Jump to content

RAF77

Użytkownicy
 • Content Count

  2841
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

509 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3448 profile views
 1. Dostrzegalny atmos? Jeśli słuchasz oczami.... Po pierwsze, to trzeba mieć sprzęt audio obsługujący dolby atmos, żeby się nad tym zastanawiać, czy jest "dostrzegalny".
 2. Kupiłeś jakiś wynalazek, to masz [emoji57].
 3. To są problemy specyficzne. Ja piszę o ogólnej zasadzie. Jak powinno być. To, że niektóre sprzęty, nie współpracują jak powinny, to inna bajka.
 4. EArc jest zwykle z opcją wyłączenia, zostaje wtedy włączone zwykłe Arc. Tak należy skonfigurować sprzęt w twojej sytuacji aby telewizor współpracował z AVR.
 5. A czemu akurat mnie o to pytasz? Android TV mi się nie podobał i słaba jakość obrazu.
 6. Ja tam kupiłem już 3cie Apple TV 4k. Po jednym do każdego telewizora.
 7. Piekna salka. Szacun. Jedna uwaga, ja bym te subwoofery okleił, przynajmniej od góry, takim aksamitem samoprzylepnym. Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
 8. Koledze chodzi o to, że emotiva zapewne wydziela więcej ciepła niż procesor i lepiej, żeby była nad nim, niż pod nim. Gratuluję zakupów [emoji6]
 9. Ba, serwer obsługuje się aplikacją na telefon i ściąga się bezpośrednio na serwer,, nie trzeba już nic zgrywać. Pisałem o tym na samym początku.
 10. a ja wiżu. Bo jakieś cuda wymyślasz. Nikt tak tego nie robi. Jak kolega napisał, o wiele wygodniej się to robi na komputerze.
 11. Coś ci się pomyliło. egreat ma coaxial. Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
 12. Na zdjęciu był jeden na środku, pod ekranem. O tym ustawieniu, piszę. Ja postawiłem dwa razem w tym miejscu, tak jak to by był jeden.
 13. Ja też miałem jedną cenę na oba modele, wybrałem x7900, bo jeden złoty krążek mi wystarczy [emoji1]. (Ten na placu).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.