Jump to content

Rafał.M

Użytkownicy
 • Content Count

  670
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Rafał.M last won the day on May 7 2018

Rafał.M had the most liked content!

Community Reputation

802 Audioholik

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  muzyka,sport
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2244 profile views
 1. Szybko zmienileś zdanie co do firmy. I też z taką powagą można traktować wszystkie Twoje wpisy. rochu Użytkownicy 1942 staż: 4 lata i 4 miesiące 1595 odpowiedzi Zgłoś Napisano 21 Marca 2018 (edytowane) W listopadzie ubiegłego roku cos się stało z moim DS-em i zamilkł. Zadzwoniłem do dealera Linna pod Warszawą i umówiłem się, że DS zostanie przesłany do nich celem oceny usterki i ewentualnej dalszej wysyłki do fabryki w Szkocji. 1.12.2017 otrzymałem telefon, że potrzebna jest wysyłka do Szkocji, na co się zgodziłem i zaakceptowałem cenę usługi. Poinformowano mnie, że odtwarzacz po trzech tygodniach będzie z powrotem u mnie. Być może będzie poślizg rzędu tygodnia ze względu na Święta i Nowy Rok. W tym samym dniu mailowo podano mi nr konta i adres do wysyłki do serwisu. Tego samego dnia przelałem żądaną kwotę na konto dealera. 4.12.2017 wysłałem odtwarzacz do dealera. I nastała cisza. Początkiem lutego zacząłem dzwonić do dealera z prośbą o informację ale delikatnie mówiąc nie uzyskałem żadnej informacji by po prostu nie rzec, że pokazano mi przysłowiowe drzewo. Zatem 15.02.2018 mailowo poprosiłem o przesłanie dowodu, że odtwarzacz został wysłany do producenta. Poprosiłem także o podanie danych odnośnie daty takiej wysyłki, nr zlecenia, etc, pozwalających zlokalizować odtwarzacz u producenta. Nazajutrz zadzwonił do mnie jakiś miły pan i wydawał się zdziwiony, że w grudniu dokonałem zapłaty za naprawę bo on nic o tym nie wie. Oczywiście była ta sama rozmowa co wcześniej, że jeszcze nic nie wie o losach naprawy ale jak tylko się dowie to zadzwoni, etc. Co ciekawe, jeszcze tego samego dnia ten sam pan zadzwonił ponownie i usilnie namawiał mnie na wydanie paru tysiączków na upgrade odtwarzacza do najnowszej wersji. Nie przekonał mnie jednak. 23.02.2018 Odtwarzacz dotarł do mnie. Zadziałał co uznałem za cud w całej tej sytuacji. DS dotarł natomiast w innym pudle niż oryginalne a w przesyłce nie było żadnych dokumentów naprawy, żadnej faktury czy paragonu. Napisałem do dealera w tym temacie. Obiecał mailem z 27.02.2018 przesłać dokumenty do mnie pocztą. Do dzisiaj nic takiego nie otrzymałem. To, że głupiego "przepraszam" jest w tej sytuacji najmniejszym zmartwieniem. To, że postawiłem krzyżyk na firmie i już nie myślę o jakiejkolwiek rozbudowie systemu - także. Nie mniej tutaj nasuwa mi się pytanie czy naprawa rzeczywiście odbyła się w fabryce Linna czy też u zaprzyjaźnionego pana Kazia za rogiem w suterenie? To raz. Dwa, zastanawia mnie brak faktury czy chociażby paragonu za naprawę skoro zlecałem usługę u krajowego przedsiębiorcy. Jak myślicie?
 2. I o to chodzi👍💪👌. W takich warunkach można rzetelnie oceniać,, sprzęcior''. CIR. Gratuluję pomieszczenia. 🤗
 3. Rafał.M

