Jump to content

Rid

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

170 profile views
 1. Hej, stoję przed zakupem wzmacniacza stereo. Aktualnie używam Onkyo Integra A-8017 ale ze względu na jego gabaryty zdecydowałem się na zakup wzmacniacza węższego. Wybrałem kilka modeli i chciałbym się dowiedzieć od obeznanych w temacie który z nich będzie najlepszy i jak wypadnie w porównaniu do mojego Onkyo, który na prawdę jeśli chodzi o dźwięk jest dla mnie bardzo dobrym wyborem. 1. Pioneer A-X530/X540/X550 2. Pioneer A-Z460/Z470 3. Pioneer A-Z560 Chciałbym się dowiedzieć który z tych wzmacniaczy będzie najlepszym wyborem. Każdy mam do wyboru w podobnej cenie. Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć jak te wzmacniacze mają się do mojej Integry? Z góry dziękuje za pomoc!
 2. Jeśli chodzi o to strojenie to te bass reflexy które się tam znajdują nadają się do wyrzucenia. Krawędź jest ostra przez co słychać nieprzyjemne świsty przy wzburzeniu kolumny. Będzie ona na nowo strojona z nowymi bass reflexami właśnie w między 35 a 40Hz także jakość na pewno będzie lepsza :) Oryginalna piszczka zostanie zastąpiona inną(już zamówiona),bo nie podoba Nam się jej brzmienie,średnica i niski zostaje ten sam :) Wymiary już zebrane i niebawem zaczyna się odbudowa :)
 3. Ja na dobrą sprawę nie wiem dlaczego ludzie aż tak czepiają się tych kolumn. Ja rozumiem że żaden Hi End to nie jest ale zarówno Alton 110 czy Altus 140 to w mojej opinii kolumny o bardzo dobrym brzmieniu pod warunkiem,że zmieni się w nich głośniki wysokotonowe. W połączeniu ze wzmacniaczem Diory ws 702 i equalizerem ustawionym pod swoje gusta,że tak to ujmę grają na prawdę bardzo dobrze.Wystarczy je odpowiednio wygłuszyć bo to co oferuje producent to nieporozumienie i wszystko :) Skrzynie też teraz dostaną z fornirowanego MDFu i będą na prawdę pięknie wyglądały jeśli wyjdzie wszystko tak jak chcemy :)
 4. Przeszukałem internet i nic nie ma :( Wymiary kolumn i głośników owszem ale chyba serio sam będę musiał ściągnąć te wymiary
 5. Lustrzane odbicie będzie :) Co do ściągnięcia wymiarów to jestem teraz sam,taty nie ma i nie chce mi się rozbierać kolumny,myślałem że ktoś może ma rysunek :) Chciałem zrobić mu wizualizację i rysunki w CADzie by wiedział jak to się będzie prezentować no i miał wymiary płyt bo będziemy kupować po czym samodzielnie fornirować,lakierować itd :)
 6. Cześć! Potrzebuję wymiarów rozmieszczenia na skrzyni głośników w kolumnie ALTON 110. Chcemy zrobić nową skrzynie,bo stara jest już strasznie zniszczona i brakuje Nam rozmieszczenia głośników.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.