Jump to content

jacmos

Użytkownicy
 • Content Count

  216
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

53 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1914 profile views
 1. Witam kolegów z klubu i forum Przed Świętami zaszła u mnie zmiana - pojawiły sie.. AV SR3 Signature. Zastąpiły moje niesamowite Mi3 Sig . Początkowo Mi3 są jakby bardziej muzykalne, zadziorne i dobitne. Więcej do przodu wypychają, SR3 to dojrzalsze granie, grają od linii kolumn, duuużo lepsza głębia, lepsza kontrola basu, są jakby delikatniejsze i bardziej dopracowane. Jest progres :) w graniu, wyglądzie ,scenie , kontroli dolnego zakresu, jakości góry. Jest to ewidentny przykład dobrego rozwoju u Audiovectora, nie rewolucji. Polecam
 2. cześć, nie tylko grubością się mirzy jakość i 3 a 5 m to nie wielka różnica, jeżeli kabel będzie z dobrych materiałów..
 3. Hegel powinien pasować - z natury mają dobrze kontrolowany i nie rozlazły bas, dobrą przestrzeń, łagodną górę i raczej neutralną średnicę. Kabli na grubość by nie kupował ,a raczej na jakość 😉 może Chord, Audio quest, ew polskie. mogą być używane.
 4. Witam. popieram jak wyżej - lepiej kupić wzmak co zagra - np Hegel H80,100, coś z Electrocompaniet, , Primare, powinno dać się znaleźć za w miarę rozsądne pieniądze.
 5. Ok. czyli w dobrym obszarze szukasz. Znane mi AV są detaliczne, a do tego muzykalne i barwne, grają otwarcie i dynamicznie, nawet bardzo dynamicznie. Nie potrzebują super mocnych wzmacniaczy do napędzenia - ECI5mkII super daje radę. Detaliczne granie to na pewno Audio physic -wybredniejsze co do ustawienia raczej (Tempo 3 były łatwiejsze) no i im nowszy wypust tym bardziej zdania podzielone. Focal ze wyższych serii też może zaciekawić. Ciekaw jestem co wybierzesz
 6. Cześć. Co nie pasuje w opera seconda? Jaki sposób grania poszukujesz?
 7. Cześć Kolega z forum Redondo1 też poszukiwał i by na odsłuchu QR5... Podpowiedziałem SR3 Signatur. Kupił powystawowe i jest zadowolony. :) To nie pierwszy tego typu przypadek. Warto sprawdzić - różnica w cenie nie jest tak duża gdyż SR3 został zastąpiony R3.
 8. Co do akcentowania góry- jeśli jest tego zbyt dużo może dałoby się zrobić tak - kable wpiąć pod dolne zaciski a do górnych miedziana zworka, a nawet opornik lekko tłumiący . W serii M3 tak można było nieco regulować brzmieniem. U mnie przepięcie kabli na dolne już sporo dało- nie mam oryginalnych zworek.
 9. Z własnego doświadczenia polecam Electrocompaniet - Hegel (niższe modele) nie pokaże takich możliwości na jakie jest stać AV Choć ciekawi mnie czy ktoś łączy AV z wyższymi modelami 300 i wyżej?
 10. Witaj. Z opisu emanuje jednak zadowolenie i pozytywny odbiór kolumn. Potwierdzasz też pewne wspólne cechy grania AV- muzykalność, różnicowanie nagrań, bas prowadzony bez podbarwień i nie lejący się. AV zwracają uwagę na górne zakresy i nie chowają ich za kotarą . Może warto by podłączyć je pod Naima?
 11. Witam Zwróć uwagę na Electrocompaniet ECI4- do 4 tys powinno się udać kupić. Gra już na cichym słuchaniu, bas świetnie wypełniony i kontrolowany, piękna średnica i góra która nie razi ale jest aksamitna i pełna. Z ECI4 usłyszysz taką przestrzeń i głębię na jaką stać jest kolumny. Do tego jest niesamowicie muzykalny. Słuchałem go przed zakupem i wziąłem model wyżej ECI5mkII ale to już inne pieniądze i jakby wyżej
 12. Witam I jak grają ? Ciekaw jestem opinii. Pozdrawiam
 13. Witam Jak kolega z innego klubu napisał- AV robią osoby umiejące stroić kolumny. Nie każdy to potrafi i nawet wielkim firmom nie wychodzi. AV mają szkołę grania i styl- Warto posłuchać i sprawdzić- najlepiej przed zakupem. Z drugiej strony 1000 pln - relatywnie to nie aż tak dużo. tu link do testu - [Hidden Content]
 14. Witam. Do Audiovector polecam wzmacniacz Electrocompaniet - mnie bardzo odpowiada to zestawienie
 15. Witam. Może któryś z modeli Electrocompaniet - u mnie gra już od 8- 9 godziny Przy cichym graniu jest bardzo dobrze.a pokrętle. .. do 12 max dojechałem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.