  Audia FLS 1+4

  Ja takiego jednego miałem u mnie na odsłuchu, co klaskał w pomieszczeniu i szukał odzwierciedlenia w nagraniu muzycznym realizowanym zupełnie w innych warunkach. Może podasz jedno nagranie koncertowe w którym to realizator przywiązuje wagę do realnego oddania oklasków widowni, bądź byłeś na takim gdzie na widowni są montowane mikrofony. Możesz coś polecić. No chyba że mówimy o nagraniu oklasków w pomieszczeniu odsluchowym i na tej podstawie sprawdzamy sprzęt pod względem wierności przekazu.
 4. I kończy się jak zawsze. Dużo pieprzenia ,opowieści z mchu i paproci ,wiedza dogłębna na temat przetworników,itd.itp. A jak człowiek chce liznąć tego wszystkiego to się zaczyna wyliczanka. A to systemik budżetowy ,a to adaptacja kuleje, a to jeszcze nadarzy się okazja do posłuchania. Panowie takie bajki to piszcie w zakładce ,,START'' no co najwyżej ,,HI-FI''.a nie tutaj.
 5. Mogłeś zajechać w sobotę a wrócić w niedzielę. A po co mam słuchać głośników na seasach. Chciałem posłuchać tak zachwalanych przez ciebie Accutonów i nieskrępowanego basu. Ale rozumiem,ciężkie to cholerstwo nie chcesz dźwigać. W sumie i masz rację ,bo skoro twoje zachwyty wynikają przez zestawienie które jest u Ciebie ,po co je wozić do mnie. W takim razie może mógłbym podjechać i posłuchać u Ciebie. Potem oczywiście umówimy się u mnie i sam stwierdzisz czy można coś wycisnąć z 18cm-owych niskotonowych popierdółek. Nie mam pojęcia . Pisz do producenta.
 6. Zibi. Przestań narzekać , bo chciałeś podjechać po odbiorze swoich ,,akutonków na dużym basowcu'' i się rozmyśliłeś. Ale nic to ,zapraszam Cię w każdej chwili do mnie. Zabierz swój system i posłuchamy . Chętnie posłucham tej przewagi dużych membran.
 7. Kolega pisząc ,,końcówkę'' miał na myśli ; ,,finał''tej działalności.
 8. Absolutnie nie chcę być złośliwy w stosunku do Ciebie. Mój wpis wynika z zaistniałej sytuacji. Tak Twój jak i mój post ,tyczy się tej samej osoby . Z Twoim można polemizować . Z moim pozostaje się tylko zgodzić. Jeszcze nie tak dawno starałeś się demontować wszystkie niechlubne fakty dotyczące HARPI, pisząc że to uczciwa ,rzetelna, bardzo profesjonalna osoba. Być może miałeś szczęście że w stosunku to Ciebie okazał się być fair, a być może wynikało to z tego że usługę modyfikacji wykonywał przy Tobie i nie dało się oszukać . Znasz go osobiście ,to może jesteś w stanie wytłumaczyć tak nieprofesjonalne traktowanie potencjalnych klientów przez tego pana.
 9. Hm.. ja tam bym naukowej i empirycznej sumienność w bezkompromisowej drodze do wydymania klienta nieświadomie wiernego pospolitemu cwaniactwu jednak nazwał specyficznym zachowaniem tegoż cwaniaka.
 10. Nie kwestia ceny jest tu problemem (bo ta na tle zachodnich ,,magiców'' ) jest wręcz okazyjna. Natomiast nasuwa się pytanie ; .Jak bardzo trzeba sięgnąć dna żeby za parę stówek , wystawić wizerunek swojej osoby ,a przede wszystkim firmy na pośmiewisko. Widać pękła ostatnia struna harpi i ten instrument zapewne nie wyda już żadnego dźwięku.
 11. . Jednostki zewnętrzne teraz są tak ciche że dają pozwolenie bez problemu. Potrzebne tylko zaświadczenie że montaż przeprowadziła osoba z uprawnieniami. Ps. Póki co możesz zawsze wpaść do mnie.
 12. Paweł ,taniej wyjdzie klimatyzacja. U mnie prawie pięćdziesiąt lampek na wzmocnieniu ,dzięki klimie maja zapewnione optymalne warunki pracy .
 13. AnAm Użytkownicy 8 staż: 2 lata i 3 miesiące 55 odpowiedzi Zgłoś Napisano 30 Maja W dniu 30.05.2019 o 09:38, m4tech napisał: to nie jest temat 20tek ale jak chcesz posłuchać jak to gra nie mam nic do ukrycia, a później możemy zrobić sesję u Ciebie, podejrzewam że masz jakieś ciekawsze klocki 🙂 AnAm Jak grają 20 to akurat wiem☺Więc daruje Sobie ich słuchanie , wolę raczej żebyś napisał z czym to gra u Ciebie oraz z jakimi głośnikami je porównywałeś ☺ Źle zrozumiałeś. Pisałem w kontekście wypowiedzi kol. AnAm A z niej wynika że wbrew temu co napisałeś nie jest zainteresowany Twoim systemem,a tylko chciał poznać jego pozostałe elementy. A to błąd. Bo widzisz mnie interesuje każdy system który ma coś do zaoferowania , i niema znaczenia avatar i to czy ktoś jest miły bardziej lub mniej. Dźwięk jest dla mnie najważniejszy. Z osobą można się przemęczyć,a później zapomnieć o niej. Natomiast dźwięku nie zapomnisz nigdy. I tylko osoby które są emocjonalnie związane z klockami ,wręcz utożsamiając się z nimi myślą inaczej.
 14. m4tech Użytkownicy 242 staż: 1 rok i 6 miesięcy 836 odpowiedzi Zgłoś Napisano 30 Maja (edytowane) W dniu 30.05.2019 o 01:25, AnAm napisał: m4tech wiemy , wiemy dopiero co zakupiłeś 20 i pewnie zachwyt po zakupowy jeszcze nie minął☺Ale przypomnij z jakimi kolumnami je porównywałeś i jaką elektroniką je napędzasz... to nie jest temat 20tek ale jak chcesz posłuchać jak to gra nie mam nic do ukrycia, a później możemy zrobić sesję u Ciebie, podejrzewam że masz jakieś ciekawsze klocki 🙂 Edytowane 30 Maja przez m4tech To Twoje podejście bardzo sobie cenie i też jestem jego zwolennikiem. Wspólne odwiedziny w celu zdobywania nowych doświadczeń ,poznawania preferencji innych kolegów. Ja z takiego zaproszenia bym skorzystał ,oczywiście potem rewizyta u mnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.