Jump to content

sepot

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

361 profile views
 1. Cześć. Głupia sprawa, bo kupiłem amplituner Yamaha RX-S602 w kolorze białym. Teraz wypada dokupic blu-ray, też yamaha w kolorze białym. Tylko nigdzie nie mogę takiego znaleźć. Pomożecie ?
 2. Co do głośników, to docelowo wszystko będę chciał mieć Cantona. Ale z racji tego że chwilowo brakuje mi miejsca na głośniki podłogowe, to musiał kupić coś innego. Gdyby jednak wyobrazić sobie że mam już zestaw Canton gle, to jaki amplituner polecicie?
 3. Ze sprzętu z eArc znalazłem Yamahe RX-V385. A na jakie parametry jeszcze warto zwrócić uwagę?
 4. Wpisać parametry ceny i ilości hdmi to też potrafię. Liczę jednak ze na tym forum są osoby które mają wiedzę większą od mojej, i zechcą się nią podzielić
 5. Cześć Proszę o propozycję na zakup amplitunera kina domowego. Chciałbym aby miał min 3 wejścia hdmi i bluetooth Musiałem zrezygnować z kolumn podłogowych kina domowego. Na ich miejsce kupiłem głośniki Heko Victa Prime 302. Z tyłu wiszą głośniki Canton gle 416 Nie piszę jaki mam subwoofer bo i tak szykuję się do wymiany . W większości sprzęt ma służyć do oglądania filmów. Czasami koncertów na blue Ray. Pokój w którym jest sprzęt ma około 18 m kw. Proszę o polecenie czegoś, jak najlepszego, do około 2 tys PLN (zakup na fakturę/rachunek) Dziękuję
 6. A co gra lepiej : proponowane heco czy klipsch r51m?
 7. Czyli będzie sub. Tyle że półkowy
 8. A jaki model głośników canton polecasz? Ze względu na ograniczoną ilość miejsca, wolałbym nie mieć suba. A jeśli już, to będę szukał model półkowy.
 9. No i to jest propozycja na którą liczyłem. Dziękuję.
 10. Wymienię, spokojnie. Ale na razie brakuje mi głośników przednich. Proszę o propozycje
 11. Cześć Proszę o pomoc. Ograniczyło mi się miejsce w pokoju. Musiałem zrezygnować z kolumn podłogowych kina domowego. Na ich miejsce poszukuje monitorów które albo przyczepie do ściany, albo postawie na półce. Poszukuję głośników głównie do oglądania filmów. Pokój około 18 m2. Nie piszę jaki mam sprzęt, bo i tak szykuję się do wymiany sprzętu audio. Ale chciałbym kupić już docelowe głośniki, których nie będę musiał później wymieniać, więc głośniki powinny dać też jakość dźwięku. Z tyłu mam powiększone głośniki Canton gle 416 . Kwota jaką chciałbym wydać, to 800 PLN na 2 głośniki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.