Jump to content

Pablosz

Użytkownicy
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

677 profile views
 1. Pablosz

  RANKING LAMP KT88

  Cytat ze znanego polskiego sklepu: " Ze względu na wysoką awaryjność lamp KT88-T II PSVANE wycofaliśmy ten produkt z naszej stałej oferty. Jeśli są jednak Państwo zdecydowani na zakup tego modelu to możemy je sprowadzić "na zamówienie". W tym celu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym sklepem. "
 2. U mnie pies szczeka z mojej prawej strony a nie za kolumnami. Sanie jadą z lewej na prawą tak jak u Wuelema.
 3. Przymierzałem się do tych kolumn i słuchałem ich z Creek 100A , Vincent sv 237 i Naim XS2 . Na moc na papierze nie patrz. Według mnie najciekawiej zagrało z Naimem pózniej z Vincentem. Polecam posłuchać.
 4. Bez tych kamieni nie byłby taki ciężki 🙂 "Dobre" urządzenie musi swoje ważyć.
 5. Pablosz

  KLIPSCH club

  Klipsch Forte 3 słuchałem w Media-Hit Gliwice. Polecam ten salon.
 6. Primaluna to holenderska marka produkowana w fabryce Cayina. Miałem w tym samym czasie Primalune Prolog Premium i Cayina A70mk2 . Koszt mniej więcej ten sam za jeden jak i za drugi wzmacniacz. Gdy stały obok siebie od razu było wiadomo że wyszły z tej samej fabryki , ale Cayin jak dla mnie zagrał lepiej i został u mnie. Duży wpływ na dzwięk mają użyte lampy.
 7. Ja gram na Tungsolach 6550 i nie mam zamiaru zmieniać na inne , mam w szufladzie kt88 Gold Lion. 6550 jak dla mnie gra przyjemniej. Z kt88 jakoś mniej lampy było.
 8. Gram już na Philips Miniwatt ECC 83. Przy moim sprzęcie i moim uchu nic się nie popsuło ani nie poprawiło :) Dla mnie Miniwatt gra tak samo pięknie jak Amperex. Nie usłyszałem zmian w muzyce , nadal mnie czaruje i nie umiem się oderwać z kanapy.Bas jest taki jak lubię nie dudni i nie wlecze się , słychać dużo szczególów. Wyraznie gra w głąb w szerz i nad kolumnami.Stereofonia super ,wokale przyjemne. Tak przynajmniej moje uszy to odbierają. Polecam z czystym sumieniem. Koszt dwóch sparowanych lamp wraz z przesyłką wyniósł mnie 320zł . Teraz jeszcze jedną parkę na zapas sobie kupię :)
 9. Z ECC82 grałem na RCA black plate oraz na Philips E80cc SQ Gold. Najlepszy efekt jak dla mnie to Raytheon black plate ( moje z 58 roku). Mam jeszcze CIFTE ale tych jeszcze nie wkładałem. Z Raytheon i Amperex mam takie same odczucia jak MrSalieri , a gram na A70t mk2. W WER Warszawa są już moje ECC83 Philips MiniWat , może po niedzieli do mnie dotrą.
 10. Miał ktoś okazję sprawdzać lampy ECC 803s JJ gold ? Zastanawiam się nad zakupem , są niedrogie . Jak na razie czytałem tylko recenzje. Mam wzmacniacz Cayin A70t MK2 jestem ciekaw czy warto?
 11. Mam amplituner z wyjściem na końcówkę mocy podpiętym do wejścia Pre-in we wzmacniaczu stereo. Muzyki słucham tylko na wzmacniaczu stereo i jest super. W kinie lepiej gra gdy fronty mam na końcówce wzmacniacza niż bezpośrednio w ampli. Ampli to Azur 651r , wzmacniacz Cayin A70mk2.
 12. Też z ciekawości wsadziłem E80CC Philipsa i jestem zadowolony , gra już z tydzień i jest OK :)
 13. Pablosz

  KLIPSCH club

  Zgłaszam się w klubie. Po dwóch latach poszukiwań stanęło na Klipsch Forte III. Nie umiem słowami opisywać dzwięku ale jestem zachwycony. Grają pięknie z lampą.
 14. Za duże , Forte to max co mogłem wstawić do pokoju.
 15. Gratulacje , cieszę się że Ci się podoba , ja od wczoraj mam nowe kolumny i teraz już kończę poszukiwania. W krótkim czasie przesiadłem się ze starego Technicsa na obecny zestaw i myślę że tak jak poprzedni ten znowu będzie mnie cieszył ponad 20 lat :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.