Jump to content

Gonzalesik

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Właśnie o takie rozwiązaniem mi chodzi. Mam pytanie ponieważ nie słuchałem jeszcze Musical Fidelity dopiero przymierzam się do wypożyczeniem z salonu czy duża jest różnica miedzy M6i a M6500i ? czy ewentualnie jest jeszcze jakiś inny model który możesz polecić?
 2. Kino domowe to Marantz SR7013 z tym że do kef jest za słaby szczególnie w stereo.
 3. Witam Zastanawiam się nad dokupieniem wzmacniacza lub końcówki mocy do mojego kina domowego firmy Musical Fidelity. Czy mogę prosić o radę czy warto kupić Musical Fidelity M6si czy może jednak Musical Fidelity M6s PRX jaka jest różnica w dźwięku między nimi. Moje głośniki KEF R900. Za wszelkie opinie/ sugestie będę wdzięczny.
 4. Dzięki, właśnie doszedłem do tego i jest jak piszesz RAF77 z tym, że połowa głośności to mało do sterowania wzmacniaczem w trybie stereo. Regulacja głośności i jej dopasowanie w trybie kina bardzo niewygodne. W moim przypadku nie ma to sensu ponieważ spodziewałem się większej mocy (głośności) w trybie stereo z wzmacniacza a jest podobnie jak na samym amplitunerze no może dynamika lepsza. Myślę, że muszę sprawdzić z końcówką lub monoblokami w trybie stereo ale to już oddzielny temat. Mam wprawdzie wątpliwości czy sygnał z PRE-OUT jest wystarczający dla końcówki ale jak nie sprawdzę to się nie dowiem. Dziękuję za zainteresowanie i pomoc. R.
 5. "Amplituner musi podawać sygnał poprzez Pre-Out Front do dowolnego wejścia wzmacniacza." Tak jest podłączony. Wiem, że będą problemy z regulacja głośności i nie będzie to działać tak jak powinno ale zanim kupie końcówkę lub zmienię system chcę sprawdzić jak to działa i czy ma to sens. W konfiguracji samego amplitunera nie widzę możliwości ustawienia dźwięku w systemie 5.0, 5.1 z wyjściem PRE-OUT na fronty. Właśnie z poprawną konfiguracją w menu amplitunera mam problem i liczę, na pomoc. R.
 6. Witam Zmagam się z problemem konfiguracji kina domowego Marantz-a i wzmacniacza stereo. Nie wiem które ustawienia w konfiguracji głośników wybrać i jak je ustawi, żeby głośniki frontowe grały przez wzmacniacz stereo . Wzmacniacz jest podłączony z amplitunerem przez złącze pre out front (wyjście z Marantza). Posiadam tylko głośniki: frontowy, centralny i surround (tylne) Czy ktoś z szanownych użytkowników ma tak podłączony zestaw ewentualnie wie i może podpowiedzieć jak to ustrojstwo skonfigurować ? :) Dziękuje
 7. Witam Zmagam się z problemem konfiguracji kina domowego Marantz-a i wzmacniacza stereo. Nie wiem które ustawienia w konfiguracji głośników wybrać i jak je ustawi, żeby głośniki frontowe grały przez wzmacniacz stereo . Wzmacniacz jest podłączony z amplitunerem przez złącze pre out front (wyjście z Marantza). Posiadam tylko głośniki: frontowy, centralny i surround (tylne) Czy ktoś z szanownych użytkowników ma tak podłączony zestaw ewentualnie wie i może podpowiedzieć jak to ustrojstwo skonfigurować ? :) Dziękuje
 8. Witam wszystkich. Dokonałem zakup I32, ponieważ jest to mój pierwszy wzmacniacz tej klasy nie wiem czy jego zachowanie jest prawidłowe. Sygnał podaję na złączę RC "IN3" oczywiście wszystko działa jak należy muzyka gra :) ale po przełączeniu wejścia na np. IN4 (brak podłączonych przewodów) lub IN5 (brak podłączonych przewodów) i odkręceniu głośności powyżej 50 słyszę w tle cichy dźwięk podawany na "IN3". Czy może ktoś z kolegów potwierdzić, czy to jest normalne prawidłowe zachowanie? Będę wdzięczny za szybką. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.