Jump to content

olq

Użytkownicy
 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audio, Mountbiking
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

410 profile views
 1. No to żeby przerwać ciszę sezonu ogórkowego . Coś takiego wpadło mi w ręce i w głowę. I nie chce wyjść..Jak ktos lubi eksperymenta . Realizator napracowal się przy tym materiale niebywale,świetna robota.Świetny klimat.
 2. tutaj też forum "padło" .Czyżby dzięki nowemu silnikowi?
 3. znowu to samo,wątek zatrzymał się na 278 stronie z 27 lutego. Dopiero po popełnieniu wpisu przenoszę się do str 282-16 lipiec. qwa niewiedziałem ze doczekam podróży w czasie..
 4. Tomek 7776,z ciekawości jakie piecyki słyszales w cenie dzielonki Brystona czy Diablo ktore kontrolują dół bez jego wycinania ?
 5. To właśnie charakterysuje linię transmisyją,oczywiście dobrze zaprojektowaną. Jest szybki,kontrolowany a przedewszystkim zróżnicowany , nienarzucający się a kiedy trzeba i głęboki bas. Często z obudowy zamkniętej można sie pokusic o takie granie. Oczywiście bez dobrej średnicy i wysokich na nic dobry bas. Do tego potrzeba właśnie szybki z podobnym charakterem dołu wzmacniacz .Sorry al MF 6500 szybki nie jest,Mówię to jako były posiadaacz wzmacnienia MF o d A1 do m6.
 6. Huberto, to kiedy pierwsze wrażenia po ustawieniu trzechsetek w swoim pokoju??🙄
 7. Tuska poklepują po plecach non top,i na smutnego nie wygląda😉
 8. Tak to chodziło o 250 i tez o Tabu. w niektórych systemach sprawdzą się ale tam gdzie jest dużo syropu. No ale Ty Huberto żeby nie przesadzić z wyczynowością to teraz bedziesz musiał poszukać jakiegoś słodziaka na źródło. PS.Aktorem to Ty nie jesteś Kubuś 😜
 9. Co za dużo to niezdrowo,mówi stare przysłowie pszczół. Ale fajnie że trzymacie fason i funkcjonujecie w zwartej grupie;)👌
 10. Na podstawie odsłuchu PMC zdecydowałem o kupnie kolumn z linią trans. Sluchałem któryś podłogowy model OB i ten z wielka kopułka średniotonową recenzowny w prasie. Mam wrażenie że w kolumnach z BR jest o połowe mniej nut niż z linii t.,zróznicowanie basu jest zdecydowanie lepsze,tak jakby basista miał do dyspozycji 3 struny a nie 6. Miałem jakieś tam zastrzeżenia do góry,albo średnicy juz niepamiętam.Może mam to gdzieś zapisane w moim tajemnym kajecie,nie mam czasu szukać. A wracając do wątku,to obecnie Diablo ma też w sobie o dziwo pierwiastek muzykalności w porównaniu do starszych modeli co potwierdzają chłopaki którzy słuchali tego klocka.
 11. Zacytowałem kolegę andycooler,który nie wie jaką budowę ma PMC...więc kolego Ronaldo daruj sobie przytyki. Weź płytę M.Millera albo Danielsona,idź do salonu na godzinę gdzie mają PMC podłącz do sprzętu który gra "dobrym" basem i podłącz kolumny które wymieniłeś. Różnica będzie od razu słyszalna. A czy wolisz taki czy inny bas to nie moja broszka.
 12. Dyfuzory maja za zadanie rozposzyc. Najczęściej ustawia sie je w miejscach pierwszych odbić. Obejrzyjcie sobie studia odsłuchowe,sale koncertowe z prawdziwego zdarzenia. Dużo zależy od kształtu pomieszczenia i jego właściwości akustycznych
 13. Wracając do meritum,Huberto,jak bedziesz miał Diablo to spokojnie się z nim zaznajom a jak już bedziecie w odpowiedniej zażyłości to wtedy pomyśl nad źródłem, z moich obserwacji wynika że kierunek Esoteric nie bedzie dobrym pomysłem,Lector jak najbardziej.
 14. Chłopaki szkoda klawiatury na ignoranta,ocenia urządzenie którego nie zna..sorry zna ze zdjęcia,przecież to"słupek";). Pewnie zaraz odpisze że b.dobrze zna bo miał w domu albo kolega ma i słuchał ale nic nie dosłyszał;))
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.