Jump to content

RAF77

Użytkownicy
 • Content Count

  1463
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

121 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

835 profile views
 1. Ale Netflixa ma dźwięk do kitu i na to nic nie poradzisz. Ja pisałem o ripach innych filmów niż te z Netflix Może się nie zrozumieliśmy.... Netfix to kicha od A do Z Szczególnie jeśli chodzi o dźwięk, bo obraz jest w miarę ok.
 2. Z tego wynika, że jakość dźwięku powinna być podobna. Ale kto takie słabe ripy ogląda. Minimum 30Gb się ogląda i tam napewo takiego słabego dźwięku nie będzie.
 3. Ja tam nie mam problemu z porównaniem. Jak ty uważasz że się nie da, to twój problem.
 4. Fetek. Bardziej konkretnie już się nie da.
 5. Bitrate. Instalacja antenowa, bez zmian. Musisz mieć tuner 4k i telewizor 4k.
 6. Filmy 4k na Canal plus 4k mają po 20GB i więcej. Tak że netfix słabiutko.
 7. Mam pewne obserwacje, co do DD+. Chyba ma on bardzo spory zakres bitrate, bo taki DD+ że streamingu, to brzmi słabiutko ale DD+ na Canal plus 4k brzmi bardzo dobrze, stanowczo słychać różnicę na plus względem tradycyjnego DD.
 8. RAF77

  Egraeat A5

  Nie rozumiem, po co sobie głowę zawracasz jakimś gównianym kodi....
 9. RAF77

  Egraeat A5

  Do Netflixa i HBO to kup sobie Apple TV.
 10. RAF77

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Nikt nie pisze o nowym serialu HBO. "Czarnobyl". Jak dla mnie bomba, po pierwszym odcinku. Przebija Grę o tron, wielokrotnie.
 11. To wina forum. Ja nacisnąłem przycisk wyślij jednokrotnie, wysyłało, wysyłało aż znudziło mi się czekać, anulowalem wysyłanie a tu teraz wyszło na to że dwa razy się wysłało. Co do głośników, to są schematy ustawień dla 7.1 i to jest określone w zakresie kątowym dla każdego głośnika. Ja bym dał po 1.2m od ściany. To wina forum. Ja nacisnąłem przycisk wyślij jednokrotnie, wysyłało, wysyłało aż znudziło mi się czekać, anulowalem wysyłanie a tu teraz wyszło na to że dwa razy się wysłało. Co do głośników, to są schematy ustawień dla 7.1 i to jest określone w zakresie kątowym dla każdego głośnika. Ja bym dał po 1.2m od ściany. Znów to samo. Masakra z tym forum.
 12. Samochód, to też żadna inwestycja, no chyba że towarowy jakiś albo bus, do zarabiania pieniędzy. Ja na moich dwóch autach jakieś 70tys w plecy jestem, bo latka lecą i cena spada. Mam z nich frajdę i nie żałuję że kupiłem ale inwestycją bym tego nie nazwał [emoji16]
 13. Samochód, to też żadna inwestycja, no chyba że towarowy jakiś albo bus, do zarabiania pieniędzy. Ja na moich dwóch autach jakieś 70tys w plecy jestem, bo latka lecą i cena spada. Mam z nich frajdę i nie żałuję że kupiłem ale inwestycją bym tego nie nazwał [emoji16]
 14. 80Hz Niżej tam nie potrzebujesz.
 15. RAF77

  IMAX Enhanced

  Raczej o DTS X była mowa w artykule.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.