Jump to content

Gelo5

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Znowu nie dopisałem: mogę wpisać nazwę i hasło - nic to nie daje. "Normalna" samba ma jeszcze ścieżkę, którą się montuje - MX ma jak na zdjęciu: Grupa, login, hasło. Coś muszę pokombinować z NASem (tylko czemu po zainstalowaniu dodatkowej aplikacji samby, wszystko jest widoczne)
 2. Może jestem mało komunikatywny. Bez problemu dostaję się na NASa z poziomu urządzenia (DSFile, DSMusic czy AnySamba). Nie mogę sie dostać z poziomu odtwarzacza wbudowanego (a tylko chyba w nim są te skórki z wycieraczkami - podobają mi się). Jak widać na zdjęciach: z poziomu odtwarzacza widziane są urządzenia z sambą (VUltimo i Diskstation). Po naciśnięciu na NASa (Diskstation) wyskakuje okno do logowania i TUTAJ ni huhu - nie da się wejść. Mogę odtwarzać przez odtwarzacz Synology (DS), ale nie podoba mi się skin.
 3. No i jak? Nikt nic... Powtórzę: chcę połączyć Fenga z NAS. Jak wejdę w odtwarzacz, MX widzi NAS (Diskstation).
 4. Nie no aż taki głupi nie jestem :). Nie uwierzycie co było: chińczyk włożył uszkodzony kabel sieciowy, podpiąłem swój i bez problemu sie uruchomił. Ale oczywiście mam pierwsze pytanie: Jak zamontować udziały z NASa? Widzi przez Sambę mego NAsa, ale za cholerę nie mogę sie połaczyć. Macie jakiś sposób?
 5. Jedni kupują, drudzy sprzedają. Jak to się włącza???? Podpiąłem i nie reaguje.
 6. A widzisz, człowiek się całe życie uczy. Ja bym rozpakował i klikał na plik ze środka 🙂
 7. A na to pytanie odpowiem jak dojdą do mnie odtwarzacze. Teraz jestem tylko teoretykiem (ale już nie długo). Pewnie jak każdą aplikację - na usb i klik w plik 🙂
 8. A jaką datę ma Wasze oprogramowanie? Z tego co widzę : [Hidden Content] , najnowsze jest z 16 października tego roku.
 9. A czy w MX można uruchomić Sambę lub FTP? Czy musi to być Bubble? Zrozumiałem, że żeby dostać się do NAS-a (po kablu) muszę uruchomić na NASie bubble a do MX wgrać odpowiednią apke. Jestem chyba za głupi i za stary na to.
 10. No nareszcie podniosłeś mnie na duchu :). Zamówiłem 3 sztuki (dla jeszcze 2 kolegów) i tak teraz czytamy ten wątek. Mam zamiar jeszcze zamówić DAC Mx do kompletu, a6ke najpierw musimy ogarnąć ten transport. Dzięki @triode za pokrzepienie... A tak a'propos - które bubble z playa? Jest parenaście apk.
 11. Hm, nie wiem z jakim softem kupiłem - nawet nie wiedziałem, że trzeba wybierać soft - softem oryginalnym od DestinyAudio. Aplikacja na androida to nie problem. Podłączę do starego DAC-a Xiao po coaxialu (wystarczy mi przepustowość 24/192, a taką ma nowy MX po coax). Oczywiście po AES/EBU też spróbuje - nie ufam tylko USB (stary jestem, słuch nie ten, wymagania mniejsze etc..). Sterować raczej będę przez pilota (nie przez aplikację). Został mi ze starych czasów 0,5m kabelek Coaxial - szkoda go nie wykorzystać. Ze 20lat temu dałem za niego 1,5K - takie były czasy...
 12. Jeszcze do mnie mnie MX nie dotarł, a już widzę same problemy. To jak to jest? Jak wyjmę go z pudelka, podłaczę do DAC-a - to mi nie zagra? Trzeba coś jeszcze poinstalować? Mam NAS-a i na nim zgromadzone przez 15lat zripowane płyty - najpierw w 24/192 - potem w DSD. Bez problemu je odtwarzam na malinie i na popcornie (po sieci) - myslałem, że tak samo będzie z MX - myliłem się?
 13. Szkoda, że nie wcześniej... okazyjnie to pewnie taniej niż kupiłem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.