Jump to content

Rafał.M

Użytkownicy
 • Content Count

  644
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Rafał.M last won the day on May 7 2018

Rafał.M had the most liked content!

Community Reputation

766 Audioholik

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  muzyka,sport
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1653 profile views
 1. Ciekawe to co piszesz ,bo nigdzie i nigdy nie słuchał wm300.
 2. Numer świetnie pasuje do Twojego awatara hihi.
 3. Twoje recenzje audio salonowe, to dla mnie. Audio przedszkole. PS. Nadal są najlepsze. Era kamienia łupanego. Według Ciebie wszyscy to, złodzieje i bandyci. A to twoi znajomi się ucieszą co tak naprawdę o nich myślisz. Wstydź się.
 4. Jest zasadnicza różnica. Skorzystałeś choćby raz z zaproszenia, które było składane przez Szymona lub moje. Ano nie, mógłbyś sam się przekonać. Jakoś od Adama takiego nie widziałem, a chętnie bym skorzystał, bo może te dynki to faktycznie okazja.
 5. Bo Isisy (przy skandalicznym wykonaniu w tej cenie) to bardzo przeciętne granie jak dla mnie. Ale szanuje Twoje zdanie , gdyż jest prawdopodobne (z resztą jak piszesz) że nic lepszego nie słyszałeś. A co do osoby Grzegorza Rogali ,to Ty i kilku pozostałych ignorantów (zasłaniając się osobą Szymona) co rusz wycieracie sobie gębę Jego osobą. Widać bardzo Was uwiera jego talent konstruktorski i bardzo wysoka klasa prezentacji dźwięku kolumn spod jego ręki. Więc daruj sobie te fałszywe troski . Ps. Może zacytujesz choć jeden post Szymona w tym wątku ,który by wskazywał na nachalną promocję s16Hz. Wszyscy szczekacie ,a na hasło SPRAWDZAM, chowacie łby w piach.
 6. Co potrafimy robić najlepiej ?,rzucać kłody pod nogi. Kolega chce się dzielić swoimi spostrzeżeniami ,zakłada blog poświęcony temu urządzeniu . A Pan wpadasz z brudnymi butami i po temacie. Może wypadało by poprosić o możliwość odsłuchu i wyrobić własne zdanie. A nie siać ferment. Nieładnie!!!
 7. Można ,tylko musisz Olek namówić Grzegorza żeby przytargał obie ,,lampy"i Arcady 2.5 do mnie.
 8. Ja juz kończę dyskusję z kol. Babatular. Każdy z nas wyraził swoją opinię i tyle. Szkoda tylko że jest taki ,,hermetyczny " . Do bana ,też nie ma powodów.
 9. Żeby szczęście było blisko trzeba mieć umysł otwarty i dopuszczać wszelakie dostępne technologie. Te w rękach odpowiednio zdolnych ludzi mogą się wzajemnie uzupełniać. A osiągnięty efekt staje się niezrozumiały dla takich konserwatystów jak ty. Kto na tym traci.....spójrz w lustro. Ps. Moja lampa stanie w szranki z dowolnym Twoim wzmacniaczem , plikowiec z dowolnym twoim źródłem , kolumny też porównany. No baba ,podnosisz PAN rękawice pośmiejemy się wspólnie z naszych wyborów. A - zapomniałem że PAN sam jadasz.. No to dupa ,nici z powyższego. A może?, strach Cie obleciał ,przed stwierdzeniem faktu ,że Twój wybór po 30-tu latach poszukiwań może okazać się ,zwykłym Hi-Fi?
 10. No przesadziłeś z tą ,,całą Polską" . Paru zwolenników tych testów by się znalazło. Widać przez 30 lat sluchałeś sprzętu bardzo dobrego, dobrego lub przeciętnego . Niestety nie udało Ci się posłuchać wybitnego. Widać nie jesteś marzycielem, a szkoda. Bo widzisz marzenia, to taki żagiel rozpostarty na wzburzonym morzu przeciwności , który daje nam energie i pcha ku założonemu celowi widocznemu gdzieś tam, hen ,daleko ,na choryzoncie. Ps. Jeżeli przez te lata poszukiwań sluchałeś kolumn na poziomie tych ,które nie znalazły uznania w naszych oczach, to masz rację . Nie ma takich które by deklasowały ,miażdżyły inne.
 11. Się nie dziwię. Zwłaszcza jeżeli micha okazuje się być wypchana cuchnącym gnatem.
 12. Jest taka, dla osoby,grupy osób. I dopóki ,jej nie posmakujesz osobiście, nie jesteś w stanie temu zaprzeczyć. Z drugiej strony trzeba mieć odwagę jej spróbować , bo może okazać się smaczniejsza od Twego ideału. Ja swój ideał mam. Mam też odwagę popróbować Twojego , o ile dopuścisz mnie do ,,michy", to chętnie skorzystam z zaproszenia. Jedna i druga może okazać się dla mhie bardzo smaczna. Co Ty na to. Wiesz , teoria jest na tyle dobra,na ile jest poparta wnikliwymi obserwacjami, testami.
 13. Oczywiście że przyjmuje do wiadomości. Problem w tym, że takiego wpisu merytorycznego z Twojej strony nie było. Kolejny wpis bez sensu. Bo w tym zdaniu jedyne co jest pewne to, to że nigdy nie słuchałeś żadnego z modeli Ethos. Więc skoro piszemy jak wypadają zachodnie konstrukcje na tle Ethosów , to aby wypowiedzieć się merytorycznie na ich temat wypadało by skorzystać z naszego zaproszenia. Nic nie poradzę na to że ; W.A.Alexia , Davone Grande, Magico Q1, M5mk2, Harberth40.1,czy T&F Isis , nie spełniły naszych oczekiwań. Widać są większe od Twoich, ot cały problem.
 14. Wiesz, jakoś sobie nie wyobrażam Wilson Audio Alexia u mnie , więc słuchałem u Szymona . Ty zresztą tez mogłeś skorzystać z zaproszenia, tak Szymona jak i mojego kiedy to gościły u mnie Q1 Magico, a obecnie Harbert 40.1 Chcesz się wypowiedzieć merytorycznie na ich temat, zapraszam. A jeżeli chodzi o Ethosy. To ,gdyby świat Ci się miał zawalić kiedy będziesz musiał przyznać przed sobą że S16Hz to nie tylko Hi-Fi. Nie będziemy ich słuchać.
 15. Proponuję melise, a jak objawy nie ustąpią ,to nerwosol.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.