sklepach pojawi. [Hidden Content] In its simplest form, the M33 (US$4999/€4999/£3999 MSRP) is an ultra-high-performance streaming amplifier with superb audiophile sound. Or it can be combined with other players in a BluOS ecosystem of wirelessly networked music players throughout the home for an outstanding whole-home audio system. The M33 will be available in March 2020.
 11. Drizzt

  Wzmacniacz do 20 tyś

  NAD M33 w tej cenie zapowiada się niezwykle ciekawie. Ale ze względu na epidemię nie wiadomo czy i kiedy wejdzie do sprzedaży. Miał być w marcu. Jest tak ciekawy i tak dobrze wyposażony, że warto poczekać.
 12. Phase się nie przyjął w dj-skim światku? [Hidden Content]
 13. Dźwięk z obrazem, dostępne są pełne koncerty. Wczoraj sobie streamowałem na TV + dźwięk z systemu audio. Jakość dobra, daje radę. Jest dostępnych 56 koncertów z Montreux.
 14. Ale oni startowali w innych kategoriach 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.