Jump to content

Pablosz

Użytkownicy
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1690 profile views
 1. Pablosz

  Cayin vs Fezz Audio

  Miałem Primalunę Prolog Premium (EL34 i KT120), słuchałem Fezza w salonie (moje odczucia co do Fezza pokrywają się z twoimi bolo_senor)a obecnie mam A70mk2 i jestem zadowolony. Cayin na moje ucho gra tak jak by mocniejszym dołem. Mam takie dociążenie w dźwięku a tego brakowało mi w innych wzmacniaczach.
 2. Sprawdziłem Oppo 105d i logowanie do Tidala działa 🙂
 3. Bubble działa , bo z samego Oppo nie sprawdzałem.
 4. Sprawdziłem dzisiaj tak na szybko i działa 🙂
 5. Sprawdziłem u mnie Oppo 105d przy logowaniu na Tidala mieli i nie umie się zalogować. To samo mam z Fiio M9. Telefon i PC działa bez problemu.
 6. Nie wiedziałem jaki kabel w danej chwili jest wpięty o różnicę budowy między nimi zapytałem dopiero po odsłuchu.
 7. Mam wykształcenie techniczne w kierunku elektrycznym i byłem przekonany że nie ma prawa abym usłyszał różnicę.Do póki jej wyraźnie nie usłyszałem. Jedyne co mogę stwierdzić to to że dzisiejsze metody pomiarów lub przyrządy nie są odpowiednie. Ucho to ucho i nic na to nie poradzę.
 8. To nie podpucha. Sprawdzone organoleptycznie i jeśli słyszę wyraźnie różnicę to oznacza że tak jest. Nie było to na granicy percepcji.
 9. Miałem okazję słuchać zestawu połączonego światłowodem gdzie przewodnikiem było tworzywo sztuczne i takim gdzie użyto szkła. Różnica była duża (bardzo dużą) na korzyść szkła. Bardzo się zdziwiłem bo przecież to tylko 0 i 1. Nie porównywał bym techniki komputerowej do audio bo to działa trochę inaczej.
 10. Mam GL i TS , pozostałem na TS a GL leżą w szufladzie. Dla mnie 6550 gra ciekawiej , lepiej brzmi muzyka od GL. GL tak jak by trochę bardziej tranzystorowo gra. Może też się podobać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.