Jump to content

RAF77

Użytkownicy
 • Content Count

  2496
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

340 Bardzo dobry

2 Followers

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2372 profile views
 1. Na suficie, też bym nie chciał [emoji3]. Ale ja ma auro3d i tam bym je chciał.
 2. Co mam rozwijać, poczytaj o tych głośnikach to się dowiesz. Są zajebiste i tyle.
 3. No ok. Co kto lubi. Ale to Kodi darmowe to nie jest [emoji3]. Wolę infuse. I jeszcze trzeba macka, żeby zainstalować.... Nie dla mnie, definitywnie.
 4. Generalnie uważam tak jak Warmstone. Martynka ma dwie osobowości. Musi dostać czasem plaskacza, żeby się ogarnąć. Ale. Jego pomieszczenie aczkolwiek małe, jest dobrze zorganizowane. Dobrze ma głośniki ustawione i wszystkie z jednej lini, to ma duży plus. Staram się być obiektywny. System ma bardzo fajny ale ta listwa moim zdaniem jest tam zbędna, szkoda kasy. Chętnie bym przygarnął Jego atmosy, jako górne, w moim systemie. Szczerze, to ma najlepsze atmosy na tym forum.
 5. Kodi, na apple? Używam infuse, jest multi pcm.
 6. RAF77

  Atmos 5.1.4

  Ale dokładnych kątów, nie obliczymy, dopóki nie będziemy mieli wszystkich danych.... Dlatego są dwie opcje, albo poczekać, albo dać na środku,(na pałę). Zależy, jak bardzo dokładnie kolega chcę się trzymać wytycznych...
 7. RAF77

  Atmos 5.1.4

  Po ch*j się wcinasz.... Dopiero co sam gówno wiedziałeś a teraz mędrkujesz.... Nie przejmuj się Paweł. Martynka, to dziecko specjalnej troski.[emoji1] Ma duże problemy z samooceną, moi zdaniem. Musi dostać z liścia, raz na jakiś czas, bo gubi azymut [emoji1]
 8. RAF77

  Atmos 5.1.4

  Raczej, to środkowe ale dopóki nie będziesz miał dokładnego ustawienia pozostałych głośników i miejsca odsłuchu, to ciężko dokładnie wyliczyć w którym miejscu one będą. Chyba że masz na takie szczegóły " wywalone", to dajesz je na środku pokoju i już [emoji1]
 9. RAF77

  Atmos 5.1.4

  Masz napisane koło rysunku, żebyś sobie wybrał, jedną z tych trzech opcji. Z przodu, na środku lub z tyłu.
 10. Stary dałem do sypialni. W salonie jest Samsung Q90R 75".
 11. Przecież Ci napisałem, że mam LG ips 79" Dokładnie tak. 6 kolumn [emoji3]
 12. Do tego jest potrzebny właśnie ten zmysł. Lodówka od frontu a od środka, to całkiem inna Bajka. (Nie twierdzę że ja mam ten "zmysł", ale potrafię takie rzeczy dostrzec. O nieee. Ja byłem na wierzy pałacu w 2001 bodajże, jak jeszcze nie było zegara. (Weszliśmy tam z kolegami, nielegalnie, ściemniając na kilku piętrach recepcjonistkom). Były tam okna na 4 strony wierzy, zamiast zegara. I znowuż, ładny kadr i kolory, za duża głębia ostrości.
 13. Pewnie, że tak. Fajne autko, tylko szkoda,. że mocniejszych silników nie montują a przecież Hyundai ma takowe. Heheh. Dobre. Ja od paru lat zawiesiłem swoje foto hobby. Ale po krótce, same Nikony; d80, d90, d600. Szkieł trochę też przerobiłem ale nie tych super drogich. Obecnie trochę stałek, kilka zoomów. Chyba dwie stałki manualne (dobrze nie pamiętam, bo plecaka dawno nie otwierałem) [emoji3] Prawda. FF, przy Marco, to trzeba walczyć o głębię ostrości. Ładny kadr, popracował bym głębią ostrości, jest za duża, moim zdaniem.
 14. Dziś przyszło 35m x 1.5m szerokość Black Velvet 5000. Będzie bardzo bardzo czarno, na jesienne projekcje filmowe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.