Jump to content

RAF77

Użytkownicy
 • Content Count

  1748
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

165 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1147 profile views
 1. To już trzebaby samemu przetestować, bo w każdym pomieszczeniu może inna konfiguracja wypaść lepiej. Tak. Ale górny chyba będzie zdjęty, aktualnie jest odłączony. Działało to bardzo fajnie, jak miałem zestaw Wharfedale.
 2. Jakąś funkcję wyświetlania info na obrazie wyłączyłeś. Pamiętam, że była taka ale nie pamiętam jak się nazywała.
 3. Tak mówiąc o SVS, to z mojego SB 3000, jestem bardzo zadowolony. W kinie mi niczego nie brakuje w porównaniu do dwóch bk electronics monolith plus. A w stereo jest Bajka. Bass, szybki sprężysty, super się zgrywa z kolumnami. Dzisiaj słucham sobie moich "surroundow", Heco Music Style 900.
 4. Ano HORROR [emoji16]!
 5. A tego wejścia, do pętli z urządzeniem nagrywającym, można używać? Bo mi zabrakło wejść i dekoder podłączyłem do do tego wejścia właśnie.
 6. Nic nie zaniża, tylko ustawia głośność na 75db bodajże. Jeśli nowy amplituner jest mocniejszy, to musi go przyciszyć, żeby na wszystkie kanały głośność wychodziła 75db. Od podgłaszania wszystkich głośników masz gałe, volume.
 7. W UK jest jedna na ebuy za 900 funciaków.
 8. Co mu zabieram? Ma swój kanał lfe do 120Hz, plus wszystko poniżej 60Hz z innych głośników, to chyba ma co odtwarzać... Wszystkie kolumny zchodzą do 30Hz i niżej, to po co ciąć je na 80Hz...
 9. Trochę z tym eksperymentowałem i mam wszystkie ustawione na duże i wszystkie odcięte na 60Hz.Lfe na subie standardowe 120Hz i sub lfe+main.
 10. RAF77

  subwoofer 24mkw

  Jak salka kinowa, to może 2x svs pb 2000 Albo 2x bk monolith plus.
 11. Koncerty i plyty blu-ray, gdzie jest muzyka wielokanałowa to auro3d, zgadza się. No ale jest jeszcze stereo, płyty CD. Te wolę słuchać w stereo. Niczego nie sprzedaje i nie wymieniam. System jest kompletny. Brakowało tylko lepszych kolumn, to już są.
 12. To coś słabo czytasz. Do stereo używam pm7004. Aktualnie działa on jako wzmacniacz zintegrowany z podłączonym na preout subwooferem, wcześniej działał jako przedwzmacniacz a końcówka, jako wzmocnienie. Oprócz wzmacniacza pm7004 jest tam CD maranza i blu-ray maranza. Nic nie ma do sprzedania ani do wymiany. Jak na razie nie czuję potrzeby posiadania drugiego subwoofera.
 13. A miałeś kupować sr7010, teraz sr5013? Jak masz Apple TV, to polecam sobie włączyć nowe VOD od Apple. Na tydzień za free, przynajmniej. Ten dokument, Królowa słoni. Świetny. Fajny komentator i super muzyka, zrobiona.
 14. No tak podobnie, tylko tu chodzi o ustawienia HDRa a dabree, to zajmowało się wyostrzaniem obrazu.Zdecydowanie wybrał bym Panasonica z tą funkcją właśnie.
 15. W SB 3000, też żadnego buczenia nie zauważyłem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.