Jump to content

Audiotraktor

Użytkownicy
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

73 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

370 profile views
 1. A ja nad okładka ubolewam, bo wskazuje na tresurę zwierząt, której nie popieram. Płyta rzeczywiście mdła i może dlatego odpuściłem wyjazd na ich jutrzejszy koncert w Poznaniu.
 2. To jest dobry pomysł. Miałem wrażenie, ze lampki sprawują się poprawnie, dopóki nie założyłem nowiutkich.
 3. Jak mawiają psi fryzjerzy: "z kundla rasowego psa nie będzie". I Ty to wiesz McGyver. Nie ma co zaczynać kolejnego jałowego tematu rzeki, myślę sobie.
 4. Audiotraktor

  wybory

  "Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie" Nikołaj Gogol Rewizor
 5. W tej Ameryce to nawet trawę na koncentrację macie. Ja wiem, że u Was wszystko jest większe i lepsze, ale chyba takie konopie nie istnieją. Zależy jeszcze co kto rozumie pod pojęciem koncentracji. Mój wpis nie oznacza, że jestem przeciwnikiem wypalania traw, czy ograniczania dostępu, brońboże.
 6. Marihuana, często z relacyjnym przymiotnikiem medyczna powinna być łatwo dostępna dla chorych cierpiących podobnie jak morfina nie określona przymiotnikiem medyczna, a co nie jest taki oczywiste. Bo substancja każda może być użyta do celów medycznych, rekreacyjnych, kontynuacji uzależnienia, trucicielskich i jeszcze innych nie wiadomo jakich. Nie znalazłem tego wątku. Dlatego tutaj takie dygresyjne pytanie, czy opiaty Twoim zdaniem też powinny być legalne.
 7. Pewnie chodzi o butapren medyczny.
 8. A państwo to my. I państwo kocha ich nieprzytomnie.
 9. Urzędy nadal używają faxów. Istnieje poczta elektroniczna. Tłumaczenia katabachów są absurdalne. Z ubolewaniem donoszę, że art. 25, pkt. 4 niestety.
 10. Pewnie już to jest zbadane jak jest z pedofilią u homoseksualistów. Lecą którzy? Homosekseksualiści czy pedofile?
 11. Przenieś rozmowę do zakładki "Muzyka" albo do swojego tematu "Rozwój duchowy", to może ktoś zaśpiewa.
 12. Ja byłem przekonany, że wiem czym się różnią tryby pracy. Skończyłem odpowiednie szkoły przeczytałem książkę Aleksandra Zawady "Lampy elektronowe w aplikacjach audio", Wydawnictwo BTC, Legionowo 2011, gdzie wszystko jest odpowiednio wyłożone, a czytając teraz forum uświadomiłem sobie, że zostałbym wywołany do tablicy i nie odpowiedziałbym śpiewająco.
 13. Mój wzmacniacz nie jest współczesny i nawet to, że kiedyś było 220V nie bardzo można uznać za przyczynę. Lampy się starzeją nawet w zdrowym środowisku i ja mam trudność ze stwierdzeniem, że teraz to już tylko emerytura lampia. No bo jak jest zgon, to sprawa jest oczywista.
 14. Transformatory w obu kanałach są sprawne. Gdybym tego nie wiedział to bym Was nie angażował. Siatka druga nie jest podłączona. Była podłączona do anody przez rezystor do anody bez poprawy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.