Jump to content

Stefek79

Użytkownicy
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

831 profile views
 1. Też miałem takie ceregiele z moim pm7200 w godzinach szczytu do godziny ok.21. I ktoś mi polecił UPS. tylko taki lepszy ... Ja miałem szczęście bo dostałem taki za free tylko musiałem baterie wymienić . Pomogło i to tak znacząco że WoW. Ale tylko z PM7200 . Sony 870es i yamaha 2100 już tak pięknie pod tym upsem nie zagrały. Bardziej płasko . Są teraz podpięte do ściany i przez cały dzień grają tak samo .
 2. Generalnie im więcej się kręci gałę tym głośniej kolumny graja , to oczywiste . Ale moje kolumny całkiem inaczej się zachowywały z innymi wzmacniaczami gdzie Yamaszka ma najmniej z nich watów na kanał i ponoć wcale nie jest tam jakoś prądowo wydajnym wzmakiem . To naprawdę tymi kolumnami miota ...
 3. U mnie to samo z as 2100 i DynaVoice df8 . Ma to chyba związek z układem push-pull stopnia wyjściowego. Ale mogę się mylić . Ale ja to uważam za zaletę .
 4. U mnie w UK. Qobuz nawet na komputerze nie chciał działać ,strasznie cieło. Po oplaceniu abonamętu tez nie ... Wywaliłem prędko.
 5. To w jakim celu dali ten przełącznik a nie ustawili na sztywno -6db?
 6. Ciekawe Jak ma podpięte kolumny ? Z tego co wyczytałem to bi wiring w as2100 nie może być mniej niż 8 ohma.
 7. I u mnie as2100 nagrzewa się równomiernie .... Bdw. Znalazłeś już jakąś przyczynę ?
 8. Ja używam DynaVoice df8 i jestem naprawde pod wrażeniem jakości dźwięku do ceny . za 2.500 masz nówki df 5 . Kolumny dynamiczne łatwe do wysterowania polecam .
 9. Nie mam wielkiego ciśnienia zmieniać kolumn ale stukneła mi 40 i jakiś prezent mi się należy 🙂... Pomyślałem ze właśnie ATC SMC40 to będzie to . Mimo wszystko może umówię się na odsłuch i mam nadzieje że będzie tak jak to sobie wyobrażam . Już pare razy złamałem "reguły Audiostereo" 🙂 i nie żałuje. Dzięki za rade , zrobię rozeznanie według Twoich sugestii i na pewno dam znać .
 10. Gratuluję i czekamy na następne wpisy z doznań. Sam zastanawiam się nad 40stkami , ale trapi mnie myśl że moja Yamaha as2100 z którą nie chce się rozstawać może ich nie uciągnąć ... A bardzo mało w sieci o połączeniu yamahy z atc .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.