Jump to content

RAF77

Użytkownicy
 • Content Count

  1565
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

135 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1045 profile views
 1. Brak logiki w twoim poście. Czarny jest lepszy w pełnym zaciemnieniu dlatego polecasz go w większości do salonu, który z reguły jest jasny. Nic nie rozumiem.
 2. Ostatnio główni płyty BD UHD ale wcześniej były filmy BD FHD z atmosem.
 3. No pięknie pięknie. Tylko jedno pytanie. Czy centralny tak nisko Ci nie przeszkadza?
 4. A co przeszkadza telewizor na ścianie w "waleniu wódy". Jak są goście to gra muzyka a nie telewizor. Też mi przeszkoda, hehehehe. I jaki śmieszny argument, żeby na pchełce oglądać.
 5. Ale co ty porównujesz, bitrate UHD do FHD?
 6. Pewnie można ale po co.... Telewizor sobie i tak przeskaluje.
 7. Też używam Wharfedale i Marantz.Tylko w dużo większym wydaniu [emoji16] Plus 2 x BK monolith plus.
 8. Pamiętam ten październikowy dzień. Ustawiłem się w kolejce w MM na Grochowie. Wyszedłem z białym dekoderem HD SAT. To był przełom i jakościowa REWOLUCJA. Grupa wybitnych entuzjastów zrealizowała szaleńczy projekt. Dzięki wrocławskiej ADB było wsparcie hardwarowe i softwarowe na niespotykanym wówczas w Europie poziomie. Z łezką w oku dodam cytat z tamtych czasów; U mnie ten n box działa już z 10lat, aktualnie jest na emeryturze aktywniej tzn używam go w sypialni z najniższym pakietem za 20zl, podłączyłem mu instalację z jednego kabla na dwie głowice (zapomniałem jak to się nazywa) ale ogarnął to i działa tak jak na instalacji dwukablowej wcześniej. Też mam aktualnie vu+ Uno 4k se.Fajny sprzęt.
 9. Jedyne co w tym Heliosie było fajne, to fotele [emoji16].
 10. No i jako, że widziałem efekt na żywo. Powiem szczerze, że jest kosmos. Lepiej HDR wygląda u Ciebie, na białym 1.0 po kalibracji, niż u mnie na szarym 0.9 bez kalibracji. Projektor i adaptacja oraz rozmiar pokoju i ekranu są prawie identyczne. Różnica zostaje w powłoce ekranu i kalibracji. Ps. Obraz w tej wypasionej sali Helios dream, może się schować pod kołdrą i nie wychylać, w porównaniu z tym jaki Ty masz w domu. Dźwięk z resztą też. Porównanie piszę celowo do twojego, bo miałem te dwa widowiska bezpośrednio jedno po drugim a swojego sprzętu kinowego nie odpalałem już chyba ze 3 miesiące.
 11. A moje pytanie, jak zwykle, skrzętnie pominięte. Brawo.
 12. Mam do ciebie pytanie, które zadaje od chyba dwóch lat. Kiedy wersja rozwijana tego ekranu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.