Jump to content

RAF77

Użytkownicy
 • Content Count

  1926
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

222 Dobry

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1284 profile views
 1. Można i tak i tak. Anti-mode jest sprzedawane przez producenta subwooferów bk electronics I na pewno ich współdziałania z tym dsp, było dogłębnie testowane. Więc myśl że warto spróbować, jak ktoś nie ma ochoty się bawić RAW.
 2. Ten, który kupił odemnie subwoofery miał anti mode, ale nie mam z nim kontaktu, żeby zapytać, jak to śmiga. Myślę, że warto spróbować.
 3. U mnie się nie grzeje, ale amplituner napędza tylko górę, dół pod końcówką, jest.
 4. Wcześniej miałem na 4, teraz mam na 8 i włączona funkcja Eco, która daje to samo co włączenie na 4 ohm.
 5. Zgadzam się. Z epsonem nie będziesz miał żadnych problemów. Ma bardzo duży Lens shift, większy od JVC, nawet.
 6. Pisząc "poziom" miałem na myśli każdą płaszczyznę, nie tylko jedną oś. Kolega, trochę nie ogarnia.Myśli, że jak lewa i prawa strona projektora jest w poziomie, to już ma "poziom". Zapomina, że przód i tył, też musi być w poziomie. (Dwie osie X i Y, nie tylko X)
 7. No właśnie, a skoro nie posiadasz funkcji "Lens shift" (nie lans shift), to powinieneś postawić projektor, niżej i z zachowaniem poziomu. W twoim przypadku montaż na suficie, chyba nie jest wskazany, no chyba że na jakimś długim uchwycie.
 8. RAF77

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Mi się spodobał serial "Marcella".
 9. RAF77

  Ostatnio obejrzane.

  Gemini man. Tego się nie da oglądać [emoji3] Piękny obraz, ale to nie jest obraz kinowy. Nigdy więcej, na takie wynalazki się nie skuszę.
 10. Keystone, do korekcji pochylonego projektora. Lens shift, do korekcji wypoziomowanego projektora ale przesuniętego względem ekranu w pionie lub poziomie.
 11. Daniel. -18db, to ustawił amplituner przy kalibracji. (Przy pomiarze głośności subwoofera, przed kalibracją). A te -12db, to ustawiłem sobie sam do stereo ale wtedy nie gra amplituner, tylko przepinam kable, do wzmacniacza stereo (fronty i subwoofer).
 12. Wszystko fajnie, ale jak ty wyłączyłeś te 17% mocy [emoji3]?Chyba chodziło Ci o to że jest ustawiony na -17db. U mnie w kinie na -18db. Wszystko fajnie, ale jak ty wyłączyłeś te 17% mocy [emoji3]?Chyba chodziło Ci o to że jest ustawiony na -17db. U mnie w kinie na -18db a w stereo na -12db.
 13. Jak na dół zaniosłem to do AVR podpięty był, jak w sypialni, to bezpośrednio do tv. Sam sobie ustawił 1080/50Hz, musiałem zmienić ręcznie, żeby było 4k.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.