Jump to content

jacmos

Użytkownicy
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

506 profile views
 1. Ps. nawiązując do mojego posta podsyłam link do ogłoszenia AP Tempo 3 kolegi z Torunia: https://www.olx.pl/oferta/audio-physic-tempo-3-CID99-IDyz9uC.html słuchałem ich i grają rewelacyjnie a do tego pan Grzegorz to uczciwa osoba - pasjonat audio i muzyki z forum audio. Po ulepszeniach jego kolumny grają jeszcze lepiej niż standardowe a do tego są praktycznie perfekcyjne . W realu wyglądają dużo lepiej. Jako dodatkowy argument dodam tylko to : u Pana Grzegorza słuchałem ich i Tempo 6 i powiem szczerze, że sam nie do końca potrafiłbym wskazać które grają lepiej. W wielu aspektach dla mnie Tempo 3 grały lepiej. Naprawdę warto i to w takiej cenie. Pozdrawiam ps. a powód ich sprzedaży to chęć polepszenia (jak to forumowicze mają w zwyczaju) tyle ze w tym przypadku to do końca nie wiem jak to wyszło. Tempo 3 to naprawdę bardzo dobre kolumny i wyglądają bardzo elegancko i pięknie
 2. Witam do takiego metrażu i po doświadczeniach z monitorami to polecałbym rozważyć Audio physic - Sitara lub Tempo 1, 2 ew 3. Tempo 3 ostatnie maja "wyście bass reflex" do dołu i to z przodu. Na takich metrach zagrają rewelacyjnie - sam je prawie wziąłem lecz na 40m u mnie już było za mało basu niestety. Był bardzo dokładny, dobrze rozciągnięty, do tego średnica i góra cudowne. ps. co do pylon D25 też można lekko przytkać bass reflex otuliną z pianki i skręcić je do srodka - wtedy bas jest szybszy i lepszy.
 3. Witam . Z tym budzikiem to był żart żony w trakcie ustawiania sprzętu. Niestety nie wiem czemu 4 x się wkleiło 🙂 Teraz wygląda do lepiej - Wzmacniacz, amplituner, DAC, komp, i podłogowe kolumny . Żonie też bardzo się podoba taki zestaw i nawet pomaga mi nieco - choćby nie utrudniając poszukiwań nowych sprzętów. Zdarzało się że nawet ze mną na odsłuchy jeździła i pozytywnie podpowiadała. także nie mogę absolutnie narzekać
 4. Niestety takie czasy przyszły . U mnie żona to by chciała aż tak zminimalizować. 🙂 jeszcze się bronię . Niestety takie czasy przyszły . U mnie żona to by chciała aż tak zminimalizować. 🙂 jeszcze się bronię . Niestety takie czasy przyszły . U mnie żona to by chciała aż tak zminimalizować. 🙂 jeszcze się bronię . Niestety takie czasy przyszły . U mnie żona to by chciała aż tak zminimalizować. 🙂 jeszcze się bronię .
 5. jacmos

  Klub Audiovector

  Dzień dobry Proszę o zapisanie do Klubu Audiovectora - ostatnio nabyłem M3 Signature. Zakup zbiegł się z ustawieniem szafki pod sprzęt i efekt jest jak na zdjęciu. Dziś grają z Heglami H100 i HD20 - bardzo mi się podoba. Choć wiem, że kolumny potrafią więcej - pomału będę myślał o usprawnieniu toru. Długo szukałem tak dobrze grających głośników i w końcu "przypadkiem" trafiłem na M3 Sig. Polecam każdej osobie poszukującej kolumn grających tak uniwersalnie, z rewelacyjnym basem, otwartą średnicą i bogatą w detale i szczegóły górą zakresu.
 6. Dzień dobry dla ew. zainteresowanych - wystawiłem na sprzedaż swoje Diamond D25 - stan idealny, bez żadnej ryski. Naturalny dąb w oleju - gwarancja do 03-06-2020. Więcej na priv.
 7. jacmos

  Klub Audiovector

  Cześć. Właśnie słuchałem ich u kolegi z lampą - grało bardzo dobrze. Co w połączeniu z Heglem tobie nie odpowiadało? Niestety nie zamierzam na teraz wzmaka zmieniać - pilniejszy temat dla mnie to zmienić źródło DAC i raczej kolumny.
 8. jacmos

  Klub Audiovector

  Dzień dobry. Przymierzam się do zakupu AV M3 Signature. Czy któryś z kolegów miał możliwość słuchania ich z heglem H100? Słuchałem ich na lampie i bardzo mi się spodobało - nie wiem jak będzie z H100. Pozdrawiam
 9. jacmos

  spendor s8e

  Dzień dobry. Mogę prosić o opinie jak grają u Pan S8e? Są w kręgu moich poszukiwań. Pozdrawiam Jacek
 10. jacmos

  Klub HEGEL

  Witam, czyżby jakaś sugestia co do miejsca produkcji? ;)
 11. jacmos

  Spendor Club

  Cześć. Funkcję HT bypass ma Hegel H100 i każdy model wyżej (H80 też ale po przepięciu zworki wewnątrz jak pamiętam). Niesety nie wiem jak on się zgra ze Spendorami - osobiście jestem ciekaw i chętnie bym takiej konfiguracji posłuchał - H100 jest w dyspozycji w okolicy Bydgoszczy /Torunia . Po przeczytaniu testu spodobały mi się S8e.
 12. jacmos

  Klub HEGEL

  Witam. Miałem możliwość porównania H100 i H200 jednocześnie. Mnie i sprzedającemu bardziej spodobał się H100. Wydaje się być bardziej energiczny, bezpośredni, dynamiczny. Dziwne wrażenie porównując ich parametry. Zapewne bezwzględnie lepszy jest H200 - mnie jednak tak nie ujął jak H100. ps. może to nie istotne ale H100 ma wbudowany DAC - nie najlepszy ale zawsze na początek można z niego muzy posłuchać .
 13. jacmos

  Spendor Club

  Dzień dobry. Przeczytaniu wielu pozytywnych opinii zainteresowałem się Spendorami A5 ew A4 . Czy w okolicy Bygdoszczy/Torunia jest ktoś kto je ma i pomógłby z odsłuchem, tak bym mógł je posłuchać przed rozpoczęciem poszukiwań i zakupem. Pozdrawiam Jacek
 14. Tu sie zgodze- są bezpieczne, uniwersalne i grają "dojrzałym dźwiękiem" jak w jednym z testów napisano. Wyrównują nieco i wygładzają nagrania te gorsze, za to świetnie grają z dobrej jakości muzyką. Polecam do nich Hegla - świetna przestrzeń, stereo, ciekawe barwy i dobry bas - jest szybszy i lepiej zróżnicowany niż na yamaha. D25 w takim połączeniu nie powinny dokuczać basem w małym pokoju ( a mają go dużo, jak na rozmiary). Ostatnio słucham nieco różnych kolumn to w nich zadziwia. D28 to już może być za dużo.
 15. Cześć. Diamondy generalnie zagrają wszystko i to tak jak jest nagrane. Ale jeśli oczekujesz w rocku czy heawy metalu ostrości czy bardzo dużej dynamiki to nie wiem czy one przypasują. Generalnie mają wygładzoną górę i średnicę.. U mnie "obudziły" się z dynamiką dopiero z Heglem H100 - on daje im dużo prądu (220W /4 ohm robi swoje) :) ale on ich nie wyostrzył tak bardzo jakby można tego oczekiwać w mocnych gatunkach muzyki myślę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.