Jump to content

RAF77

Użytkownicy
 • Content Count

  2650
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

397 Dobry

2 Followers

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2771 profile views
 1. Ja 1/3 pierwszego odcinka tylko dałem radę [emoji3]
 2. Mi się również bardzo podoba. Słuchałem audiobook, jak jeszcze nie wiedziałem, że będzie serial. Teraz go słucham jeszcze raz. Staram się być na równo z akcją w serialu i w książce. Wydaje mi się, że parę szczegółów w serialu umyka, jak zwykle. (Na przykład w książce jest opis tego redaktora gazety, że miał fioła na punkcie zarazków i nosił butelkę ze spirytusem i ciągle przemywał ręce), jak w pandnemi [emoji3] W serialu tego nie zauważyłem. Częścią Kercelaka była Hala Targowa, która się zachowała, czemu jej nie ma w serialu....
 3. No i tu poruszyłeś ważną kwestię. Powiem Ci tak. Zrób pokój do końca, tak jak ma wyglądać ostatecznie i wypróbuj oba projektory. To jedyny sposób aby odpowiedzieć, na twoje pytanie. Może być, że nie zauważysz przewagi JVC, bo za dużo światła odbitego od ścian, zrujnuje kontrast i nie będzie różnicy. Ja właśnie tak miałem przez jakiś czas, po przejściu z Epsona na JVC. Czułem pewien niesmak, bo gdzie ten super kontrast itd. Zobaczyłem go dopiero jak poprawiłem swój pokój.
 4. Wybrałeś większy.... Głośnik [emoji1] Niby tylko 1" różnicy a widać jak bardzo zwiększa się powierzchnia membrany.
 5. Dlaczego ten post, nie jest skasowany? Treść w nim ma się nijak do tematu. Proszę go usunąć.
 6. Jakościowo, pewnie podobnie. Svs ma aplikacje do obsługi, przez telefon. A w niej,. większe możliwości regulacji, niż na poktetłach w tym drugim przypadku.
 7. Próbowałem 4 u siebie. Dwa monolity i dwa takie małe Wharfedale sw150. Niewiele one wnosiły, nawet jeśli chodzi o rozkład basu. No próbuj z 4ma, jak chcesz. Masz dwa monolity, weź 2x sb3000 do tego i popróbować można różne konfiguracje.
 8. Moim zdaniem tam jest jeden król, jeden wybór. X7900.
 9. Myślę że 2x SB 3000, był byś, więcej niż zadowolony. Dalsze zwiększanie ilości subwooferów, nie robi już takiej różnicy, jak pomiędzy 1 i 2.
 10. RAF77

  Filmowe zapowiedzi

  No właśnie, pamiętam reklamy to gun 2 I teraz cisza.
 11. Te popularne są hybrydowe. Jak na zdjęciu widać, nadal mamy w nich kable miedziane.
 12. Nadmienić trzeba, że Martin pisał "klepanie po dupie", plus te więzienne tematy, które czasem wrzuca, to ja nie wiem co mu się tam po głowie plącze [emoji3]
 13. Za wyrównanie głośności, to dynamic volume, odpowiada, jak dobrze pamiętam.
 14. My tu raczej o hybrydzie pisaliśmy od początku. (Kilka razy padło to określenie w moich postach.)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.