Jump to content

Audiotraktor

Użytkownicy
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

770 profile views
 1. SM-83 wspominam bardzo dobrze. Gdybym miał okazję to pewnie bym odkupił.
 2. Przecież taki cel i takie w tym celu działania. Prawda czasu - prawda ekranu / głośnika.-(
 3. A Toshiba z lat 50. to fajna jest?
 4. Sprzedam DACa na AK4396 zlampizowanego. Pomimo, że gniazda symetryczne są nie użyte, reszta gra przyzwoicie i jest w obudowie. Jak ktoś wyłoży 444PLN, to ja wydam na kuriera.
 5. Gdzieś przeczytałem, że księża to 0,1% procent populacji, i że są sprawcami 0,3% czynów pedofilnych. Czyli jednak nadreprezentacja jest, pomimo tego, że proceder jest kryty przeze klechowe obleśne środowisko i dowodzących nim biskupów.
 6. Słucham tidala przez OPPO Sonicę i nic mi więcej nie potrzeba. Winyle i CD poszły precz.
 7. A ja nad okładka ubolewam, bo wskazuje na tresurę zwierząt, której nie popieram. Płyta rzeczywiście mdła i może dlatego odpuściłem wyjazd na ich jutrzejszy koncert w Poznaniu.
 8. To jest dobry pomysł. Miałem wrażenie, ze lampki sprawują się poprawnie, dopóki nie założyłem nowiutkich.
 9. Jak mawiają psi fryzjerzy: "z kundla rasowego psa nie będzie". I Ty to wiesz McGyver. Nie ma co zaczynać kolejnego jałowego tematu rzeki, myślę sobie.
 10. Audiotraktor

  wybory

  "Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie" Nikołaj Gogol Rewizor
 11. W tej Ameryce to nawet trawę na koncentrację macie. Ja wiem, że u Was wszystko jest większe i lepsze, ale chyba takie konopie nie istnieją. Zależy jeszcze co kto rozumie pod pojęciem koncentracji. Mój wpis nie oznacza, że jestem przeciwnikiem wypalania traw, czy ograniczania dostępu, brońboże.
 12. Marihuana, często z relacyjnym przymiotnikiem medyczna powinna być łatwo dostępna dla chorych cierpiących podobnie jak morfina nie określona przymiotnikiem medyczna, a co nie jest taki oczywiste. Bo substancja każda może być użyta do celów medycznych, rekreacyjnych, kontynuacji uzależnienia, trucicielskich i jeszcze innych nie wiadomo jakich. Nie znalazłem tego wątku. Dlatego tutaj takie dygresyjne pytanie, czy opiaty Twoim zdaniem też powinny być legalne.
 13. Pewnie chodzi o butapren medyczny.
 14. A państwo to my. I państwo kocha ich nieprzytomnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.