Jump to content

jacmos

Użytkownicy
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

581 profile views
 1. Witam. O jakości przetworników zaimplementowanych do wzmacniaczy H100 czy H70/H80 wypowiadano się już na forum. Wg. mnie mogą być gdy nie ma nic innego lub traktowane jako miły dodatek do słuchania z Youtube czy telefonu etc. Już HD20 czy dobry CD biją je na głowę więc nie ma co się zastanawiać nad ich poważnym traktowaniem
 2. Witam. Jako już były posiadacz Pylon Diamond D25 mogę polecić kolumny grające zdecydowanie lepiej w dobrej cenie (używane) - Audiovector M3 Signature lub wyższe. Różnicowanie basu, górne zakresy średnica - to zupełnie inna wyższa liga. Do tego niesamowita dynamika i szybkość, której w porównaniu brakowało D25. Moje spostrzeżenia i wrażenia zweryfikował kolega , który też miał D25 i porównywaliśmy je bezpośrednio z Audiovector. W trakcie poszukiwań przesłuchałem ponad 15 innych kolumn i dopiero Audiovectory mnie przekonały. Polecam sprawdzić..
 3. Witam Polecam jeszcze Pylon Diamond 25 - małe gabaryty, miły i przyjemny dźwięk, z dużą ilością detali. a jak potrzeba potrafią zagrać dużym dźwiękiem.
 4. i drugie pytanie jeśli można odnoście podstaw - jak duży to wydatek?
 5. Ps. nawiązując do mojego posta podsyłam link do ogłoszenia AP Tempo 3 kolegi z Torunia: https://www.olx.pl/oferta/audio-physic-tempo-3-CID99-IDyz9uC.html słuchałem ich i grają rewelacyjnie a do tego pan Grzegorz to uczciwa osoba - pasjonat audio i muzyki z forum audio. Po ulepszeniach jego kolumny grają jeszcze lepiej niż standardowe a do tego są praktycznie perfekcyjne . W realu wyglądają dużo lepiej. Jako dodatkowy argument dodam tylko to : u Pana Grzegorza słuchałem ich i Tempo 6 i powiem szczerze, że sam nie do końca potrafiłbym wskazać które grają lepiej. W wielu aspektach dla mnie Tempo 3 grały lepiej. Naprawdę warto i to w takiej cenie. Pozdrawiam ps. a powód ich sprzedaży to chęć polepszenia (jak to forumowicze mają w zwyczaju) tyle ze w tym przypadku to do końca nie wiem jak to wyszło. Tempo 3 to naprawdę bardzo dobre kolumny i wyglądają bardzo elegancko i pięknie
 6. Witam do takiego metrażu i po doświadczeniach z monitorami to polecałbym rozważyć Audio physic - Sitara lub Tempo 1, 2 ew 3. Tempo 3 ostatnie maja "wyście bass reflex" do dołu i to z przodu. Na takich metrach zagrają rewelacyjnie - sam je prawie wziąłem lecz na 40m u mnie już było za mało basu niestety. Był bardzo dokładny, dobrze rozciągnięty, do tego średnica i góra cudowne. ps. co do pylon D25 też można lekko przytkać bass reflex otuliną z pianki i skręcić je do srodka - wtedy bas jest szybszy i lepszy.
 7. Witam . Z tym budzikiem to był żart żony w trakcie ustawiania sprzętu. Niestety nie wiem czemu 4 x się wkleiło 🙂 Teraz wygląda do lepiej - Wzmacniacz, amplituner, DAC, komp, i podłogowe kolumny . Żonie też bardzo się podoba taki zestaw i nawet pomaga mi nieco - choćby nie utrudniając poszukiwań nowych sprzętów. Zdarzało się że nawet ze mną na odsłuchy jeździła i pozytywnie podpowiadała. także nie mogę absolutnie narzekać
 8. Niestety takie czasy przyszły . U mnie żona to by chciała aż tak zminimalizować. 🙂 jeszcze się bronię . Niestety takie czasy przyszły . U mnie żona to by chciała aż tak zminimalizować. 🙂 jeszcze się bronię . Niestety takie czasy przyszły . U mnie żona to by chciała aż tak zminimalizować. 🙂 jeszcze się bronię . Niestety takie czasy przyszły . U mnie żona to by chciała aż tak zminimalizować. 🙂 jeszcze się bronię .
 9. Dzień dobry Proszę o zapisanie do Klubu Audiovectora - ostatnio nabyłem M3 Signature. Zakup zbiegł się z ustawieniem szafki pod sprzęt i efekt jest jak na zdjęciu. Dziś grają z Heglami H100 i HD20 - bardzo mi się podoba. Choć wiem, że kolumny potrafią więcej - pomału będę myślał o usprawnieniu toru. Długo szukałem tak dobrze grających głośników i w końcu "przypadkiem" trafiłem na M3 Sig. Polecam każdej osobie poszukującej kolumn grających tak uniwersalnie, z rewelacyjnym basem, otwartą średnicą i bogatą w detale i szczegóły górą zakresu.
 10. Dzień dobry dla ew. zainteresowanych - wystawiłem na sprzedaż swoje Diamond D25 - stan idealny, bez żadnej ryski. Naturalny dąb w oleju - gwarancja do 03-06-2020. Więcej na priv.
 11. Cześć. Właśnie słuchałem ich u kolegi z lampą - grało bardzo dobrze. Co w połączeniu z Heglem tobie nie odpowiadało? Niestety nie zamierzam na teraz wzmaka zmieniać - pilniejszy temat dla mnie to zmienić źródło DAC i raczej kolumny.
 12. Dzień dobry. Przymierzam się do zakupu AV M3 Signature. Czy któryś z kolegów miał możliwość słuchania ich z heglem H100? Słuchałem ich na lampie i bardzo mi się spodobało - nie wiem jak będzie z H100. Pozdrawiam
 13. jacmos

  spendor s8e

  Dzień dobry. Mogę prosić o opinie jak grają u Pan S8e? Są w kręgu moich poszukiwań. Pozdrawiam Jacek
 14. Witam, czyżby jakaś sugestia co do miejsca produkcji? ;)
 15. Cześć. Funkcję HT bypass ma Hegel H100 i każdy model wyżej (H80 też ale po przepięciu zworki wewnątrz jak pamiętam). Niesety nie wiem jak on się zgra ze Spendorami - osobiście jestem ciekaw i chętnie bym takiej konfiguracji posłuchał - H100 jest w dyspozycji w okolicy Bydgoszczy /Torunia . Po przeczytaniu testu spodobały mi się S8e.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.