Jump to content

RAF77

Użytkownicy
 • Content Count

  2649
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie o sprzęcie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by RAF77

 1. Mi się również bardzo podoba. Słuchałem audiobook, jak jeszcze nie wiedziałem, że będzie serial. Teraz go słucham jeszcze raz. Staram się być na równo z akcją w serialu i w książce. Wydaje mi się, że parę szczegółów w serialu umyka, jak zwykle. (Na przykład w książce jest opis tego redaktora gazety, że miał fioła na punkcie zarazków i nosił butelkę ze spirytusem i ciągle przemywał ręce), jak w pandnemi [emoji3] W serialu tego nie zauważyłem. Częścią Kercelaka była Hala Targowa, która się zachowała, czemu jej nie ma w serialu....
 2. No i tu poruszyłeś ważną kwestię. Powiem Ci tak. Zrób pokój do końca, tak jak ma wyglądać ostatecznie i wypróbuj oba projektory. To jedyny sposób aby odpowiedzieć, na twoje pytanie. Może być, że nie zauważysz przewagi JVC, bo za dużo światła odbitego od ścian, zrujnuje kontrast i nie będzie różnicy. Ja właśnie tak miałem przez jakiś czas, po przejściu z Epsona na JVC. Czułem pewien niesmak, bo gdzie ten super kontrast itd. Zobaczyłem go dopiero jak poprawiłem swój pokój.
 3. Wybrałeś większy.... Głośnik [emoji1] Niby tylko 1" różnicy a widać jak bardzo zwiększa się powierzchnia membrany.
 4. Dlaczego ten post, nie jest skasowany? Treść w nim ma się nijak do tematu. Proszę go usunąć.
 5. Jakościowo, pewnie podobnie. Svs ma aplikacje do obsługi, przez telefon. A w niej,. większe możliwości regulacji, niż na poktetłach w tym drugim przypadku.
 6. Próbowałem 4 u siebie. Dwa monolity i dwa takie małe Wharfedale sw150. Niewiele one wnosiły, nawet jeśli chodzi o rozkład basu. No próbuj z 4ma, jak chcesz. Masz dwa monolity, weź 2x sb3000 do tego i popróbować można różne konfiguracje.
 7. Moim zdaniem tam jest jeden król, jeden wybór. X7900.
 8. Myślę że 2x SB 3000, był byś, więcej niż zadowolony. Dalsze zwiększanie ilości subwooferów, nie robi już takiej różnicy, jak pomiędzy 1 i 2.
 9. RAF77

  Filmowe zapowiedzi

  No właśnie, pamiętam reklamy to gun 2 I teraz cisza.
 10. Te popularne są hybrydowe. Jak na zdjęciu widać, nadal mamy w nich kable miedziane.
 11. Nadmienić trzeba, że Martin pisał "klepanie po dupie", plus te więzienne tematy, które czasem wrzuca, to ja nie wiem co mu się tam po głowie plącze [emoji3]
 12. Za wyrównanie głośności, to dynamic volume, odpowiada, jak dobrze pamiętam.
 13. My tu raczej o hybrydzie pisaliśmy od początku. (Kilka razy padło to określenie w moich postach.)
 14. Dla nas, raczej nie warto zmieniać z Celan GT, na Celan Revolution.
 15. Acha, czyli to jest Celan revolution 4, nastepca Celan GT 42. Wygląda prawie identycznie. Chętnie poczytam, co napiszesz o różnicy, między revolution 9 I revolution 7.
 16. Seria Wharfedale diamond 10. też ma głośniki surroud, do montażu na ścianie. Ale pewnie ciężko z dostępnością... O, takie. [Hidden Content]
 17. Hybrydowego, to są optyczne innymi słowy. Są jeszcze zwykłe miedziane ze wzmacniaczem. Kup ten co ci podałem w linku. Chyba że kupujesz na zapas i wolisz wydać 400 euro... Twój wybór. Prosta sprawa. Jaki sygnał maksymalnie nadaje źródło? Jaki sygnał maksymalnie odbiera odbiornik? Biorąc pod uwagę odległość, dobierasz kabel i już.
 18. Dla Auro 3d oznacza się to 10.1, bez znaczenia ile jest subwooferów. Atmos będzie 5.2.6
 19. 400 euro hehehehe, bo jebnę. Ale sobie życzą cenę!
 20. Etap 1 kable i głośniki w suficie. Etap 2 kable i głośniki High. Co do oznaczeń i konfiguracji to już ci kiedyś tłumaczyłem, nie będę się powtarzał. Mój głośnik centralny podwójny, nie miał nic wspólnego z oficjalną konfiguracją auro3d. To była moja własna modyfikacja, na moje potrzeby. Zawsze miałem i mam system Auro3d 9.1
 21. Jak byś uważnie przeczytał pierwszy post, to byś wiedział. Wygląda na to,. że 5 w parterze, 4 na ścianie i 7 w suficie. Tylko jeśli tak, to Auro 3d będzie 10.1 (tak się to prawidłowo oznacza).
 22. 18, jak chcesz na tym grać 4k 60Hz. 18 to pełny przepływ w HDMI 2.0b a takie ma pewnie projektor. Ten jest sprawdzony. [Hidden Content] Na niemieckim Amazonie też on jest. Certyfikowane będą krótkie kable miedziane. Nic nie słyszałem o certyfikacji 48 Gbit, kabli hybrydowych.
 23. Reguły na to żadnej nie ma. Ultra High Speed, powinien teoretycznie przepuścić 48 Gbit/sek Ale ten sam kabel długości metra, przepuści ten sygnał a długości 3m, już nie przepuści. Dlatego dla najbardziej wymagających będą kable z certyfikatami. Do projektora 4k. Na dłuższe odległości (10m i więcej), stosuje się kable optyczne (a raczej hybrydowe).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.