Jump to content

RAF77

Użytkownicy
 • Content Count

  2239
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by RAF77

 1. Ja ostatnio TV 3d do sypialni dałem i nie mam na czym lichmond oglądać,[emoji3]Mam wszystkie.
 2. Też mam do filmów Apple TV i egreat A5 . Bo teraz głównie pliki lub VOD. Ale do koncertów jest super. CD player też mam i CD na nim słucham. Miałem odtwarzacz CD z SACD Marantz i sprzedałem, nie stwierdziłem żeby był lepszy do zwykłych CD niż tańszy odtwarzacz (tylko CD) Marantz.
 3. Ja też jestem zadowolony z mojego Marantz ud7007. SACD, można posłuchać, coś z NASa, film czasem obejrzeć ale to już rzadko, prędzej koncerty i właśnie przy koncernach korzystam czasami z wyjścia stereo, do wzmacniacza stereo, lub do wzmacniacza słuchawkowego.
 4. Coo... [emoji3][emoji3] 1000 nit w projektorze?
 5. Dodam, że kolega Bipo tak ma i miał robioną kalibrację dźwięku, przez polecaną tu firmę. Jak również, kalibrację obrazu, przez drugą polecaną tu firmę. Tak cienki materiał na ścianie, nie ma absolutnie wpływu na dźwięk, albo ma bardzo bardzo marginalny, myślę że ekran transparenty ma nawet większy wpływ na dźwięk a i tak jest bardzo polecany. Byłem u Niego, widziałem i słyszałem jak taki system gra, gra i wyświetla świetnie. To by było na tyle w temacie.
 6. Dzisiejszy odpowiednik mojego wzmacniacza Marantz, kosztuje 920 funtów a za nowe sr7010, też dałem 900 funtów. Tak, że tak [emoji3] Pewnie że tak. Ale AVR, służy do czego innego niż wzmacniacz. (Moim zdaniem). Technologia się zmienia, no chyba technologia fajerwerków, bo dobry dźwięk, to dobry wzmacniacz, dobre źródło i dobre kolumny. Tu się nic nie zmienia. Porównywanie jednego do drugiego, to jak auto sportowe do kombi. Oba mają swoje plusy w odpowiednim zastosowaniu.
 7. Do sr7010. Ale to bez znaczenia. Lolo porównał sobie cenę zakupu używanego wzmacniacza, do ceny zakupu nowego amplitunera [emoji3] Żeby porównanie takie było sprawiedliwie, trzeba porównać ceny zakupu dzisiejszych odpowiedników. Albo przynajmniej ceny nowych modeli, jak były w sprzedaży.
 8. Ja się nie zdecydowałem, bo boję się że te dziurki będą widoczne z odległości 3-3.5m Musiał bym to zobaczyć na żywo, zanim kupię. Nawet, powinny.
 9. Ja pamiętam że za rozwijany 130" coś ze 4tys wychodziło.
 10. A powiem Ci, że też się zastanawiam nad perforowanym. Mam referencyjny szary od Adeo, aktualnie.
 11. Do nabycia markerach budowlanych, ogrodniczych. Sam tego nie posiadam. Widziałem u kogoś.
 12. To ja mam tą samą szerokość i o mertr dłuższy pokój. Myślę że 5.2.4 będzie Ok
 13. Sypialnie takie malutkie, blat kuchenny i salon hangar. To mieszkanie dla dwóch gejów? Pytam bez złośliwości...
 14. Też tak myślę. 7.2.4 przy dużym pokoju. 5.2.4 przy mniejszym. 5.2.2 przy jeszcze mniejszym. Ps. Ja mam 5.1.4 [emoji3] Ale miałem 7.4.4, potem 7.2.4 i aktualnie 5.1.4
 15. G... Miał, g... Widział, to się może naśmiewać. Przynajmniej pas 1.5m od ekranu na suficie, też było by dobrze tak zrobić, tylko technicznie jest to trochę trudniejsze. Łatwiej pomalować połowę sufitu na ciemny kolor, farba matową.
 16. Martin, ten majster, co mu zapłaciłeś 150 eurasów, na pewno powiedział ci, że surround ma być 20° powyżej linii uszu. To chyba łatwo wyliczyć, jak się zna rozmiary pomieszczenia. Tego tu nie podałeś. Raz podałeś jakieś rozmiary, potem coś o promieniu 2.3m pisałeś, co się wogole nie zgadzało z poprzednimi wymiarami. Chyba, że ci się promień ze średnicą, pomylił.... Myślę, że wysokotonowy, na 125cm będzie Ok.
 17. Najtańsze i najbardziej efektywne u Ciebie, będzie zajęcie się ścianami. Jakiś czarny materiał, wieszany na ścianie, na czas projekcji. Włóknina agrotechniczna jest lekka i dość czarna. Wkrecasz haczyki na krańcu ścian i zawieszasz ją, na czas projekcji. Opad szczęki gwarantowany, w porównaniu do tego co masz teraz.
 18. Przytoczysz cytat.... Sam jestem ciekaw.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.