Jump to content

RAF77

Użytkownicy
 • Content Count

  2840
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie o sprzęcie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by RAF77

 1. Dostrzegalny atmos? Jeśli słuchasz oczami.... Po pierwsze, to trzeba mieć sprzęt audio obsługujący dolby atmos, żeby się nad tym zastanawiać, czy jest "dostrzegalny".
 2. Kupiłeś jakiś wynalazek, to masz [emoji57].
 3. To są problemy specyficzne. Ja piszę o ogólnej zasadzie. Jak powinno być. To, że niektóre sprzęty, nie współpracują jak powinny, to inna bajka.
 4. EArc jest zwykle z opcją wyłączenia, zostaje wtedy włączone zwykłe Arc. Tak należy skonfigurować sprzęt w twojej sytuacji aby telewizor współpracował z AVR.
 5. A czemu akurat mnie o to pytasz? Android TV mi się nie podobał i słaba jakość obrazu.
 6. Ja tam kupiłem już 3cie Apple TV 4k. Po jednym do każdego telewizora.
 7. Piekna salka. Szacun. Jedna uwaga, ja bym te subwoofery okleił, przynajmniej od góry, takim aksamitem samoprzylepnym. Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
 8. Koledze chodzi o to, że emotiva zapewne wydziela więcej ciepła niż procesor i lepiej, żeby była nad nim, niż pod nim. Gratuluję zakupów [emoji6]
 9. Ba, serwer obsługuje się aplikacją na telefon i ściąga się bezpośrednio na serwer,, nie trzeba już nic zgrywać. Pisałem o tym na samym początku.
 10. a ja wiżu. Bo jakieś cuda wymyślasz. Nikt tak tego nie robi. Jak kolega napisał, o wiele wygodniej się to robi na komputerze.
 11. Coś ci się pomyliło. egreat ma coaxial. Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
 12. Na zdjęciu był jeden na środku, pod ekranem. O tym ustawieniu, piszę. Ja postawiłem dwa razem w tym miejscu, tak jak to by był jeden.
 13. Ja też miałem jedną cenę na oba modele, wybrałem x7900, bo jeden złoty krążek mi wystarczy [emoji1]. (Ten na placu).
 14. Miałem tak ustawiony sub, nawet dwa obok siebie na środku przed ekranem i wcale nie było lepiej.
 15. Eeee, po co ułatwiać zadanie. Kup mikrofon i wzmacniacz mikrofonowy i baw się [emoji1]
 16. Kosmetyczne różnice [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]
 17. Nie potrebuje karty dźwiękowej, dlatego wcześniej pisałem żeby kupić mikrofon na USB z plikiem kaibeacyjnym, żeby nie komplikować kartami wzmacniaczami mikrofonowymi itd. No właśnie. A ten mikrofon na USB ma plik kalibracyjny do pobrania ze strony i ten plik wgrywa się do programu kalibracyjnego.
 18. Tym bardziej że jak kupisz svs, to masz tam 3 zakresowy equalizer i żeby go ustawić trzeba zrobić pomiary, właśnie tym mikrofonem.
 19. Typowe pieprzenie handlowca, nic więcej. No to nie może być ten ekran, musisz wybrać ekran transparentny akustycznie. Adeo ma takie ale lepsze mają w Stanach Zjednoczonych.
 20. Nie o ten mikrofon chodzi. Tylko pomiarowy na USB, do pomiarów zarobionych programem na komputerze. (Niekoniecznie na USB, ale tak jest najprościej, żeby już bardziej nie komplikować) (Program jest darmowy).
 21. Jak widzisz, wszystko można [emoji16]
 22. HDR to nie żaden bełkot. Coś ci się pomieszało z tym odcinaniem. W zasadzie, to o czym mówimy, to odcięcie reszty głośników od subwoofera (czyli górna granica), nie dolna. Dolna jest taka na jaką pozwala subwoofer. Ty ustawiając odcięcie na 35Hz w zasadzie wycinasz całe pasmo basu [emoji1]. Brawo Ty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.