Jump to content

Jarek_W

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

171 profile views
 1. Moje spostrzeżenia dotyczą tylko jednego modelu, stricte napędu szczelinowego w dwóch egzemplarzach, warto jednak przed ewentualnym zakupem poszukać informacji z innych źródeł, może to odosobniony przypadek, jednak ostrożność nie zawadzi.
 2. Miałem przygodę z transportem Cyrusa CD Xt Signature, pierwszy egzemplarz miał problemy z wkładaniem płyt, niektóre były jakby za duże, został wymieniony w ramach gwarancji, drugi po trzech miesiącach zaczął podobnie się zachowywać, tym razem sprzedawca zgodził się na zakup transportu innej marki zamiast wymiany na nowy. Dźwiękowo może się podobać, mechanicznie, przynajmniej w moim przypadku, wypadł słabo. Może wyczuł moje niechętne nastawienie do napędów szczelinowych. ;).
 3. Bardzo dobrze, że jest taka możliwość, byłem zainteresowany zakupem, ale kupno w ciemno, wymóg 50% przedpłaty i oczekiwanie przynajmniej miesiąc spowodowało zakup transportu innej marki.
 4. Szymon dałbyś radę coś skrobnąć na temat tego testu? Chętnie skorzystałbym z Twojego doświadczenia - kuszą pliki ;)
 5. Ten egzemplarz nie ma problemów z czytaniem płyt, robi to błyskawicznie, również nagrywane. Z Heglem 200 zagrał zjawiskowo, bardzo dociążony dźwięk, super plastyka, rewelacyjne wokale, niesamowita dynamika, lekko zaokrąglone krawędzie (słychać było lampy w torze), z H360 pojawiło się jeszcze więcej szczegółów, dźwięk był dokładniejszy, reszta bez zmian. Natomiast u Pana Witkowskiego podpięty do Jazza zagrał trochę ostrzej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.