Jump to content

p-a-b-u

Użytkownicy
 • Content Count

  244
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Neutralny

About p-a-b-u

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2190 profile views
 1. Ostatnia wersja anniversary LE. Pełen komplet w idealnym stanie.
 2. Jak ktoś szuka niedużych monitorów to szczerze polecam. W tej cenie w mojej ocenie trudno o lepsze granie. [Hidden Content]
 3. Witam Szanowne grono użytkowników 🙂 Przyjmiecie do klubu? Zanabyłem drogą kupna concerto domus. Dość było ślinienia się do zdjęć ( oj piękne są... ), a że trafiła się okazja kupna w naprawdę ładnym stanie zrobiłem sobie prezent pod choinkę 🙂 Pierwsze odsłuchy wskazują, że może to być dłuższy romans 🙂 Podłączone do amplifona WT-40 czarują niesamowicie.
 4. Ja ze swojej strony polecę castle richmond w wersji anniversary. Mam jej od ładnych kilku lat i ciąle mnie zadziwiają właśnie przestrzennością, separacją dźwięków i ogolnie pojętą muzkalnością.
 5. Zapytaj o dalsze szczegóły to się pewnie okaże, że koleś jest za granicą ale jak mu wpłacisz kasę to jakiś jego znajomy Ci je wyśle. Pełno teraz takich co jelenia szukają.
 6. Na moje to wałek. Sprawdza czy nie mieszkasz na tyle blisko, żeby przyjechać osobiście.
 7. Przecież jakiś czas temu sam chciałeś kupić canto grand z tego co pamiętam. Swoją drogą to fajne kolumny ale akurat moim zdaniem trochę jazgotu na górze by im się właśnie przydało 🤠
 8. Straszenie prawnikami itp. Akurat wtedy nie miałem czasu ani ochoty się użerać ale dziś rozegrałbym to inaczej.
 9. Suche wszystkie elektrolity. Po raptem kilkudziesięciu godzinach grania. Dałem się naciągnąć niestety....
 10. [Hidden Content] Uwaga na ten egzemplarz. Był w moim posiadaniu od 2017r. Przy odsprzedaniu go na początku tego roku w stanie idealnym po wnikliwym przeglądzie przez autoryzowany serwis zostałem wezwany do zadośćuczynienia nowemu właścicielowi za remont wzmacniacza który był przeze mnie "wyeksploatowany" i sprzedany jako rzekomo uszkodzony. Jak widać odmłodniał i nagle jest w stanie idealnym. Brak słów!!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.