Jump to content

Gelo5

Użytkownicy
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

199 profile views
 1. No cóż ja mogę? Dziękuje za zainteresowanie i poświęcony czas. Resztę umiem zrobić, tego nie.
 2. Serdecznie dziękuję. Jeśli się uda - chętnie udostępnię moje wypociny. Pozdrawiam PS. A ja myślałem, że wystrczy "coś" wpisać w <onclick>?????????</onclick> i ActivateWindow
 3. W skórce AeoNox Sylvio jest możliwość zmiany wyglądu OSD muzyki (płyta po lewej, plyta po prawej, bez płyty i mieszany). Tak się nazywają. Żeby to zrobić trzeba podczas odtwarzania muzyki "nacisnąć zębatkę" - otworzy się okno MENU ekranowe, gdzie można zmieniać różne informacje m.in. Music layout alignment - to o co michodzi. Tam są 4 pozycje. Chciałbym aby po naciśnięciu przycisku (zębatki) bezpośrednio przekierowało/ zmieniło na jedną z tych 4 pozycji.
 4. Dlaczego KODI? Najładniejszy interface, extra współpraca z NAS-em. Ale chyba wygląd zadecydował. Mam też Volumio i Moode na innych RPI (leża gdzieś w kącie). A teraz pytanie : chcę przypisać do przycisku "akcję" która bezpośrednio przekierowuje na zmianę interface. Normalnie "kod" przycisku wygląda tak: <control type="button" id="706"> <texturefocus>osd/buttons/OSDSkinFO2.png</texturefocus> <texturenofocus>osd/buttons/OSDSkinNF2.png</texturenofocus> <label /> <width>129</width> <height>100</hei
 5. Tak, zrobiłem dodatkowego grajka ale nie na Androidzie (jak JFeng), ale na Linuxie (Raspberry PI4). Posklejałem obudowę, dodałem VU meter-y. Wszyscy którzy widzieli na "żywo" mówią, że fajnie to wygląda. Ekran 10" dotykowy tylko pod grajka. Pilot na USB. Nakładkę na KODI robiłem na Skórce AeonNox Sylvio. Co ciekawe - nie mam zielonego pojęcia o Linuxie, wszystko na czuja, ale chodzi. A tak przy okazji - może jest na forum ktoś kto ma pojecie o Linuxie? Brakuje mi jednej komendy, ktorej nie umiem napisać.
 6. A ja w tych dziwnych czasach siedziałem i wydłubałem takie coś - nowe interface dla Kodi. Teraz jak gram "taśmę" wyświetla się taśma, jak vinyl to vinyl, jak CD to CD. Obudowa wygięta z Perspexu, RPI i pare dupereli - pasuje do tematu Niska cena.....?
 7. [Hidden Content] no przecież jest info... 🙂
 8. Dziwne, na stronie: [Hidden Content] jest od dawna, ale w/g Destiny - bazuje na Androidzie 7.1. Cena te jest inna. A tak a'propos - ten skin jest również dostępny na starych modelach (podwójne niebieskie VUmeter)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.