Jump to content

piotrek7

Użytkownicy
 • Content Count

  2099
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

426 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2303 profile views
 1. Na pewno Copland CTA 405 będzie krokiem w dobrą stronę. Natomiast ja sugerowałbym zestaw dzielony. Tranzystorowa końcówka mocy (choćby ATC P1) i przedwzmacniacz lampowy. To najlepsze z możliwych rozwiązań.
 2. Trochę się cicho tu zrobiło. W końcu sezon urlopowy. Dla odświeżenia wrzucę coś od siebie. Zdjęcie dość marnej jakości ale to jest naprawdę dobry dźwięk.
 3. Już wcześniej ktoś skrobnął coś konstruktywnego na temat tych kabli, że ich cena poszybowała dalece poza granice absurdu. Poza tym są całkiem ładne.
 4. No i właśnie dlatego R2R. Chyba, że zadasz sobie pytanie po co Ci przetwornik, skoro to czego szukasz, jest we wszystkich odtwarzaczach Lumina
 5. Denafrips i Holo kupuje się trochę w ciemno bazując na opiniach innych. Ryzyko "wtopy" niewielkie. Nie spotkałem się z negatywną oceną tych przetworników. Nie jest to równoznaczne z tym, ze odnajdą się w każdej konfiguracji. Zamiast Chorda raczej brałbym pod uwagę. http://www.4hifi.pl/audio-gd-r8_7539.html
 6. Ja na pewno szukałbym dla siebie przetwornika R2R z wejściem I2S. Najłatwiej dostępne, które spełniają te wymagania to Audio GD. Oczywiście, że można lepiej ale bardzo chwalone Denafrips czy Holo Audio kosztują średnio o 2 tys więcej niż zakładasz
 7. Jeśli jest możliwość posłuchać i samemu sprawdzić, to czemu nie? Głupotą byłoby nie skorzystać z tej okazji. Choć mimo wszystko jako miłośnik ATC, raczej postawiłbym w tym konkretnym wypadku na Elac Vela 🙂
 8. Na to pytanie nie potrafię odpowiedzieć. Sam nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi. Tym bardziej, że w czasie do którego się odnoszę nie było w Polsce oficjalnego dystrybutora. Ceny były więc bardzo "płynne".
 9. Z tego co wiem, jest dostępny jako osobny element Zdaje się, że także ATC SCM19A są napędzane tym wzmacniaczem.
 10. http://atcaudio.pl/elektronika-2/amp-pack/ Czasem chodzi mi po głowie dokupienie do moich pasywnych SCM19 takich zestawów w miejsce zasilającej je końcówki mocy.
 11. Albo piszmy tak, aby miało to jakikolwiek sens
 12. Dopisz do listy Pathos Classic Remix. To może być ciekawe połączenie. Mocy na pewno nie zabraknie a i lampy "zrobią swoje"
 13. W języku polskim nie ma takiego słowa. Chyba, że potraktujemy je jako przeciwieństwo słowa "twardziściej"
 14. I chyba nie bez powodu. Ja raczej nie starałbym się na siłę ożenić ze sobą tych marek. Do Yamaha raczej Elac, Audiovector czy Amphion . ATC - nie. Mimo, że AS-2100 jest zajebistym wzmacniaczem
 15. Wstęp do czego? Posłuchania dźwięku głośniczka w komputerze? Wyłącznie bezpośredni kontakt z danym głośnikiem i posłuchanie samemu "na żywo".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.